IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
    Здравейте г-н Груев,

    Аз с голям интерес чета коментарите ви. В много от случайте сте прав, но ви липсват някой основни знания за БФБ и местните финансови барони
    Спокойно, ще тръгнат и вашите акции, уважаеми съфорумци !
    Сега във форума всички малко сте бесни, защото някои акции растат, а други не. Не разбирате какво се случва.
    Не искам да се намесвам, но ще дам един лек жокер, като правим уговорката, че това е просто обяснение за ситуацията, а не препоръка за покупка на ЦК на БФБ.Категорично не подкрепям покупката на акции на БФБ .

    Ми, вижте? Простичко е!
    Скачат именно акциите на бившите приватизационни фондове, за да може
    а) да се покаже на храта колко много са спечелили
    б) колко са пропуснали да спечелят от акции от масовата приватизация, защото са били глупаци и са продали на безценица.

    Чак след това ще скочат останалите акции, дори тея на загуба. Такива тежки времена идват. А при тежки времена хората правят обратното на логиката и започват да играят комар! Тук се отглежда и зрее нещо голямо, но трябва тълпата. Именно, тя ще спаси втория стълб на пенсионната система, който умира защото НОИ дав 6-9 пъти по-висока доходност

    Отново казвам:

    Категорично не подкрепям покупката на акции на БФБ

    А, на решилите да рискуват: Успех!
    Как ви ги раждат главите такива глупости

    Коментар


    • Здравейте г-н Груев,

      Аз с голям интерес чета коментарите ви. В много от случайте сте прав, но ви липсват някой основни знания за БФБ и местните финансови барони
      Спокойно, ще тръгнат и вашите акции, уважаеми съфорумци !
      Сега във форума всички малко сте бесни, защото някои акции растат, а други не. Не разбирате какво се случва.
      Не искам да се намесвам, но ще дам един лек жокер, като правим уговорката, че това е просто обяснение за ситуацията, а не препоръка за покупка на ЦК на БФБ.Категорично не подкрепям покупката на акции на БФБ .

      Ми, вижте? Простичко е!
      Скачат именно акциите на бившите приватизационни фондове, за да може
      а) да се покаже на храта колко много са спечелили
      б) колко са пропуснали да спечелят от акции от масовата приватизация, защото са били глупаци и са продали на безценица.

      Чак след това ще скочат останалите акции, дори тея на загуба. Такива тежки времена идват. А при тежки времена хората правят обратното на логиката и започват да играят комар! Тук се отглежда и зрее нещо голямо, но трябва тълпата. Именно, тя ще спаси втория стълб на пенсионната система, който умира защото НОИ дав 6-9 пъти по-висока доходност

      Отново казвам:

      Категорично не подкрепям покупката на акции на БФБ

      А, на решилите да рискуват: Успех!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        Гледам, че обичайните заподозрени са се превъзбудили по двете основни теми - халтурата и недоверието, което е нормално де, всеки си хвали стоката, ерго яхтата си има викачи (това е една от най-дбре платените професии на морето, заедно с най-древната де), а чичикака си има адпети, на които е подшушнал на уше едно "12" и те си го повтарят в транс, както им беше подметнал едно 4,27 ли беше, ама то понеже, обаче и защото....

        Та интересното е друго - викачите и адептите си ги знаем - що никой професионалац не ще да влиза ни в халтурата, ни в недоверие? За сметка на това де що има "разбирач" във форума ти обяснява за тези двете и как се е нарепил до уши с тях? Що така? Може би щото професионалистите си нямат червена слушалка - съмнявам се, те не само кафе пия, с който трябва, ми и на обяд с екстри ги водят. Интересно ми е защо те упорито не влизат в тези мега велики дружества? За чужденците няма да питам, за тях е ясно

        П.С. Подсказвам - професионалистите са идиоти и олигофрени, които нищо не разбират. Дали са им там едни милиарди да управляват, ама то е по случайност. Ние по ги разбираме нещата с портфейли от по 10-20 000 левчета. Освен това Грую е хейтър и нямаааааа. И го е яддддддд (упс, това трбяваше да е само с 4 д-та )
        Виж , за професионалистите си прав !

        Те затова са професионалисти !

        Коментар


        • Кои професионалисти бе, Груйче!? Тези дето като им видиш доходността и почваш да плачеш ли?

          Коментар


          • Гледам, че обичайните заподозрени са се превъзбудили по двете основни теми - халтурата и недоверието, което е нормално де, всеки си хвали стоката, ерго яхтата си има викачи (това е една от най-дбре платените професии на морето, заедно с най-древната де), а чичикака си има адпети, на които е подшушнал на уше едно "12" и те си го повтарят в транс, както им беше подметнал едно 4,27 ли беше, ама то понеже, обаче и защото....

            Та интересното е друго - викачите и адептите си ги знаем - що никой професионалац не ще да влиза ни в халтурата, ни в недоверие? За сметка на това де що има "разбирач" във форума ти обяснява за тези двете и как се е нарепил до уши с тях? Що така? Може би щото професионалистите си нямат червена слушалка - съмнявам се, те не само кафе пия, с който трябва, ми и на обяд с екстри ги водят. Интересно ми е защо те упорито не влизат в тези мега велики дружества? За чужденците няма да питам, за тях е ясно

            П.С. Подсказвам - професионалистите са идиоти и олигофрени, които нищо не разбират. Дали са им там едни милиарди да управляват, ама то е по случайност. Ние по ги разбираме нещата с портфейли от по 10-20 000 левчета. Освен това Грую е хейтър и нямаааааа. И го е яддддддд (упс, това трбяваше да е само с 4 д-та )
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Това ще е ситуацията през тази седмица,пък който иска да пикае срещу вятъра.
              Ама после да няма "ама аз таковата" като бай грую ху*в когато излезна от Атера и пазара го смаза с едни +15%


              Last edited by petrg5s; 27.09.2021, 08:36.

