IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • защо почнаха масово за свикват ОС за приемане на нова политика за възнагражденията на членовете на СД?

    Коментар


    • БФБ е на дъното, откъдето пътят е само нагоре

      Tо хубаво речено, ама значи ли това че навън като вземат да падат от висините си тука ще е яко рали...

      Коментар


      • Благодарение на оптимизма на инвеститорите капиталовите пазари по света успяха бързо да се оттласнат от историческия спад през март, като сега гонят нови рекорди на зелена територия. Мнозина оцениха щедрите правителствени стимули, увеличаващото се търсене и възстановената бизнес активност, защото те разсейват страховете, правейки място за свежа ликвидност. Трендът към нови върхове се наблюдава в различни части на света и дори се смята за масово явление, но Българската фондова борса (БФБ) попада в графата с изключения.

        Коментар


        • Оценката е изключително несигурна, тенденцията е тя да се влоши и бъдеще се задават куп големи проблеми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            О..ксидирания, суркам=влача
            и други синоними има, ама четете повече там от селското герб!
            Би трябвало да се усетите вече, че само с Винету не е достатъчно.
            При нужда може да ползвате и тълковни речници.

            Необходимо и предостатъчно условие за да си фен на тиквата...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от lefti Разгледай мнение
              Усещате ли как пружината се натяга... Влакът тръгва!
              Да не дерайлира само . Той и без това е влак още на кюмюр.Само сажди прави цапа машиниста а не върви хихихи.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                абе прее…. цакания .. какво означава ...суркам??? от село съм и не разумем
                О..ксидирания, суркам=влача
                и други синоними има, ама четете повече там от селското герб!
                Би трябвало да се усетите вече, че само с Винету не е достатъчно.
                При нужда може да ползвате и тълковни речници.
                Last edited by precakanoto; 21.08.2020, 22:31.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Еми нали това ви разправях оня ден че може да сме се забили в тинестото дъноа и да суркаме котвите, без да се усетим да ги вдигнем, та може затова да са се заплели из някой камъняк по дъното
                  абе прее…. цакания .. какво означава ...суркам??? от село съм и не разумем

                  Коментар


                  • Усещате ли как пружината се натяга... Влакът тръгва!

                    Коментар


                    • Как е оптимизма ? На командно дишане е ми се струва

                      Коментар


                      • BGTR 30 е на няколко % от възстановяване, но Софикс ... не диша!

                        Коментар


                        • Мажете ските и си лягайте!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Само на мен ли ми се струва ,но възходът на Сирма днес активизира някой позиции?Дали пък няма да видим някой екшън в края на август,пък и време
                            му е след лятната стагнация?
                            Еми нали това ви разправях оня ден че може да сме се забили в тинестото дъно и да суркаме котвите, без да се усетим да ги вдигнем, та може затова да са се заплели из някой камъняк по дъното

                            Коментар


                            • Само на мен ли ми се струва ,но възходът на Сирма днес активизира някой позиции?Дали пък няма да видим някой екшън в края на август,пък и време
                              му е след лятната стагнация?
                              Last edited by Grosss; 20.08.2020, 21:10.

                              Коментар


                              • Някой може ли да пусне графиката на Мариян, да видим в коя пазарна точка сме?!
                                (Извинявам се, че ви го причинявам, но е дразнещо търсенето от тел. а сега нямам другото средство където държах графиката)

                                Коментар

                                Working...
                                X