IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение
    Голяма радост те чака ми каза една гледачка....голямо имане идва към теб....и аз право тук се регистрирах! и първия пост точно в темата.
    А предишния ник как ти беше?

    Коментар


    • Наследството на партията в много случаи е ясно измеримо през световните класации

      Коментар


      • Голяма радост те чака ми каза една гледачка....голямо имане идва към теб....и аз право тук се регистрирах! и първия пост точно в темата.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
          След като видях новия Шеф на НАП съм една идея по-спокоен

          https://bntnews.bg/news/noviyat-shef...55775news.html
          Спецов е специален, ще ги полага по манерките ако не работят !

          Коментар


          • След като видях новия Шеф на НАП съм една идея по-спокоен

            https://bntnews.bg/news/noviyat-shef...55775news.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от benedict Разгледай мнение

              Извинете, от чисто любопитство - при кой посредник комисиона е 0.3%?
              Еврофинанс са с ниски комисиони https://www.eurofinance.bg/services/...tock-exchange/

              Аз се зачудих дали да не ги ползвам тях. Обаче като гледам доста хоря смятат че Еврохолд са некоректни, това един вид ми спира да ползвам тях за търговията. Като цяло в Карол и Елана може по малко комисионни да плащаш ако имаш по голям оборот. Аз не съм от такиви хора. Някога съм се регистрирал при Елана, тъй като видях че е бил най-добър инвестиционен посредник няколко години подред. Като цяло малко е тъпо че за да ползвам техния терминал трябва да влизам през IE.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

                Голям цирк, за комисиона от типа на 0,3%..
                баси клошарството
                Извинете, от чисто любопитство - при кой посредник комисиона е 0.3%?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  Явно е пълно със стиснати мишки които. Търгуват на борсата?!
                  Голям цирк, за комисиона от типа на 0,3%..
                  баси клошарството

                  Коментар


                  • Да се надяваме че вчера една от тях отпадна

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      За да се включат трябва да има ясно изразен тренд за нагоре а не лъжливи такива.Как ги излъгаха с това
                      крипто,нещо подобно трябва да се случи?
                      Той трендът си е ясно изразен това че има няколко големи котви е друг въпрос.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Явно е пълно със стиснати мишки които. Търгуват на борсата?!
                        За да се включат трябва да има ясно изразен тренд за нагоре а не лъжливи такива.Как ги излъгаха с това
                        крипто,нещо подобно трябва да се случи?
                        Last edited by Grosss; 13.05.2021, 13:28.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                          Как е пиленца? След като вкупом се натъргувахте вчера и след като пенсионните се отказаха от бфб, какви са очакванията за днес ?
                          Явно е пълно със стиснати мишки които. Търгуват на борсата?!

                          Коментар


                          • Как е пиленца? След като вкупом се натъргувахте вчера и след като пенсионните се отказаха от бфб, какви са очакванията за днес ?

                            Коментар


                            • Бъдещият "мажоритар" на ЧЕЗ - разпределение крие много неизвестни и рискове!! Затова я оценявам така. Не е препоръка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
                                Чудесен ден, ...
                                стабилен бизнес - 28,13 % от обема; рискови акции - ЧЕЗ разпределение,
                                ...
                                Интересно ми е кои са стабилен бизнес, по твоите разбирания? След като ЧЕЗ разпределение, не е там.

                                Коментар

                                Working...
                                X