IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ко стана с оптимизъмЪ, ва? При мега хипер супер дупер ултра акцията на БФБ - Халтурко, цели 500 лева обороция и 5% гап между търсене и предлагане - уау, направо са се засилили към Франкфурт на майната си с такава ликвидност! И това е една от най-ликвидните акции изобщо на БФБ, да не кажа най-ликвидината! Уау
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
      Ето такива компании ни трябват на БФБ!
      Искам Алтерко , ТСБ, и останалите от beam сегмента да стигнат до тези висоти и да бъдат забелязани от световни фондове за рисков капитал.
      Докато искаш, можеш да се научиш да четеш Това отдавна не е БГ фирма, отделно мажоритарния дял в нея е бил купен през 2017 за 70млн доларез и е леко наивно да вярваш, че за 4 години (от които 2те КОВИД криза) компанията е нараснала над 7 ПЪТИ

      На БФБ имате Бийм сегмент с компании без капитал, с фалшиви апортни вноски (спирани за листване на нормалния сегмент дори на БФБ). Чакайте фондовете, на Върба в петък

      Коментар


      • Ето такива компании ни трябват на БФБ!
        Искам Алтерко , ТСБ, и останалите от beam сегмента да стигнат до тези висоти и да бъдат забелязани от световни фондове за рисков капитал.
        Основаната от българи Динамо Софтуер е оценена на 900 милиона долара - Основаната от българи софтуерна компания Динамо Софтуер (Dynamo Software) е оценена на 900 млн. долара или 1.5 милиарда...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Мисля , че не си прав ..., Но нямам инфо само предполагам.
          Е и аз само предполагам, но виждам промените в общите им фирми.
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

            Тече разделяне на общият им бизнес.Засега е миролюбиво, но не знаем бъдещето. Така си мисля, след известно ровене из Сиела.
            Мисля , че не си прав ..., Но нямам инфо - само предполагам.
            Last edited by tony1975; 07.10.2021, 19:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              за което нямам обяснение - не обраха всичко на 4,1 за да купуват над 7 ?!?!
              така или иначе имат контрол върху ДОХ - какъв е смисъла на това изкупуване нагоре, някой?
              Тече разделяне на общият им бизнес.Засега е миролюбиво, но не знаем бъдещето. Така си мисля, след известно ровене из Сиела.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                Така си е.Виж Стоев как агресивно накупува
                за което нямам обяснение - не обраха всичко на 4,1 за да купуват над 7 ?!?!
                така или иначе имат контрол върху ДОХ - какъв е смисъла на това изкупуване нагоре, някой?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                  Според мен чичо постъпи много правилно с обратните изкупувания, защото даде възможност на хората да освободят пари, които да инвестират в други акции. Така мисля аз, но може и да греша.
                  Така си е.Виж Стоев как агресивно накупува
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • И утре е ден.. Нещата са нагоре. Времената са такива, и дори албанската ни борса затопля.

                    Коментар


                    • Днес обаче нашата борса е пак наопаки на всички останали ! Все накриво вървим от правия път !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        И кво стана - два дена аху-иху с набалончване, особено при дирижабъла Стара планина, чичикака със селяниите му в Доверие и Софарма, импулсите при Алтерко и ТБС, и сега тихууууу. Много ми е интересно кой купуваше на 4.20 при Софарма и 12 кинта на Стара планина - това са свръх балонирани цени, които са видни дори и за новобранка - за Алтерко няма да отварям реч, че там е страшно по принцип, но яхтата още крепи!
                        Според мен чичо постъпи много правилно с обратните изкупувания, защото даде възможност на хората да освободят пари, които да инвестират в други акции. Така мисля аз, но може и да греша.

                        Коментар


                        • И кво стана - два дена аху-иху с набалончване, особено при дирижабъла Стара планина, чичикака със селяниите му в Доверие и Софарма, импулсите при Алтерко и ТБС, и сега тихууууу. Много ми е интересно кой купуваше на 4.20 при Софарма и 12 кинта на Стара планина - това са свръх балонирани цени, които са видни дори и за новобранка - за Алтерко няма да отварям реч, че там е страшно по принцип, но яхтата още крепи!
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Така като гледам скоро съпротива няма да се пробива
                            Много ги усещам нещата

                            Коментар


                            • Значи ще има гориво за ракетата

                              Коментар


                              • Есенната икономическа прогноза на Министерството на финансите залага на 4.9% ръст на БВП догодина, движен основно от парите по Плана за възстановяване

                                Коментар

                                Working...
                                X