IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Нека да им дадем малко време все пак ! От социалното държавата много трудно може да избяга заради миналото ! Но и ако ще се правят реформи е хубаво да са още в началото на мандата !
    Даваме им време, стига да не се осерат на тема северна фиромия, за там прошка няма! Но почват мега малоумно - вдигаме пенсиите на лъжците и крадците, осигурявали ес на минимума, вдигаме парите на тъмнозелените майки за втората година (работеща жена никога няма да стои на тези пари), вдигаме всякакви социални плащания и за капак, дай да накажем онези богаташи с по 3 бона доходи, дейба наглеците прости. На мен лично изобщо не ми вдъхват доверие и ако мога да върна времето назад, нямаше да гласувам за тях, а за ДБ с всички условности. Но да видим, макар че денят се познава по сутринта
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Бе кой ти говори за БХ и оня черешар. Въпросът е, че новите са комунисти, а очаквахме да са други. Поне аз
      Нека да им дадем малко време все пак ! От социалното държавата много трудно може да избяга заради миналото ! Но и ако ще се правят реформи е хубаво да са още в началото на мандата !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Щото пък по времето на Тиквата и Черешара направо бяхме цъфнали та вързали !
        Бе кой ти говори за БХ и оня черешар. Въпросът е, че новите са комунисти, а очаквахме да са други. Поне аз
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          С Кирчо и Кокорчо начело, мисля, че има големи вероятности за още по-големи промоции. Хеле пък като гледам настоящия проектобюджет, който е изключително комунистически - от всеки според възможностите, на всекиго според потребностите. 7 милиарда нов заем и 6 милиарда дефицит, за д аима за лъгалите системата пенсионери, осигурявали се на минимума, и за тъмнозелените майки за майчинство за втората година. Мда, великани - сега Киро да дойде и да ме оплюе
          Щото пък по времето на Тиквата и Черешара направо бяхме цъфнали та вързали !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

            Киро и Кирчо различни ли са ?
            Aхахаха, това беше много яко Киро е пич, и ще ти даде лайк
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              С Кирчо и Кокорчо начело, мисля, че има големи вероятности за още по-големи промоции. Хеле пък като гледам настоящия проектобюджет, който е изключително комунистически - от всеки според възможностите, на всекиго според потребностите. 7 милиарда нов заем и 6 милиарда дефицит, за д аима за лъгалите системата пенсионери, осигурявали се на минимума, и за тъмнозелените майки за майчинство за втората година. Мда, великани - сега Киро да дойде и да ме оплюе
              Киро и Кирчо различни ли са ?

              Коментар


              • С Кирчо и Кокорчо начело, мисля, че има големи вероятности за още по-големи промоции. Хеле пък като гледам настоящия проектобюджет, който е изключително комунистически - от всеки според възможностите, на всекиго според потребностите. 7 милиарда нов заем и 6 милиарда дефицит, за д аима за лъгалите системата пенсионери, осигурявали се на минимума, и за тъмнозелените майки за майчинство за втората година. Мда, великани - сега Киро да дойде и да ме оплюе
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Кога продаде бре?
                  Не съм продавал нищо. Просто имам кеш и искам да си купя нещо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Много ми харесва, защото имам кеш за наместване
                    И аз така, но да не изтървем момента ме е страх само
                    Пътека се прави камък по камък!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                      Много ми харесва, защото имам кеш за наместване
                      Кога продаде бре?
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Много ми харесва, защото имам кеш за наместване

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Удри, Мецо!
                          Харесва ли ни посоката?
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Удри, Мецо!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Хайде и аз да напиша нещо оптимистично Оптимист съм, че ще пазарувам на промоция
                              Много ги усещам нещата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Пилците се броят наесен..... нали знаеш, ще ти припомня!!!
                                Ти за коя есен говориш, защото вече минаха няколко ! Да знаем кога да почнем да броим пилците !

                                Коментар

                                Working...
                                X