IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
    Хм, пазарите се сриват. Защо ли? Франция пред тотален локдаун. Скоро и по целия свят. А някои чакат ръстове.
    ХАХА. Най-интуитивното в момента е човек да се поддаде на страха и да иска да го търгува. Да се прави на Робинхуд и да шорти лошите акции, които се търгуват на исторически високи нива въпреки данните от икономиката. Истината е че страх има само по телевизорите, никъде другаде. Малкият и средният бизнес не ги броим, тях искат да ги унищожат отдавна и да останат само големите компании. На борсите се търгуват предимно големите, тези които ще останат и след Локдауните и след Ковид ще са ОЩЕ ПО-ГОЛЕМИ. Който се е позиционирал в малки компании или такива в бизнеси, които ще са изчезващи след Ковид или силно преформатирани - ДА СИ БЕРЕ ПЛОДОВЕТЕ НА ГЛУПОСТТА.
    Сега спадовете са заради отваряне на Къси позиции. До седмица-две ще бъдат изкормени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

      Абе, засега шорта ми на Дакс добре се получава, пък ще видим
      абе трябваше да излезеш преди 30мин. .... лошо те чака

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

        Мечетата, само да не се превъзбудите! че лошо ...
        Абе, засега шорта ми на Дакс добре се получава, пък ще видим

        Коментар


        • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
          Хм, пазарите се сриват. Защо ли? Франция пред тотален локдаун. Скоро и по целия свят. А някои чакат ръстове.
          Мечетата, само да не се превъзбудите! че лошо ...

          Коментар


          • Хм, пазарите се сриват. Защо ли? Франция пред тотален локдаун. Скоро и по целия свят. А някои чакат ръстове.

            Коментар


            • https://www.investor.bg/evropa/334/a...evropa-314593/
              SAP -22%. Къде са феновете на т.н. ИТ, Софтуер компании, ТСБ, Алтерко, Сирма и т.н.?
              -22% Дами и Господа...Колко от нашите Пенсионни, които управляват пари за пенсия, която НЯМА ДА ИЗПЛАЩАТ ЗАЩОТО ОТНОВО ОТИВА С НОИ имат в портфейлите си тоя мастодонт и не са предвидили тоя спад? ХАК ДА ИМ Е. Мисля доста често се намира САП по баланските им. Също и Алтерко и ТСБ които ги чака дори много по-лоша съдба, защото все пак не са САП. ЗА КАКВО ГОВОРИМ?!! Очедушие, безхаберие, неграмотност, липса на визия, корупция.
              Значи, сега очакванията са от Втората вълна, локдауни, нов президент на САЩ да има Срив, нещо като при САП, за един два дена -20,-30%, за седмица -40%. Дами и Господа, ние това го играхме вече 2020. Ако питате мен, няма как в една година да има два такива срива, ПРИ ТОЛКОВА МНОГО ПОМОЩИ, ПОДКРЕПА ОТ ЦЕНТРАЛНИТЕ БАНКИТЕ. При все, че всички които очакват Срива, очакват и догодина и ХИПЕР ИНФЛАЦИЯ. Сега срив, а после инфлация....как да стане два пъти за една година и след няколко месеца инфлацията. Нещо като сега да купим без пари, а после да продадем на голяма печалба ХАХА.
              Затова бягайте балонните САПове, Алтерки и т.н. и купуват тези които ще спечелят от инфлацията. СЕГА, А НЕ СЛЕД ПРЕЗИДЕНТСКИТЕ.

              Коментар


              • Мисля, че при този индекс нещата стават все по-видими
                Хайде дано скоро и Софикс се разсъни!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Преци -очаквания след Димитровден?
                  Да, дойде светлата дата, която с Дядо Коледа(y) сегиз-тогиз споменаваме
                  Ами до Хелоуйн ще дойдат отчетите за 3/4 от тази крива годинка.
                  Надяваме се някъде да се появи лястовиче
                  Но повече движение очаквам през декември
                  Да са живи и здрави всички именници, днес много готин ден!
                  ...И не свършва
                  Last edited by precakanoto; 26.10.2020, 19:19.

                  Коментар


                  • Още два дни натиск от продавачи, които трябва да си платят по Алтерко... и после ще видим..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Да, разбира се, че чакаме. Ние тук винаги чакаме нещо. Другите пазари падна по време на финансовата криза но след това направиха рекорди. Паднаха заради COVID но се възстановиха. А ние тук 11-12 години не можем да стигнем нивата на които бяхме. Да, забравих, че ние чакаме. А какво всъщност чакаме???

                      Наздраве на всички!
                      Едва ли е в мен вината - аз съм 100% в акции.

                      Коментар


                      • Да, разбира се, че чакаме. Ние тук винаги чакаме нещо. Другите пазари паднаха по време на финансовата криза но след това направиха рекорди. Паднаха заради COVID но се възстановиха. А ние тук 11-12 години не можем да стигнем нивата на които бяхме. Да, забравих, че ние чакаме. А какво всъщност чакаме???

                        Наздраве на всички!
                        Last edited by Агресивен бик; 26.10.2020, 18:57.

                        Коментар


                        • Емка, МСХ, ХЕС, а със тях и ХИКА и Ст.Планина - показват наченки на преминаване през шока, Алтерко, СФТРД, Спиди - си минават чудесно през кризата...чакаме и други птички!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                            Аз шортя, където трябва. На Никито пари не давам под каквато и да е форма. Можеш да ми прочетеш мненията в темата на ЕТФа. А й ще ми стигне като награда да ви купя на безценица акциите на псевдо оптимистите като вас
                            повече щях да ти повярвам, ако беше казал, че не шортиш през ЕТФА, защото ни жалиш нас с хартиите, да не падне много индекса

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение

                              Аз шортя, където трябва. На Никито пари не давам под каквато и да е форма. Можеш да ми прочетеш мненията в темата на ЕТФа. А й ще ми стигне като награда да ви купя на безценица акциите на псевдо оптимистите като вас
                              Еми нека си пожелаем успех и по-добрия да "победи" . Ще се видим на Софикс 300.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Ако си вярваш на думите можеше да шортиш през Експат.
                                Аз шортя, където трябва. На Никито пари не давам под каквато и да е форма. Можеш да ми прочетеш мненията в темата на ЕТФа. А й ще ми стигне като награда да ви купя на безценица акциите на псевдо оптимистите като вас

                                Коментар

                                Working...
                                X