IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Всичко това звучи много хубаво - едва ли има нормален човек, който да гласува за БХ, но ето, все си печели човекът. Към новите момченца аз съм много скештичен, но всеки е под-бър от БХ, така че съм ЗА. Обаче, да говорим по съшество - идат чужденците или там депозантите - в какво да инвестират? Давайте предложения:
    - Алтерко - ултра дирижабъл, крепен само от яхтата с перфектния тайминг и обешания за светло бъдеще на майната си, някога (уж беше до края на септември, но не уточниха годината)
    - Доверие - с основен актив в Молдова (нали уж у нас искаме да инвестираме) и собственост на мутрокомунист, пардон, честен частник
    - Атера - супер, но яхатата прибира половината печалба всяка година - за пръв път виждам такова УД, дето да прибира половината печалба
    - Бреф - много добро, даже отлично, ма България не е УСА и точно в момента офис площите не с аособено на почит
    - БФБ като акция - супер, но печалбата се формира изцяло (даже над 100%) от БНЕБ, а теб чакаме политическите катаклизми
    - Старопланинските - на тези нива, сериозно?
    - Заложни къщи - би май гест, честно
    - Телелинк - супер, много добър сектор, но все ще се появи некое пернато - я паун, я фазан, дето да я затапи
    - Другите чичови - с белязани карти ли да играем
    - Химчето - мълча си
    - ПИБ - мда, добре


    Та давайте, колеги, да видим кои са тези дружства, дето ще растат яко, ще са с честни мажовци, ще плащат дивиденти, ще имат добър оборот и т.н, та да привлечем чужденците. Или пък да са ултра евтини, че да влязат в радара, сравнени със западните им аналози. нека се получи една смислена дискусия.

    П.С. Батя, на борсата има бикове, мечки и прасета - биковете правят печалби, ако хванат тренда, че не винаги е възходящ, мечките (на БФБ) могат само да си спестят загуби (смешното фондче на никиту не е критерий), а прасетата обикновено ги колят. Е, на средностатистическият БФБ инвеститор му писна да го колят, затова и обороцията е на това ниво
    Монбат как е?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Биковете правят пари, мечките правят пари, а Груйката троши клавиатури
      Ще ми кажеш ли как мечките правят пари на БФБ? Без смешното фондче на Никиту. примерно искам да скъся Софарма от 4,20 - кво да направя?

      П.С. лафчето е готино, но може да се допълни и като Биковете ала-бала, мечките ала-бала, а Софикс сменя никове
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Биковете правят пари, мечките правят пари, а Груйката троши клавиатури

        Коментар


        • Всичко това звучи много хубаво - едва ли има нормален човек, който да гласува за БХ, но ето, все си печели човекът. Към новите момченца аз съм много скештичен, но всеки е под-бър от БХ, така че съм ЗА. Обаче, да говорим по съшество - идат чужденците или там депозантите - в какво да инвестират? Давайте предложения:
          - Алтерко - ултра дирижабъл, крепен само от яхтата с перфектния тайминг и обешания за светло бъдеще на майната си, някога (уж беше до края на септември, но не уточниха годината)
          - Доверие - с основен актив в Молдова (нали уж у нас искаме да инвестираме) и собственост на мутрокомунист, пардон, честен частник
          - Атера - супер, но яхатата прибира половината печалба всяка година - за пръв път виждам такова УД, дето да прибира половината печалба
          - Бреф - много добро, даже отлично, ма България не е УСА и точно в момента офис площите не с аособено на почит
          - БФБ като акция - супер, но печалбата се формира изцяло (даже над 100%) от БНЕБ, а теб чакаме политическите катаклизми
          - Старопланинските - на тези нива, сериозно?
          - Заложни къщи - би май гест, честно
          - Телелинк - супер, много добър сектор, но все ще се появи некое пернато - я паун, я фазан, дето да я затапи
          - Другите чичови - с белязани карти ли да играем
          - Химчето - мълча си
          - ПИБ - мда, добре


          Та давайте, колеги, да видим кои са тези дружства, дето ще растат яко, ще са с честни мажовци, ще плащат дивиденти, ще имат добър оборот и т.н, та да привлечем чужденците. Или пък да са ултра евтини, че да влязат в радара, сравнени със западните им аналози. нека се получи една смислена дискусия.

