IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хари, ти осра всички дружества, кажи некое читаво, да идем да видим
    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Тази "новина" е едно голямо нищо, а и сащ, като всяка имперска сила, са свикнали с широко затворените очи. Отделно, не е тяхна работа да ни "оправят", освен по онзи начин де, - спасението на двещия се е дело на самият давещ се, иначе става като трети март и вечната, дължима благодарнст към матушката.

      Иначе забелязвам някаква излишна еуфория, отбелязвана основно от купили по 1-2К акции в Лешперко - ракетата, горивото, реотана и т.н. То такива ги слушахме и в Недоверие миналата седмица, но сега упорито замлъкнаха. Преди това ги слушахме за Трейс, пък за фибанкасъ - абе за всичко, дето помръдне. Ми било добре да е така, но точно една гаражна компанийка с мижав оборот да е мерило за борсичката ни? Егати и борсата, дето лешперко ѝ е флагмана, ако мога да перефразирам един министър...

      П.С. Ма като се замисля, че адвокатската кантора на Маргарит Мицев, който се прочу едно време, че е спестил милиони от това, че не закусвал, почти стана Кантора на годината за 2020, що ли да ме Очудва нещо
      Бай Груйоо, Борса, на която "син чип" те обявяват, още когато нямаш оборот от 5 милинона лева в цялата си история, когато те сравняват с Тесла, а ти просто въртиш търговийка с Муки каишки за деца и нашийници за кучета, дъми крушки през уаи-фай, когато ТОП НОВИНА са реализирани продажби за 7,000,000 (СЕДЕМ МИЛИОНА ЛЕВА) - не е майтап и това предизвиква овчи ентусиазъм, представям си ако всяко дружество почне да поства новина за всеки 10 милиона продажби, какъв оптимизъм ще е на БФБ, не може да бъде съборена такава борса. Като добавим и другите такива набедени за сини чипове и вкарани в най-горните сегменти на борсата, - витрината на БФБ, всички с безплатни анализи - Птичият грип, ами Сирма, ТСБ, Радиоаторите които плащат дивидент по 4 пъти в годината, и изплащат едва ли не и бъдещите си печалби - всичко "гарантирано" да не ме разбере някой погрешно, но така се афишира, такава борса не може да бъде унищожена, това е световен феномен.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Тази "новина" е едно голямо нищо, а и сащ, като всяка имперска сила, са свикнали с широко затворените очи. Отделно, не е тяхна работа да ни "оправят", освен по онзи начин де, - спасението на двещия се е дело на самият давещ се, иначе става като трети март и вечната, дължима благодарнст към матушката.

        Иначе забелязвам някаква излишна еуфория, отбелязвана основно от купили по 1-2К акции в Лешперко - ракетата, горивото, реотана и т.н. То такива ги слушахме и в Недоверие миналата седмица, но сега упорито замлъкнаха. Преди това ги слушахме за Трейс, пък за фибанкасъ - абе за всичко, дето помръдне. Ми било добре да е така, но точно една гаражна компанийка с мижав оборот да е мерило за борсичката ни? Егати и борсата, дето лешперко ѝ е флагмана, ако мога да перефразирам един министър...

        П.С. Ма като се замисля, че адвокатската кантора на Маргарит Мицев, който се прочу едно време, че е спестил милиони от това, че не закусвал, почти стана Кантора на годината за 2020, що ли да ме Очудва нещо
        Като не можем сами да се оправяме така ще е, все ще чакаме някой друг !
        И пак продължаваш с дежурното ти плюене по компаниите ! Този Лешперко както го наричаш може и да не е мерило за борсата ни, но поне е някаква бяла лястовица на нея ! Мерило не е и твоето любимо Спиди ! Мисля обаче, че когато една компания показва отлични резултати е нужно да се признае и каже ! Плюенето ти в случая олеква !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Тази "новина" е едно голямо нищо, а и сащ, като всяка имперска сила, са свикнали с широко затворените очи. Отделно, не е тяхна работа да ни "оправят", освен по онзи начин де, - спасението на двещия се е дело на самият давещ се, иначе става като трети март и вечната, дължима благодарнст към матушката.

