IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
    Българските домакинства и фирми продължават да спестяват парите си и към месец септември на тази година те са в размер на 100, 336 млрд. лв. Тази психологическа граница бе премината след отчитане на ръст за последния месец от около 11%.

    Депозитите в банките представляват над 78% от БВП на страната, като годишното увеличение е за близо 12%.

    Депозитите на нефинансовите предприятия през септември са в размер на 31,609 млрд. лева (24,6% от БВП), нараствайки на годишна база с 10,8% след тяхно повишение с 13,5% през предходния месец. В същото време депозитите на финансовите предприятия нарастват с цели 36,2% на годишна база след повишение с 18,3% през осмия месец на 2021 година, достигайки 4,218 млрд. лева (3,3% от БВП).

    В края на септември депозитите на домакинствата и НТООД (Нетърговски организации, обслужващи домакинствата) са в размер на 64,508 млрд. лева (50,2% от БВП), като се повишават на годишна база с 10,9% след растеж с 10,9% и месец по-рано.

    Що се отнася до кредитите на неправителствения сектор, то те се изчисляват на малко над 69 млрд. лв., което е почти 54% от БВП. Очаквано и тук има месечно нарастване от почти 8%.
    големи мазохисти ще стискат докато инфлазията им изяде 50%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Днес нямам поскъпваща акция в портфейла и съм минус 1.20% Въх, колко съм откровен! Сигурно ще е от уискито
      така беше днес, но Шлифовъчните ми машинки нещо се пораздвижиха! Въобще бях забравил за тях...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        След месец таман на минус 25% До Коледа - наполовина.
        Това няма как да стане, защото много бързо разпродавам
        Last edited by Агресивен бик; 25.10.2021, 21:59.

        Коментар


        • Българските домакинства и фирми продължават да спестяват парите си и към месец септември на тази година те са в размер на 100, 336 млрд. лв. Тази психологическа граница бе премината след отчитане на ръст за последния месец от около 11%.

          Депозитите в банките представляват над 78% от БВП на страната, като годишното увеличение е за близо 12%.

          Депозитите на нефинансовите предприятия през септември са в размер на 31,609 млрд. лева (24,6% от БВП), нараствайки на годишна база с 10,8% след тяхно повишение с 13,5% през предходния месец. В същото време депозитите на финансовите предприятия нарастват с цели 36,2% на годишна база след повишение с 18,3% през осмия месец на 2021 година, достигайки 4,218 млрд. лева (3,3% от БВП).

          В края на септември депозитите на домакинствата и НТООД (Нетърговски организации, обслужващи домакинствата) са в размер на 64,508 млрд. лева (50,2% от БВП), като се повишават на годишна база с 10,9% след растеж с 10,9% и месец по-рано.

          Що се отнася до кредитите на неправителствения сектор, то те се изчисляват на малко над 69 млрд. лв., което е почти 54% от БВП. Очаквано и тук има месечно нарастване от почти 8%.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

            Направо ни ошамариха изневиделица!!!
            Май до изборите ще е така,който иска ще продаде ,друг ще си купи доволен...........после ще видим!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
              Днес нямам поскъпваща акция в портфейла и съм минус 1.20% Въх, колко съм откровен! Сигурно ще е от уискито
              След месец таман на минус 25% До Коледа - наполовина.

              Коментар


              • Днес нямам поскъпваща акция в портфейла и съм минус 1.20% Въх, колко съм откровен! Сигурно ще е от уискито

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                  Оптимизмът избега
                  Направо ни ошамариха изневиделица!!!

                  Коментар


                  • Оптимизмът избега

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      След Димитровден е много разтегливо. Аз искам да знам точния ден. Даже е най-добре да ми кажете и точната минута.

                      Гратис справка§-...SOFIX: 01.08.2012 - 01.10.2021 - седмичначна графикаhttps://www.infostock.bg/infostock/c...graphics/SOFIX

                      Коментар


                      • След Димитровден е много разтегливо. Аз искам да знам точния ден. Даже е най-добре да ми кажете и точната минута.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение



                          618eла,- Здравей!!!
                          След Димитровден ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                            Те погребаха България, пардон Борсата. Оставки за всички вече! Няма невинни.
                            За погребаната борса, за което ви писах преди повече от година. Вече е факт - чужденци не дойдоха, пари нови не дойдоха. Но бяхте излъгани, че има нещо такова като "растежни" гаражни компанийки, вече и с квартални магазинчета ви лъгонтрят, че хем са растежни хем и "дивидентни", НАДУХА ИМ ЦЕНИТЕ - над 20 милиона източени от фондове за лещерко, над 20 милиона за ТСБ, над 20 милиона откраднати от пенсионното за ИХБ. Честито!
                            Държава няма! Пограбаха я и нея! Няма как държавата да изисква от гражданите си когато самата тя не си е свършила роботата.
                            Къде е редовно правителство? РЕДОВНО. Къде е планът за Еврото с точни дати и ангажименти?
                            КОГАТО ИМА РЕДОВНО ПРАВИТЕЛСТВО, ПЛАН ЗА ЕВРОТО, което значи че сме на път за Европа, тогава питайте и гражданите.
                            А борса може да има когато има задържани за безобразията от изминалата година!
                            Ще дойде ден пак го казвам, че ще има дела срещу БФБ за безобразията на Бийн пазара и СОФИКС индекса!
                            Няма невинни, Хари. Няма невинни. Съд и затвор за народните предатели!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Дядо Мраз ще дойде и тази година 10% рали в Софикс ми подават звездите



                              618eла,- Здравей!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от malkia Muk Разгледай мнение

                                Аз така също.
                                Хем и Груйката ще стане хилядонер и ще има мир и разбирателство - ще получи няколко бутилки почерпка
                                Става, нямам забележки
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X