IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Никакви облигации..Вяроятно очакват криза и корекция..Може и да са прави..
    Last edited by Kiro; 19.09.2021, 22:59.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Е стига де ! Тия ще ми объркат ФибоначитУ
      Като си големия играч и разбирач,я кажи утре или през седммицата или за какъвто искаш период коя акция колко ще пада.Дай малко конкретика,стига алабала
      С твоя фундаметален анализ. Дай конкретика.Дай да те видим колко ги рабираш.И изобщо имаш ли идея къде се намираш
      Last edited by petrg5s; 19.09.2021, 22:49.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

        Е стига де ! Тия ще ми объркат ФибоначитУ

        А бяха от най читавите фондове !!!

        п.п. кой инвестира в облигации в наши дни?!?!
        Наистина.
        Имаха много хубави секторни фондове, примерно като ОББ Премиум акции, чрез който дори хора, които нищо не разбират от инвестиции можеха бързо и лесно да си вложат парите в акции на български компании.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Това е много лошо за ОББ и вещае лоши неща..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
            Мършите от ОББ решили да закриват всичките си фондове.
            Щели да ги трансформират в общ фонд, които инвестира в облигации.
            И то не в България.
            Познайте как ще се отрази това на бфб-то.
            Е стига де ! Тия ще ми объркат ФибоначитУ

            А бяха от най читавите фондове !!!

            п.п. кой инвестира в облигации в наши дни?!?!
            Last edited by tony1975; 19.09.2021, 22:25.

            Коментар


            • Мършите от ОББ решили да закриват всичките си фондове.
              Щели да ги трансформират в общ фонд, които инвестира в облигации.
              И то не в България.
              Познайте как ще се отрази това на бфб-то.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                А кога съм казал, че не съм бик?
                Време за скара-бирата, биковете са добре дошли

                Коментар


                • А кога съм казал, че не съм бик?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Абе ''философи'' що не идете да обясните на най-големите банки и инвестиционни фондове в света, които имат цели отдели технически анализатори и хвърлят купища пари за заплати, че просто не им вършат работа. Ще им обясните, че ако стане еди-какво си, няма да се получи еди-какво си.
                    Здравей,
                    за същите тези банки, фондове и ПФ , които отказаха да се включат при увеличението на ДОХ ли говорим? Явно чертичките са ги предупредили нещо...е ще видим след 1-2години може ТА да ги е спасил от загуба .

                    О, или ти говориш за онези големи играчи, които отсвириха увеличението на Алтерко и за година пропуснаха стотици проценти печалба? Явно там ТА сигнализира на всички големи да не пипат Хайде кажи, защо ТА не подсказа на големите да влязат тогава и да спечелят?

                    ​​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Абе ''философи'' що не идете да обясните на най-големите банки и инвестиционни фондове в света, които имат цели отдели технически анализатори и хвърлят купища пари за заплати, че просто не им вършат работа. Ще им обясните, че ако стане еди-какво си, няма да се получи еди-какво си.
                      Кажи според теб какво следва, аз вече казах какво мисля а то е - кратка консолидация и потегляне към Софикс 800.

                      Колко голям ще е спадът според твоят анализ? Или просто ще чакаш нов връх за да кажеш че пак си станал бик


                      Коментар


                      • Абе ''философи'' що не идете да обясните на най-големите банки и инвестиционни фондове в света, които имат цели отдели технически анализатори и хвърлят купища пари за заплати, че просто не им вършат работа. Ще им обясните, че ако стане еди-какво си, няма да се получи еди-какво си.

                        Коментар


                        • Чертичките ми говорят, че ако тези 2 нови джаджи бъдат приети добре и Алтерко продължи силно нагоре, то и корекцията на Софикс ще приключи
                          На кои нива на Фибоначи ли - ами на тези при които Алтерко продължи нагоре, тези при които ОД спре да сипва СФТРД с кофата или вдигне цената на изкупуване на Сфарм, тези при които Бреф обяви нов наемател или МБАТ покаже силна печалба от рециклиране и т.н. и т.н. ТА следва и може да бъде използван за потвърждение на нещо или за оправдание на друго, което не се е случило - подкрепям тезата на 15% .

                          Last edited by tony1975; 19.09.2021, 09:43.

                          Коментар


                          • ТА е самослучваш се. всички които търгуват знаят за него и линиите. И очакват да стигнат точно тези линии и се опитват да отиграят ОЧАКВАНОТО ДВИЖЕНИЕ. Като пипне линията и масата се юрва да купува/продава. Каквато и да е НЕОЧАКВАНА новина да се случи праща ТА в кофата и почват да се рисуват следващите линии
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Не знам какво твърдиш , че се търгува, но при лоши новини акциите много падат, а при добри се покачват..Има ли лоши и добри графики и колко са вярни .. Помисли пак върху това , което твърдиш..Графики се търгуват , когато няма новини и ясни сигнали..

                              Коментар


                              • Между другото е доказано, че новините следват графиките, а не обратното. Това е така, защото на финансовите пазари се търгуват в по-голяма степен очаквания и в по-малка новини.

                                Коментар

                                Working...
                                X