IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Гледам че Дау пак го мъчи дископатията дали и при Софикс няма да се обади
    Май си паднал в мечи капан да ти кажа..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Ще го мъчи до сряда.. А и ФЕД няма нищо общо със Софикс. Така че се успокой.
      Софикс може и да няма общо с ФЕД, ама с Дау доста често си правят компания на парзалката

      Коментар


      • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
        Браво, Груец, продължавай да пишеш смешки!
        Да, в тази дейност е много добър! Даже и аз му сложих лайкче. Ех, ако в инвестициите беше поне наполовина толкова талантлив...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Ще го мъчи до сряда.. А и ФЕД няма нищо общо със Софикс. Така че се успокой.
          Имат много общо ходят на обратно Дау като падне се дига Софикса и обратно

          Това е защото в темата с имотите има едни корифеи на акциите за които може и да не сте чували, но са много добри и местят капитали от едната борса на другата и предизвикват тия движения

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Гледам че Дау пак го мъчи дископатията дали и при Софикс няма да се обади
            Ще го мъчи до сряда.. А и ФЕД няма нищо общо със Софикс. Така че се успокой.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Гледам че Дау пак го мъчи дископатията дали и при Софикс няма да се обади
              Отиде коня в ряката,суфлека ще спихне

              Коментар


              • Гледам че Дау пак го мъчи дископатията дали и при Софикс няма да се обади

                Коментар


                • Браво, Груец, продължавай да пишеш смешки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Топки - нъцки, само едно телефонче ти трябва. И не, в България изобщо не се търгува с вътрешна информация - това са долни инсинуации, които само болен мозък може да роди. Ние, честните професионални инвеститори, сме неанонимни, ивнаги купуваме на дъно и продаваме на връх (особено ако ни звъннат да си полафим - подчертавам отново, че това не е вътрешна информация, само си лафим) и нашите кохонес са железни, но понякога става като във вица и тогава става интересно:

                    Професионален инвеститор на БФБ отива в Мадрид и влиза в ресторант да обядва. Вижда, че на съседната маса сервират някаква огромна порция, която изглежда много вкусно. и пита келнера:
                    - Ке паса, ко и туй нящо на съседната маса?
                    - Това са кохонес от бик, убит по време на коридата.
                    - Бих искал да си поръчам.
                    - Съжалявам, но дневно се сервирата само по веднъж, освен това е много скъпом защото има само една корида, но може да си поръчате за след седмица, ако имате съответната сума.
                    - Кой бре, аз съм професионален инвеститор от Варна, завършил магнаурската школа на винса - вечер си лягам с портретите на г-н мартинов и г-н Каролев, искам я за утре и си плащам - ти знаеш ли каква доходност имам от началото на годината, а?
                    Поръчал си и на другия ден отива в ресторанта. Сервират му, обаче нашият е от дърт пръч яре и забелязал нещо нередно. Вика келнера и пита:
                    - Вчера порцията ми се видя доста по-голяма. кво ме цакаш с топла сервеса, аз познавам гусин Каролев бре, ей ся ще му звънна на яхата
                    - Пердон, сеньор, моля, не звънете на яхтата и гусин Каролев, не ви цакаме с топла сервеса, просто понякога се случва и бикът да победи...
                    Хубав виц ! Дори и телефон да имам пак си трябват кеш и топки ! А относно търгуването с вътрешна информация аз също мисля, че има такова, но за това има институции, които за съжаление не работят !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      просто понякога се случва и бикът да победи...
                      Ми се струва, че по основните ви сблъсъчни теми баш биковете ще победят
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        Освен кеш човек трябва да има и топки за да инвестира !

                        Те нали са в сборното,- набор от инструментИиии

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          Освен кеш човек трябва да има и топки за да инвестира !
                          Топки - нъцки, само едно телефонче ти трябва. И не, в България изобщо не се търгува с вътрешна информация - това са долни инсинуации, които само болен мозък може да роди. Ние, честните професионални инвеститори, сме неанонимни, ивнаги купуваме на дъно и продаваме на връх (особено ако ни звъннат да си полафим - подчертавам отново, че това не е вътрешна информация, само си лафим) и нашите кохонес са железни, но понякога става като във вица и тогава става интересно:

                          Професионален инвеститор на БФБ отива в Мадрид и влиза в ресторант да обядва. Вижда, че на съседната маса сервират някаква огромна порция, която изглежда много вкусно. и пита келнера:
                          - Ке паса, ко и туй нящо на съседната маса?
                          - Това са кохонес от бик, убит по време на коридата.
                          - Бих искал да си поръчам.
                          - Съжалявам, но дневно се сервирата само по веднъж, освен това е много скъпом защото има само една корида, но може да си поръчате за след седмица, ако имате съответната сума.
                          - Кой бре, аз съм професионален инвеститор от Варна, завършил магнаурската школа на винса - вечер си лягам с портретите на г-н мартинов и г-н Каролев, искам я за утре и си плащам - ти знаеш ли каква доходност имам от началото на годината, а?
                          Поръчал си и на другия ден отива в ресторанта. Сервират му, обаче нашият е от дърт пръч яре и забелязал нещо нередно. Вика келнера и пита:
                          - Вчера порцията ми се видя доста по-голяма. кво ме цакаш с топла сервеса, аз познавам гусин Каролев бре, ей ся ще му звънна на яхата
                          - Пердон, сеньор, моля, не звънете на яхтата и гусин Каролев, не ви цакаме с топла сервеса, просто понякога се случва и бикът да победи...
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Абе важното е човек да ги има а за какво ще ги ползва си е негова работа
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Чакай бе, такива не бяха ли нужни за да се хващаш на тъпи басове с анонимници по форуми!?
                              Ами явно хората ползват топките си за различни дейности !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Освен кеш човек трябва да има и топки за да инвестира !
                                Чакай бе, такива не бяха ли нужни за да се хващаш на тъпи басове с анонимници по форуми!?

                                Коментар

                                Working...
                                X