IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Груйка, кажи сега бик ли си, мечка ли си?
    или си недоволен и в двата случая ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Ъхъ, прав си, само че:

      1. На кого ги дадоха тези кинти, че пак беше нещо като от единия джоб в другия
      2 и 3. - че аз какво съм написал
      4. Не, не си ти, тази 12-ка се появи от НАЙ-чо, се като се изсули като евана мома от селски събот от Трейдинга (очевидно с нечия подсказка). Иначе най-иксрено ти го желая, за да реализираш 6-цифрената печалба - дано!
      5. Айде немъ нужда да вадя нечии чужди кестени от огъня за едната слава. В чез също - ще хванат на баба си долните гащи и ще вземат на Асан цървулите с тези жалби - много добре знаеш къде живеем, нали - точно пък на теб да ти го обяснявам, едва ли е нужно

      Здраве и успехи желая и дано късметът/уменията/трезвата оценка те покриват - факт е, че за Доверие си го твърдял винаги и си заслужаваш парите, дано станат и повече!
      Да в конкретния случай е от единия в другия джоб.Според мен е във връзка с раздялата на много общите им начинания. За 12 може и да си прав, но все ми се струва, че фортис я повтори след мен... Но както и да е, може и да бъркам. Казвам ти моите разсъжедения по темата. Разсъждения на човек, който не е пил нито едно кафе в кулите, не е ходил на нито едно ОСА пак там, не познава чичо им, не е клиент на Карол и никога не се е качвал на яхта, още по-малко на Кор Кароли или както беше там.....
      За жалбите си прав естествено....но все трябва да има и първи път мамка му.....все пак не сме бананова държава, баси.....ама може и да бъркам.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Чак сега прочетох всичко...
        1. Спират дивидента, защото дадоха много кинти за аптеките. Докато не ги престуктурират едва ли ще има дивидент.
        2. Правят обратно за да купят акциите на Стоев.
        3. То е свързано с 2 и съм го написал в темата за Доверие.
        4. 12 лева... може и да бъркам, но мисля, че аз го написах това число за първи път....И не, няма конспирация..... Сложих го защото печалбата ми става 6 цифрена на 12 лева.....А и защот смятам, че с дивидента от Молдова, за който ми знаеш мнението, цената е ниска.И в момента е ниска.Затова и Стоев купува от пазара. Вече ще почна да пиша числото 15.
        5. Еми човеко...адвокат си ....напиши ...сезирай....виж колегите ти в ЧЕЗ какво правят....
        Логично ,нали?И да бъркам с горните разсъждения, не е много.
        С най-добри чувства и респект!
        Ъхъ, прав си, само че:

        1. На кого ги дадоха тези кинти, че пак беше нещо като от единия джоб в другия
        2 и 3. - че аз какво съм написал
        4. Не, не си ти, тази 12-ка се появи от НАЙ-чо, се като се изсули като евана мома от селски събот от Трейдинга (очевидно с нечия подсказка). Иначе най-иксрено ти го желая, за да реализираш 6-цифрената печалба - дано!
        5. Айде немъ нужда да вадя нечии чужди кестени от огъня за едната слава. В чез също - ще хванат на баба си долните гащи и ще вземат на Асан цървулите с тези жалби - много добре знаеш къде живеем, нали - точно пък на теб да ти го обяснявам, едва ли е нужно

        Здраве и успехи желая и дано късметът/уменията/трезвата оценка те покриват - факт е, че за Доверие си го твърдял винаги и си заслужаваш парите, дано станат и повече!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Груйко ме подсеща за онзи виц:

          Обажда се някъв в полицията по време на Локдауна и възмутен нарежда:
          - Ало, полицията! Абе в комшиите се събрали 20 човека и си правят купон!!!
          Отсреща му отговарят:
          - Ами ако не беше такъв бастун и теб щяха да поканят!

          хехе, класика е този виц - ти пък ме подсещаш за друг афоризъм, шото нали си навсякъде на БФБ, като сторъкият Шива, като винаги си купил на дъно и си продал на връх:

          Няма значение дали евеш или те еват, важното е да си в секса

          Та бъди си в секса, не ми пречиш
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            Така, кратка хронология:
            - чичикака спира дивидента в трейдинга, за да не се харчат излишно кинти за глупости - адептите ръкопляскат, на тях дивидент им не требе, тя капиталовата била важна
            - чичикака почва нещо като обратно в софарма (отде пари - не е ясно, но едва ли има общо с неплатения дивидент) и надува цената с всяка следваща поръчка
            - ортака на чичикака продава в софарма и купува с недоверие (абсолютно съвпадение, също съм убеден, като много странно, тези врътки започват точно в момента, в който излизат новите акции)
            - междувременно чичикака бил обещал някакво си 12 на адептите (каквото и да значи 12) в недоверие о пак съвсем случайно и противно на всякаква логика, цената на недоверие се качва с 20-25% за 2-3 дни

