IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение

    човек наслади се на почивката, стига с тия акции
    успешните хора във финансоовия сектор били тия дето си говорят за хобитата,
    тия дето само обясняват колко правели били лузъри

    Борсата ми е хоби! Ама имам и много други хобита.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Ташуне, защо ми се струва, че си объркал темите
      Оптимизъм ме е залял.До тук дръпнак 300 $ от спекулка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Банката плюс фирмите който главитираха около нея бяха на стойност около 13 милд лева а банката я атакуваха за 400 мил лоши кредити......
        Тази сума бе когато бяха ЮРТАЦИ със шишко...След това маминия убавец си прибра своето и това на доган и гътна мустака под масата....Василев си мислеше, че провалили се политици като костов могат да му помогнат, но сгреши съдбоносно....
        Не го мислете мустака....Тез сръбски капитали дето купиха от едни други австрийски капиталисти БТК, не са случайни.....

        " Бедните да го духат " - а дали е така....?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Ебати кефа да лежиш на плажа и да въртиш спекула на американския пазар.Много динамична търговия въртят янките.
          човек наслади се на почивката, стига с тия акции
          успешните хора във финансоовия сектор били тия дето си говорят за хобитата,
          тия дето само обясняват колко правели били лузъри
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Ебати кефа да лежиш на плажа и да въртиш спекула на американския пазар.Много динамична търговия въртят янките.
            Ташуне, защо ми се струва, че си объркал темите

            Коментар


            • Ебати кефа да лежиш на плажа и да въртиш спекула на американския пазар.Много динамична търговия въртят янките.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Грос модела си върви, ще видим кой е следващия. ц.в. го елиминираха, черепа също, донев му се размина, ганчев и той олекна, прокофиев шапката му е скроена. Ако паднат герб залагам слеващия да е домусчиев. Държавата е презвета отдавна, сега просто се жъне...

                ПП абе не беше ли прокурор гешев на ктб-то
                Същият! От тогава започна шеметната му "кариера".

                Цветан Василев - Бойко Борисов Е Изцяло Зависим От Пеевски И Доган

                https://www.facebook.com/jack.krause...7162170198352/
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Грос модела си върви, ще видим кой е следващия. ц.в. го елиминираха, черепа също, донев му се размина, ганчев и той олекна, прокофиев шапката му е скроена. Залагам слеващия да е домусчиев. Държавата е превзета отдавна, сега просто се жъне...

                  ПП абе не беше ли прокурор гешев на ктб-то
                  Last edited by pepe1234; 31.07.2020, 20:34.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    Виваком продаден за 1,3 милиарда евро.
                    Банката плюс фирмите който главитираха около нея бяха на стойност около 13 милд лева а банката я атакуваха за 400 мил лоши кредити......

                    Коментар


                    • Добре за някои, кофти за народа. Тези заеми дето ги взеха покрай КТБ се оказва, че не е имало нужда да се вземат.

                      Умишлено не коментирам другото, кой, как, защо. Само констатирам факта, че народа е прецакан.
                      Last edited by pepe1234; 31.07.2020, 20:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                        Виваком продаден за 1,3 милиарда евро.
                        Това добре ли е, или зле?
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                          Виваком продаден за 1,3 милиарда евро.
                          Което се е случило след като са вдигнати запорите, които са били наложени от страна ан синдиците на КТБ.
                          Което от своя страна води за пореден път до един друг крайно неприятен извод:

                          Въпреки обстоятелството, че т.н. "Модел Цв. Василев" няма нищо общо със закона,
                          - с духа (смисъла) и буквата на съществуването и функционирането на публичните дружества,
                          - с духа (смисъла) и буквата на съществуването и функционирането на банковите институции в РБългария,
                          и си беше една отвратителна, дори вероятно криминална практика,

                          то независимо от това икономическата и финансова субстанция си е била вътре в КТБ и сметката е излизала!
                          Всичко това, естествено, може да се твърди, само при условие че този, който е правил сметката, действително е имал намерение да сподели резултата с останалите акционери, а не да го присвои за себе си. Това не може да се знае.

                          Разправата с банката е пример за унищожаване на едно дружество (далеч н е невинно), което се случва изцяло в интерес на група далеч по-големи и по-жадни външни хищници, които са скроили безмилостен план за разкъсване и усвояване на части от корпоративната плът, като негативите отиват частично в направление на бюджета, акционери, вложители, кредитори.

                          Ще излезе вярна приказката на Василев от Белград, че след като му е известено по някакъв канал за готвената разправа с банката, той се е обадил на А. Доган с молба за помощ, а онзи му е отговорил, че планът е изработен, вече е стартиран и дори той не е в състояние да го спре. Василев акцентира, че Доган единствен е бил прям с него и не му е отказал разговор, за разлика от останалите, които не са пожелали да говорят (не бяха изброени ясно и изчерпателно).

                          Всякакви прилики със събития, които са се случили в страна от ЕС през 21-век, са случайни и са резултат на творческа фантазия и авторова интерпретация.
                          Ама иначе искат да стоят и да продължават играта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            Всеки си хвали стоката ...Иначе на БФБ купувах по паниката Трасе и Фармата, след това Фармата ме разочарова и към 3,24 я махнах, после , Трасе към 3,90 го махнах заради търговото и сега съм в Хика с цел 3 и ХОЛДИНГ Варна спекулативно...Само Монбат ама след Оставка..
                            Коментара ми по скоро беше в отговор на писането ти за ликвидността, а не да се хвалим ! Не малка част от дивидентите влизат обратно на борсата, та малко или много това е плюс за борсата и оборота ! Ако го няма и това съвсем ще е умряла !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Това с оставките е задължително на първо място и без да се забравя !

                              А иначе някаква ликвидност и сделки ще има докато върви изплащането на дивиденти. Аз от юни когато почнаха изплащанията го реинвестирам и купувах Алтерко, Спиди и Монбат.
                              Всеки си хвали стоката ...Иначе на БФБ купувах по паниката Трасе и Фармата, след това Фармата ме разочарова и към 3,24 я махнах, после , Трасе към 3,90 го махнах заради търговото и сега съм в Хика с цел 3 и ХОЛДИНГ Варна спекулативно...Само Монбат ама след Оставка..

                              Коментар


                              • Виваком продаден за 1,3 милиарда евро.

                                Коментар

                                Working...
                                X