              Коментар


              • Айде хаирлия да е и тая седмица, миналата се нагрухтях доволно, дано ме огрее пак, там където искам да ме огрее.
                Иначе и на най-празните глави е ясно, че америката рано или късно ще полети надолу за няколко месеца и после па нагоре години наред.
                Ако издебнем да фанем момента, това значи пълни джобета. Чувствам, че дядо БайДън ще изшорти дядо дау и после ще го изгаре спасителя на нацията!
                В тая тема над 95% въобще не търгуват с акции или са фантазьори.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

                  Биодит е по-добро, Йорик
                  Не съм го писал аз, 1 към 1 е от фейсбук профила на БФБ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    Първа компания от BeamUp lab с предстоящо IPO!
                    Smart Organic избра пазар beam на БФБ, за да набере 3 млн. евро, с които да финансира придобиване на немски конкурент и да изгради нова фабрика.
                    Smart Organic е най-големият производител на био храни в България, който произвежда био енергийни и протеинови барчета.
                    Техни брандове са Roobar, био курабийки Kookie Cat, Rookies, солени снаксове и гранола Bett'r и Курабийница, супер храни и растителни протеини Dragon Superfoods и основни храни под марките Био Класа и Smart Organic. Около 70% от произведената продукция е за износ в над 60 държави, като най-големите експортни пазари са Германия, Швейцария, скандинавските държави, Бенелюкс, Испания, Франция, Румъния и Близкия Изток.
                    Планираното публично предлагане на Smart Organic е в края на октомври, а ние докато чакаме сладкото IPO ще си хапваме от тяхното BIO !
                    Биодит е по-добро, Йорик

                    Коментар


                    • Първа компания от BeamUp lab с предстоящо IPO!
                      Smart Organic избра пазар beam на БФБ, за да набере 3 млн. евро, с които да финансира придобиване на немски конкурент и да изгради нова фабрика.
                      Smart Organic е най-големият производител на био храни в България, който произвежда био енергийни и протеинови барчета.
                      Техни брандове са Roobar, био курабийки Kookie Cat, Rookies, солени снаксове и гранола Bett'r и Курабийница, супер храни и растителни протеини Dragon Superfoods и основни храни под марките Био Класа и Smart Organic. Около 70% от произведената продукция е за износ в над 60 държави, като най-големите експортни пазари са Германия, Швейцария, скандинавските държави, Бенелюкс, Испания, Франция, Румъния и Близкия Изток.
                      Планираното публично предлагане на Smart Organic е в края на октомври, а ние докато чакаме сладкото IPO ще си хапваме от тяхното BIO !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                        2022 ще е много силна ! Софикс отива към 800 !
                        към 800 не толкова, колкото към 714
                        Не е препоръка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Падаше, преди чичикака да позакрепи ситуацията, за да покаже мускули и да даде сигнал към тези, дето се колебаят какво да правят - мила родна картинка на БФБ, където редовно се случва след като някой продаде, цената нарочно да се нута нагоре, че да не тръгнат да продават и други - хазарт от най-висш тип. Любимата ти халтура е абсолютният екзампъл по въпроса. Но мерси, че ми напомни за този ти ник, за да те сложа и с него в игнора
                          Сложи се и себе си в игнора - хаир ще е за форума

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                            Виж се, какви глупости си написал, засрами се поне
                            Падало, защото имало тонове хартия в Доверие...

                            Точно Доверие закрепи индекса, да не падне още повече днес !
                            Падаше, преди чичикака да позакрепи ситуацията, за да покаже мускули и да даде сигнал към тези, дето се колебаят какво да правят - мила родна картинка на БФБ, където редовно се случва след като някой продаде, цената нарочно да се нута нагоре, че да не тръгнат да продават и други - хазарт от най-висш тип. Любимата ти халтура е абсолютният екзампъл по въпроса. Но мерси, че ми напомни за този ти ник, за да те сложа и с него в игнора
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                              Абсурдно е да стане за една седмица. Като фенка на техническия така миссля аз
                              Ма все пак има някаква мижава вероятност.
                              90% в хартия съм
                              Напълно постижимо е. Та това са малко над 4% Я виж Дау с колко се повиши за два дни
                              Last edited by Агресивен бик; 23.09.2021, 20:26.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Не ви разбирам що се пънете - нивата на софикс са без значение реално. В момента пада, щото има тонове нови акции в недоверие на 5 кинта и гапът до 6 и нещо е сериозен, а чичикака не може да обере всичко, в самата чичикакова трупа също не са много шойн нещата (дотук станаха 3 проблемни фирми), някой продава стабилно в атера (основния локомотив насофикс), телето се позатапи, в бреф явно не ги интересува цената на ацията им и с дребни обеми пада и остана сал една халтура, ама и там хайпът е повече във форума и врътките, дето ги мислят с Импулс, засега не се получават. Та като се промени нещо в горните дружества, може и да се случи работата със суфлекса - разбите там фибанкасъта, хим групи и т.н. не ги броя
                                Виж се, какви глупости си написал, засрами се поне
                                Падало, защото имало тонове хартия в Доверие...

                                Точно Доверие закрепи индекса, да не падне още повече днес !
                                Last edited by X_Y; 23.09.2021, 20:18.

                                Коментар

                                Working...
                                X