IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • означава че си оптимист

    Коментар


    • Наздраве, колеги!
      Днес сесията много ми хареса купих си туй-онуй и съм доволен Надявам се мечката да продължи да танцува

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Нормално да спихне здраво. То голям пир, голямо чудо беше там, цели 12 г.
        Абсолютно.
        Не става само с турбо-количествени облекчения. А в един момент започва обратното движение.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Нормално да спихне здраво. То голям пир, голямо чудо беше там, цели 12 г.
          Всичко се е омазал яко Маржин ???? / -МОДЕРАТОРЕ КАТО ПИПАШ.. МИСЛИ МАЛКО...ПРАВИШ МЕ МЕН НА ГЛУПАК!!!! / не искам да ги мисля.. всички станаха трейдъри
          Last edited by al4en; 24.01.2022, 16:51.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
            Като гледам как Дау се мъчи, да отвори сесията, Горкия...
            само дето с гапче не се е засилил надолу по стълбите...
            Нормално да спихне здраво. То голям пир, голямо чудо беше там, цели 12 г.

            Коментар


            • Като гледам как Дау се мъчи, да отвори сесията, Горкия...
              само дето с гапче не се е засилил надолу по стълбите...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Вънка нек си вали, мен ми е добре и кеш имам, и акции имам, и дялове от късия имам
                Само за акордеона не разбрахме изкаран ли е за довечера или е прибран ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Удриии, бабо Мецо, нали така беше Аз съм един бас напред, така че все е кяр
                  Останаха ли още басове или маржин-кола ги обра всички
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Разбира се, че ми харесва Нали видя, че даже си пожелах мечката да танцува
                    Удриии, бабо Мецо, нали така беше Аз съм един бас напред, така че все е кяр
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                      И какво стана сега....само ти печелиш през НДФ Expat Bulgaria Short SOFIX (BGXS / BGXS)

                      Поздрави....
                      Защо само той?
                      Аз също печеля "през НДФ Expat Bulgaria Short SOFIX (BGXS / BGXS) Поздрави.... "
                      Я всегда буду твоим поводом напиться.

                      Коментар


                      • Разбира се, че ми харесва Нали видя, че даже си пожелах мечката да танцува

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Вънка нек си вали, мен ми е добре и кеш имам, и акции имам, и дялове от късия имам
                          Егати, като да си заложил на 1Х2 от някой мач - евалата Харесва ли ти тренда в Трейдинга и Агрия
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Въобще не се притеснявай за мен! И на мен графиките ми "говорят"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              и дялове от късия имам
                              Биче,внимавай да не набараш дебелия

                              Коментар


                              • Вънка нек си вали, мен ми е добре и кеш имам, и акции имам, и дялове от късия имам

                                Коментар

                                Working...
                                X