IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Стига бе! Изкупихте всички акции днес.
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Днес протестираме ли?

      Коментар


      • Когато има отговор на тези въпроси

        https://www.facebook.com/hristaky/vi...1927521950016/

        Оптимизмът на БФБ ще се завърне!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Обаче гледам графиката за днес - чезките и спиди най-отгоре. Има и свестни дружества на борсата, макар и единични бройки - ето, аз съм влязъл в Спиди след Нова година - тук е мястото да благодаря на Биг Беър, че покрай неговата класация с прогнози за най-добрите дружства на 2020 се разрових повече и реших да вкарм кинта там. Софикс е 24% надолу за периода от нова година насам, аз при спиди съм 24% плюс за същия период (като включа дивидента), като си избих дивотиите в Мумуфицирания трейдинг, фибакасъту и химчето в края на миналата година, че даже и останаха кинти от дивидента да ида на почивки в Катарино и предстоящата в Рейна дел мар с чаветата.

          Та има и добри компании, но наистина са много единични бройки, за съжаление...
          Спор няма Тази година определено имам и късмет Минах през Спиди, хванах зверски Трейса имам 20т доверие на 3,50, там съм 10к на загуба, но като влязат парите от Спиди и ако не се провали търговото на Трейса на БФБ ще съм на плюс и от Доверие Очертава се 6 цифрена печалба

          Коментар


          • Обаче гледам графиката за днес - чезките и спиди най-отгоре. Има и свестни дружества на борсата, макар и единични бройки - ето, аз съм влязъл в Спиди след Нова година - тук е мястото да благодаря на Биг Беър, че покрай неговата класация с прогнози за най-добрите дружства на 2020 се разрових повече и реших да вкарм кинта там. Софикс е 24% надолу за периода от нова година насам, аз при спиди съм 24% плюс за същия период (като включа дивидента), като си избих дивотиите в Мумуфицирания трейдинг, фибакасъту и химчето в края на миналата година, че даже и останаха кинти от дивидента да ида на почивки в Катарино и предстоящата в Рейна дел мар с чаветата.

            Та има и добри компании, но наистина са много единични бройки, за съжаление...
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
              07/08/2020 19/03/2020 19/02/2020 31/12/2019 31/12/2018 31/12/2017 16/08/2017
              C-19 дъното преди C-19
              Nikkei 225 22,329.94 34.9% -4.6% -5.6% 11.6% -1.9% 13.2%
              DAX 12,674.88 50.1% -8.1% -4.3% 20.0% -1.9% 3.4%
              S&P 500 3,351.28 39.7% -1.0% 3.7% 33.7% 25.3% 35.8%
              Dow Jones 27,433.48 37.9% -6.5% -3.9% 17.6% 11.0% 24.6%
              SOFIX 430.87 6.2% -21.5% -24.2% -27.5% -36.4% -41.0%

              Котировките на 5 борсови индекса от петък, 7 август, спрямо 6 конкретни дати, една от които е 16 август 2017 г., от когато започна поредното потъване на SOFIX. Умишлено не посочвам данните за Nasdaq, където разликата е още по-драстична. Коментарите оставям на вас.
              Мерси, Чичо Манчо, странно съвпада с управлението на един БХ. Изводите всеки сам да си ги направи...
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                07/08/2020 19/03/2020 19/02/2020 31/12/2019 31/12/2018 31/12/2017 16/08/2017
                C-19 дъното преди C-19
                Nikkei 225 22,329.94 34.9% -4.6% -5.6% 11.6% -1.9% 13.2%
                DAX 12,674.88 50.1% -8.1% -4.3% 20.0% -1.9% 3.4%
                S&P 500 3,351.28 39.7% -1.0% 3.7% 33.7% 25.3% 35.8%
                Dow Jones 27,433.48 37.9% -6.5% -3.9% 17.6% 11.0% 24.6%
                SOFIX 430.87 6.2% -21.5% -24.2% -27.5% -36.4% -41.0%

                Котировките на 5 борсови индекса от петък, 7 август, спрямо 6 конкретни дати, една от които е 16 август 2017 г., от когато започна поредното потъване на SOFIX. Умишлено не посочвам данните за Nasdaq, където разликата е още по-драстична. Коментарите оставям на вас.
                Едва ли има нужда от коментар ! Така сме се закотвили на дъното, че въобще не знам дали някакво отлепяне е възможно ! Следваме външните пазари само при спад, но не и при ръст !

                Коментар


                • 07/08/2020 19/03/2020 19/02/2020 31/12/2019 31/12/2018 31/12/2017 16/08/2017
                  C-19 дъното преди C-19
                  Nikkei 225 22,329.94 34.9% -4.6% -5.6% 11.6% -1.9% 13.2%
                  DAX 12,674.88 50.1% -8.1% -4.3% 20.0% -1.9% 3.4%
                  S&P 500 3,351.28 39.7% -1.0% 3.7% 33.7% 25.3% 35.8%
                  Dow Jones 27,433.48 37.9% -6.5% -3.9% 17.6% 11.0% 24.6%
                  SOFIX 430.87 6.2% -21.5% -24.2% -27.5% -36.4% -41.0%

                  Котировките на 5 борсови индекса от петък, 7 август, спрямо 6 конкретни дати, една от които е 16 август 2017 г., от когато започна поредното потъване на SOFIX. Умишлено не посочвам данните за Nasdaq, където разликата е още по-драстична. Коментарите оставям на вас.
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    https://www.investor.bg/drugi/338/a/...-sviat-309811/