            И никой никъде не се сезира и запитва какво по дяволите става? Накрая ревем, че нямало борса у нас, а само вътрешняри, чакащи на телефонни обаждания - мила родна картинка
            Чак сега прочетох всичко...
            1. Спират дивидента, защото дадоха много кинти за аптеките. Докато не ги престуктурират едва ли ще има дивидент.
            2. Правят обратно за да купят акциите на Стоев.
            3. То е свързано с 2 и съм го написал в темата за Доверие.
            4. 12 лева... може и да бъркам, но мисля, че аз го написах това число за първи път....И не, няма конспирация..... Сложих го защото печалбата ми става 6 цифрена на 12 лева.....А и защот смятам, че с дивидента от Молдова, за който ми знаеш мнението, цената е ниска.И в момента е ниска.Затова и Стоев купува от пазара. Вече ще почна да пиша числото 15.
            5. Еми човеко...адвокат си ....напиши ...сезирай....виж колегите ти в ЧЕЗ какво правят....
            Логично ,нали?И да бъркам с горните разсъждения, не е много.
            С най-добри чувства и респект!
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Не е съвпадение ама не четеш класиците
              Груйко ме подсеща за онзи виц:

              Обажда се някъв в полицията по време на Локдауна и възмутен нарежда:
              - Ало, полицията! Абе в комшиите се събрали 20 човека и си правят купон!!!
              Отсреща му отговарят:
              - Ами ако не беше такъв бастун и теб щяха да поканят!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                - ортака на чичикака продава в софарма и купува с недоверие (абсолютно съвпадение, също съм убеден, като много странно, тези врътки започват точно в момента, в който излизат новите акции)
                Не е съвпадение ама не четеш класиците
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  Така, кратка хронология:........

                  И никой никъде не се сезира и запитва какво по дяволите става? Накрая ревем, че нямало борса у нас, а само вътрешняри, чакащи на телефонни обаждания - мила родна картинка
                  Само ти ревеш, останалите правим кинти!

                  Коментар


                  • Така, кратка хронология:
                    - чичикака спира дивидента в трейдинга, за да не се харчат излишно кинти за глупости - адептите ръкопляскат, на тях дивидент им не требе, тя капиталовата била важна
                    - чичикака почва нещо като обратно в софарма (отде пари - не е ясно, но едва ли има общо с неплатения дивидент) и надува цената с всяка следваща поръчка
                    - ортака на чичикака продава в софарма и купува с недоверие (абсолютно съвпадение, също съм убеден, като много странно, тези врътки започват точно в момента, в който излизат новите акции)
                    - междувременно чичикака бил обещал някакво си 12 на адептите (каквото и да значи 12) в недоверие о пак съвсем случайно и противно на всякаква логика, цената на недоверие се качва с 20-25% за 2-3 дни

                    И никой никъде не се сезира и запитва какво по дяволите става? Накрая ревем, че нямало борса у нас, а само вътрешняри, чакащи на телефонни обаждания - мила родна картинка
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Понеже съм се зарекъл да не пиша в темата за Лешперко, сами може да видите нагледно синхронизирана акция на многониковите по "затапване" на противник, усъмнил се в божествеността на тази акция. А как дойчовете и ингилизите щели да изкупят китайските бракми на Лешперко, щото им с евдигнала цената на тока, е връх на сладоледа Въобще такъв полет на мисълта, че в много учебници по психология ще трябва да се пренаписват понятията с нови примери
                      Ти нали се зарича и да не инвестираш повече на БФБ, зарича се и други неща, помним. Твоята дума е по-евтина и от една пробита стотинка.

                      Коментар


                      • С тая висока инфлация - ток, газ, петрол, имоти, храни....... очаквам скоро да свърши консолидацията и да потеглим към 800.

                        Коментар


                        • Софикса има добра 5 годишна графика с 3 върха и 2 дъна.Ако не мине над 585 отива към 3-дъно около 490 - 510 до края на 2022!

                          https://www.infostock.bg/infostock/c...graphics/SOFIX
                          Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев

                            Не пиша в темата, както съм казал и си спазвам обещанието. А сърбежите ги мразя повече и от маляките!
                            Има ги навсякъде маляките. И боли и сърби!
                            Не е препоръка

                            Коментар


                            • Цената на газа в Европа за първи път в историята прехвърли 1000 долара за 1000 кубични метра



                              clubz.bg
                              За първи път в историята: над $1000 за 1000 куб.м газ
                              Цената на газа в Европа за първи път в историята прехвърли 1000 долара за 1000 кубични метра в началото на търговете на Лондонската междуконтинентална борса (ICE), предад...

                              Коментар


                              • Понеже съм се зарекъл да не пиша в темата за Лешперко, сами може да видите нагледно синхронизирана акция на многониковите по "затапване" на противник, усъмнил се в божествеността на тази акция. А как дойчовете и ингилизите щели да изкупят китайските бракми на Лешперко, щото им с евдигнала цената на тока, е връх на сладоледа Въобще такъв полет на мисълта, че в много учебници по психология ще трябва да се пренаписват понятията с нови примери
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X