          Иначе забелязвам някаква излишна еуфория, отбелязвана основно от купили по 1-2К акции в Алтернатив-перко - ракетата, горивото, реотана и т.н. То такива ги слушахме и в Недоверие миналата седмица, но сега упорито замлъкнаха. Преди това ги слушахме за Трейс, пък за фибанкасъ - абе за всичко, дето помръдне. Ми било добре да е така, но точно една гаражна компанийка с мижав оборот да е мерило за борсичката ни? Егати и борсата, дето лешперко ѝ е флагмана, ако мога да перефразирам един министър...

          П.С. Ма като се замисля, че адвокатската кантора на Маргарит Мицев, който се прочу едно време, че е спестил милиони от това, че не закусвал, почти стана Кантора на годината за 2020, що ли да ме Очудва нещо

          Алтернативко,- бе Груец!
          Ти в кой автобус си , че и в коя лента караш?
          Алтернативко тъ отнесе кът сокол куцо пиле на менгдан и виж де е в облака на 7 и не символично

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Това е една много добра новина за цялото българско общество ! Дано вече се вижда края на мафията, която е превзела държавата !
            Тази "новина" е едно голямо нищо, а и сащ, като всяка имперска сила, са свикнали с широко затворените очи. Отделно, не е тяхна работа да ни "оправят", освен по онзи начин де, - спасението на двещия се е дело на самият давещ се, иначе става като трети март и вечната, дължима благодарнст към матушката.

            Иначе забелязвам някаква излишна еуфория, отбелязвана основно от купили по 1-2К акции в Лешперко - ракетата, горивото, реотана и т.н. То такива ги слушахме и в Недоверие миналата седмица, но сега упорито замлъкнаха. Преди това ги слушахме за Трейс, пък за фибанкасъ - абе за всичко, дето помръдне. Ми било добре да е така, но точно една гаражна компанийка с мижав оборот да е мерило за борсичката ни? Егати и борсата, дето лешперко ѝ е флагмана, ако мога да перефразирам един министър...

            П.С. Ма като се замисля, че адвокатската кантора на Маргарит Мицев, който се прочу едно време, че е спестил милиони от това, че не закусвал, почти стана Кантора на годината за 2020, що ли да ме Очудва нещо
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

              Отведнъж загря и терморелето изключи. Сега няколко часа да охлади и да си събере мислите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                Май реотана загря, но има много за наваксване.
                Отведнъж загря и терморелето изключи. Сега няколко часа да охлади и да си събере мислите

                Коментар


                • Това е една много добра новина за цялото българско общество ! Дано вече се вижда края на мафията, която е превзела държавата !

                  Коментар


                  • Дневник - Най-важното и Най-новото, Избрано съдържание от България и света, Новини, Анализи, Видео, Фотогалерии.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                      Дано! И на мен така ми се струва, но БФБ си е студен труп все още
                      В началото винаги има много излизащи, но после същите ще подкрепят. От последните дни се вижда, че има живот.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                        Май реотана загря, но има много за наваксване.
                        Дано! И на мен така ми се струва, но БФБ си е студен труп все още

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                          Милионерче ли стана?
                          Още не

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                            Дано е загрял ! Няма да е лошо едно коледно-новогодишно рали да направим ! Моя портфейл от днес прехвърли много важна за мен психологическа граница като стойност !
                            Милионерче ли стана?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                              Май реотана загря, но има много за наваксване.
                              Дано е загрял ! Няма да е лошо едно коледно-новогодишно рали да направим ! Моя портфейл от днес прехвърли много важна за мен психологическа граница като стойност !

                              Коментар


                              • Май реотана загря, но има много за наваксване.

                                Коментар

                                Working...
                                X