                    След Калотина хората работят вкъщи и си джиткат на борсата....
                    И печелят....
                    Ние тук нито работим, нито търгуваме...Тиквена държава, тиквена борса....Само мутри и близки до мутрите печелят ( нооо, като прецакват миноритарите...) - цековци, миневци, баневци, шишковци и един автробус гадове, дето в Китай щяха да са ги разтреляли на стадиона, преебаха целия ни преход към капитализЪма....
                    То па един капитализъм...с оцет да го преглътнеш
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      https://www.investor.bg/drugi/338/a/...-sviat-309811/

                      След Калотина хората работят вкъщи и си джиткат на борсата....
                      И печелят....
                      Ние тук нито работим, нито търгуваме...Тиквена държава, тиквена борса....Само мутри и близки до мутрите печелят ( нооо, като прецакват миноритарите...) - цековци, миневци, баневци, шишковци и един автробус гадове, дето в Китай щяха да са ги разтреляли на стадиона, преебаха целия ни преход към капитализЪма....
                      Печелят да. Всички печелят. Чрез търгуване целият свят печели, понеже това не е zero-sum game. А дебелите хедж фондове горките как го духат. Важното е като спре музиката кой ще остане без стол. Милениал робинхудовците още не са го яли през живота си, като някои други от нас, които помнят доткома и 2008ма. Ако си бил целия си съзнателен живот в бул маркет знаеш че stonks only go up...

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/drugi/338/a/...-sviat-309811/

                        След Калотина хората работят вкъщи и си джиткат на борсата....
                        И печелят....
                        Ние тук нито работим, нито търгуваме...Тиквена държава, тиквена борса....Само мутри и близки до мутрите печелят ( нооо, като прецакват миноритарите...) - цековци, миневци, баневци, шишковци и един автробус гадове, дето в Китай щяха да са ги разтреляли на стадиона, преебаха целия ни преход към капитализЪма....

                        Коментар


                        • ВИКТОР ПАПАЗОВ

                          До 1934 година една унция злато е струвала $20.67 или по-скоро един долар е струвал 1/20.67 от унция злато.
                          Днес цената на златото достигна $2067 долара, т.е. цената се е увеличила 100 пъти! Всъщност доларът струва 1 стотна от това, което е струвал преди 86 години.
                          Кой разбрал, разбрал.

                          И така ..Какво е искал да каже Папазов с този си пост и с кое историческо събитие- жокер за тролове е свързан..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                            1. Не се сравнявам с Папазов. Къде видяхте такова нещо? Моля посочете.
                            2. не съм ender. Къде видяхте? Моля посочете.
                            3. Не само съм икономист, но имам и лиценз за брокер и инвестиционен консултант. Говоря и за двата лиценза. Определено от написаното от вас в годините мога да твърдя, че познанията ви за финансите са изключително повърхностни и силно ограничени. Много пъти съм се отказвал да ви отговарям, защото е невъзможно без да разясня елементарни неща, които се учат в ранен курс на икономическото образование. За г-н Папазов не говоря. Вероятно цитираното от вас мнение е казано в някакъв специфичен контекст, който може да му даде смисъл.
                            4. Да се сравнява по този начин долар и злато е все едно да се изчислява доходност от акции за 80 годишен период без да се включват дивидентите. Да, това е някакъв показател, но няма никакъв смисъл.
                            Лека вечер. Надявам се да сте направили доста пари в Трейс. Другата седмица успешна търговия.
                            защо продъжавате да се вързвате на интриганта от ДС?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              1. Не се сравнявам с Папазов. Къде видяхте такова нещо? Моля посочете.
                              2. не съм ender. Къде видяхте? Моля посочете.
                              3. Не само съм икономист, но имам и лиценз за брокер и инвестиционен консултант. Говоря и за двата лиценза. Определено от написаното от вас в годините мога да твърдя, че познанията ви за финансите са изключително повърхностни и силно ограничени. Много пъти съм се отказвал да ви отговарям, защото е невъзможно без да разясня елементарни неща, които се учат в ранен курс на икономическото образование. За г-н Папазов не говоря. Вероятно цитираното от вас мнение е казано в някакъв специфичен контекст, който може да му даде смисъл.
                              4. Да се сравнява по този начин долар и злато е все едно да се изчислява доходност от акции за 80 годишен период без да се включват дивидентите. Да, това е някакъв показател, но няма никакъв смисъл.
                              Лека вечер. Надявам се да сте направили доста пари в Трейс. Другата седмица успешна търговия.
                              Той Киро не отговаря на конкретни въпроси...той прави само тъпи коментари и поства манипулативни статии.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                4д,Ендер,Според теб, но ти не си икономист и мнението ти не е професионално.. Да се сравнявате с Папазов е комично.. Такива сравнение има много в икономиката..
                                1. Не се сравнявам с Папазов. Къде видяхте такова нещо? Моля посочете.
                                2. не съм ender. Къде видяхте? Моля посочете.
                                3. Не само съм икономист, но имам и лиценз за брокер и инвестиционен консултант. Говоря и за двата лиценза. Определено от написаното от вас в годините мога да твърдя, че познанията ви за финансите са изключително повърхностни и силно ограничени. Много пъти съм се отказвал да ви отговарям, защото е невъзможно без да разясня елементарни неща, които се учат в ранен курс на икономическото образование. За г-н Папазов не говоря. Вероятно цитираното от вас мнение е казано в някакъв специфичен контекст, който може да му даде смисъл.
                                4. Да се сравнява по този начин долар и злато е все едно да се изчислява доходност от акции за 80 годишен период без да се включват дивидентите. Да, това е някакъв показател, но няма никакъв смисъл.
                                Лека вечер. Надявам се да сте направили доста пари в Трейс. Другата седмица успешна търговия.

                                Коментар

                                Working...
                                X