          П.С. Батя, на борсата има бикове, мечки и прасета - биковете правят печалби, ако хванат тренда, че не винаги е възходящ, мечките (на БФБ) могат само да си спестят загуби (смешното фондче на никиту не е критерий), а прасетата обикновено ги колят. Е, на средностатистическият БФБ инвеститор му писна да го колят, затова и обороцията е на това ниво
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Време е за избиване на зъбки

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Кабинет начело с Петков/Василев ще е силна подкрепа за всички бикове на БФБ !
              Да, със сигурност! Учили са където трябва и са наясно с ролята на капиталовия пазар за една икономика!
              Не са тъпи и ограничени Черешари

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                Не съм го гледал отдавна, щото не е мръднал на йота. С новите енергийни стратегии, малко са реалните оцеляващи. Не казвам дали има или няма потенциал. Накрая да не стане... "Дядо Йоцо гледа...."


                Точно така ще стане, по-важно е кой ще е Йоцото

                Коментар


                • България май влиза и в ОИСР, после и в еврозоната и с тези отрицателни реални лихви, на БФБ може и хубаво да й се пише през следващите няколко години!
                  Нoвият ceкрeтaр нa Oргaнизaциятa зa икoнoмичecкo cътрудничecтвo прeдлoжи нoви шecт cтрaни дa влязaт в групaтa нa бoгaтитe, cъoбщи Вaшингтoн пocт. Тoвa e мнeниe нa Мaтиac Кoрмaн. Бългaрия e cрeд прeдлoжeнитe шecт държaви. https://fakti.bg/world/616796-predla...gatite-darjavi
                  Last edited by Dr.Tren4eff; 29.09.2021, 23:22.

                  Коментар


                  • Не съм го гледал отдавна, щото не е мръднал на йота. С новите енергийни стратегии, малко са реалните оцеляващи. Не казвам дали има или няма потенциал. Накрая да не стане... "Дядо Йоцо гледа...."

                    Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                    Ни най-малко. Никакво намерение нямам да излизам, постоянно влизам с всеки свободен кинт!!!
                    Ти чарта виждал ли си изобщо или си говориш стандартните глупости на бутачите и рутачите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                      Викаш: Да влизат, за да излизам, че много дълго стоях....?!?

                      Ни най-малко. Никакво намерение нямам да излизам, постоянно влизам с всеки свободен кинт!!!
                      Ти чарта виждал ли си изобщо или си говориш стандартните глупости на бутачите и рутачите
                      http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                      Коментар


                      • Викаш: Да влизат, за да излизам, че много дълго стоях....?!?
                        Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение

                        Бфб, има два -три автобуса играчори...
                        Имотите са къде-къде по-надути, Няма толкова хора вече, колкото имоти ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                          Ами малки са им таксите, да. Една от обслужващите ме банки вече ще ме облага с 0,7% за горницата на 200 000. На БФБ ли да ги набия или да донадуя имотите
                          Бфб, има два -три автобуса играчори...
                          Имотите са къде-къде по-надути, Няма толкова хора вече, колкото имоти ...
                          http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                            Ами малки са им таксите, да. Една от обслужващите ме банки вече ще ме облага с 0,7% за горницата на 200 000. На БФБ ли да ги набия или да донадуя имотите
                            ИМОТИТЕ,иска ли питане,на БФБ са само тези дето нямат пари за имот!
                            Last edited by спекуланта; 29.09.2021, 21:18.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение

                              Срамота на срамотиите е това!
                              Стрина Гана и Бай Муньо от Горно нанадолнище нямат инвестиционни знания и куртура, ама ония 100 000 с дипломи по финанси и икономии?!?
                              В САЩ над половината население ръти акции, тука нищичко! Докога?
                              Банките имат много малки такси явно...
                              Ами малки са им таксите, да. Една от обслужващите ме банки вече ще ме облага с 0,7% за горницата на 200 000. На БФБ ли да ги набия или да донадуя имотите

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                                Преди две седмици като писах тук че ще отвеят Боко, ми се присмяха някой.. бил съм нещо пиян!
                                Само гледайте! На Боко ще му се размине белия кон
                                Ще те черпя Батя за добрите думи
                                http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                                Коментар

                                Working...
                                X