IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Винаги съм казвал, че общи работници в селското стопанство не трябва да пишат в икономически форуми.
    Ти що пишеш тогава?




    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
      В някои езици за "сън" и "мечта" се употребява една и съща дума.
      Ама при колегата става въпрос за кошмари и бълнувания...
      Вероятно се припознаваш в тези животни от долния цитат,който сънувам и затова елементарния мозък реагира като го омаловомажава и се опитва нескопосано да вкара някви обиди.Не ти се получи.Но паническия страх си личи.Колко такива животни съм ял,бедна ти е фантазията хаха

      Сега сънувам едни панически изплашени животни как ги водят към кланицата.

      Коментар


      • Понеже съм трол (забравиха само за безработен и нещастен, а и трябва да звънна на Мариян да ме зачисли към инвестора, та поне някоя стотинка да капе, дейва, а аз все про боно), та си викам що да не взема да спестя от закуски ид а си купя още 15 акции, че да стане мултимилионерче един ден - супер са, подценени, яко ъп ги чака на майната си. После се загледах в разни лидери, от чиито хартишки имам - дребни цървули разни като Епъл и то какво излезе.

        П/Е Епъл - към 30
        П/Е на добрите - към 30
        П/Продажби на Епъл - към 7.50
        П/Продажби на добрите - към 7,50
        Профитабилити на Епъл - около 30%
        Профитабилити на добрите - около 30%

        Едните са китайски ребрандировач, и другите са китайски ребрандировач, ама по-добре да си взема от добрите, щото тия Епъл са балон и са на изчезване вече, кой ти ги знае и се вълнува от тях, а ние ще растем и ще превземаме света. Ето вече сме "любима марка на германия", щото имаме 35 000 фена у фейса и ще къртим миФки яко. Въобще тресе ме огромен оптимизъм и днес почти се навих да си спестя обяда и да си купя една артишка. Утре още една, у други ден вече няма, щото е събота, ама следващата седмица отново и охоооо, ето ме - милионерчеееее, не се подгравай, имаш пари, давай, давай.

        На БФБ всичко е евтино и няма никакви балони -такива има само в главите на троловете
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Ако имаше и пари и кураж да си отиграваш сънищата.....щях да те поздравя публично.
          Голяма чест ще е за мен такъв известен големец като теб, да ме поздрави публично.Направо няма да мога да спя от радост .Чакам и жадувам този ден да дойде час по скоро



          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Ако имаше и пари и кураж да си отиграваш сънищата.....щях да те поздравя публично.
            В някои езици за "сън" и "мечта" се употребява една и съща дума.
            Ама при колегата става въпрос за кошмари и бълнувания...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Ами под 2лв ми се присъни,че Атера отива за нов връх.То взе ,че стана
              Брефа на 2.40 ми се присъни,че там му е върха и ще пада.И това взе ,че стана
              Експата и него го сънувах април още,че отива към 0.51. И този сън стана реалност оня ден
              После пък ,октомври сънувах 10% рали в Софикс.Някакси и този сън стана реалност
              И всички тези сънища съм ги разказал веднага след като ги сънувах,което може да се провери.
              Сега сънувам едни панически изплашени животни как ги водят към кланицата.Дали и тоя сън ще се получи,ще видим
              Ако имаше и пари и кураж да си отиграваш сънищата.....щях да те поздравя публично.
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Пак ли сплит сънуваш...?
                Ами под 2лв ми се присъни,че Атера отива за нов връх.То взе ,че стана
                Брефа на 2.40 ми се присъни,че там му е върха и ще пада.И това взе ,че стана
                Експата и него го сънувах април още,че отива към 0.51. И този сън стана реалност оня ден
                После пък ,октомври сънувах 10% рали в Софикс.Някакси и този сън стана реалност

                И всички тези сънища съм ги разказал веднага след като ги сънувах,което може да се провери.

                Сега сънувам едни панически изплашени животни как ги водят към кланицата.Дали и тоя сън ще се получи,ще видим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Петрунчо и Харко пак са останали без работа в квартирата в немското село и дрънкат глупости в несвяст, умрели от глад и скука.
                  Винаги съм казвал, че общи работници в селското стопанство не трябва да пишат в икономически форуми.
                  Забрави ли за урока, който получи при Хима?

                  Коментар


                  • Пуснах нова тема, с презентация и документи относно предлагането - Dronamics Capital - BEAM IPO (DRO1)

                    Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                    Bulgarian Stock Exchange


                    20 мин ·
                    Допуснахме до търговия временната емисия акции на Dronamics и ги очакваме с IPO-то на декември
                    Това е #7 компания, която ще дебютира на пазар beam за годината
                    Успех!

                    Коментар


                    • Петрунчо и Харко пак са останали без работа в квартирата в немското село и дрънкат глупости в несвяст, умрели от глад и скука.
                      Винаги съм казвал, че общи работници в селското стопанство не трябва да пишат в икономически форуми.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Да не ви попарвам овчия ентусиазъм(преди подстригване) ,но 4лв свети много ясно и ще я видим тази цена вероятно през q1 ,q2 2022

                        А пукне ли се балона ,много бързо ще му бият шута от Софикс
                        Какво "ще" и какво "е било" не е от значение тук, както и при която и да е акция. Важното е "горещият картоф да не остане в ръцете ти", ако нещата тръгнат в нежелана за теб посока.

                        Коментар


                        • Bulgarian Stock Exchange

                          20 мин ·
                          Допуснахме до търговия временната емисия акции на Dronamics и ги очакваме с IPO-то на декември
                          Това е #7 компания, която ще дебютира на пазар beam за годината
                          Успех!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                            Да не ви попарвам овчия ентусиазъм(преди подстригване) ,но 4лв свети много ясно и ще я видим тази цена вероятно през q1 ,q2 2022

                            А пукне ли се балона ,много бързо ще му бият шута от Софикс
                            Аз също виждам Лещерко и под 4 лв. Все пак на пазара се въртят пари, търси се икономическа логика и полза, а над 4 лв. няма как да има такава.
                            Излизането на всичко т.н. тех, растежно от Софикс и Премиум пазарите е пътят към нормализирането на БФБ.
                            Минава през пукане на балона
                            Да ви дам пример емблемантичната компания. Също РАСТЕЖНА ,НАЛЕ? СЪЩО КАТО ЛЕЩЕРКО.
                            Zoom Video Communications Inc
                            208.30 USD-235.42 (-53.06%) past year

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                              Да не ви попарвам овчия ентусиазъм(преди подстригване) ,но 4лв свети много ясно и ще я видим тази цена вероятно през q1 ,q2 2022
                              А пукне ли се балона ,много бързо ще му бият шута от Софикс
                              Пак ли сплит сънуваш...?
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Някои хора се чувстват най-добре, когато пазарът ги ***
                                Успешен ден на всички!

                                Коментар

                                Working...
                                X