IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • "Агресивен шаран" да каже на къде отива пазара,щото стоим в неведение !

    Коментар


    • При Телематик си удвоих акциите от ипото..Ракета, че дрънка...Очаквам все хубави изненади.. Новото ИПО да си обяснят визиите , хоризонтите и целите..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
        Телематика е супер.Следващата ракета.Само да направят сплита.
        Купувам го в момента лекинко..... и аз мисля, че ще е следващата ракета като се напродават треперещите ръчички..... машина за пари е!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          А телематик?!
          Тук се търсят по-малко пари, хайпа е голям, ще се включат хора, които никога не са били на БФБ
          Русев е човек, който без проблем можеше да го направи затворен фонда и да намери инвеститори, явно наистина иска да демократизира инвестирането, очаквам поне 2-3 пъти презаписване
          не е препоръка

          Коментар


          • Телематика е супер.Следващата ракета.Само да направят сплита.

            Коментар


            • А телематик?!

              Коментар





              • https://www.youtube.com/watch?v=DM9IPx0W9PQ
                Nov 23, 2021

                Коментар


                • Първото за годината първично публично предлагана на акции (IPO) на пазара за растеж на Българска фондова борса BEAM за тази година ще бъде осъществено от компанията “Уебит Инвестмънт Нетуърк”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    преци,ти спомена преди време за некакви луканки и суджуици на есен, мисля да се възползвам само да видим майстора кой ще им е, че много зависи от майстора...
                    Да, майтапихме се ние с Дядо Коледа(y) и бяхме големи фенове на есенната подготовка за достойното посрещане на Димитровдена (с необходимите хартийки в портфейла)
                    Ползвам случая да го упомена и покрай наблюденията, че лятото е лежерно и спокойно и обикновено творчески импулс се появява в края на август
                    Last edited by precakanoto; 20.05.2022, 12:32.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                      Стана милионер и се пенсионира...
                      Вече не му дават отпуска от заведението, в което е въдворен.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • преци,ти спомена преди време за некакви луканки и суджуици на есен, мисля да се възползвам само да видим майстора кой ще им е, че много зависи от майстора...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                          Абе Хари Кейн нещо ми се губи последните месеци, някой да знае къде е ?
                          Верно че се губи, дано не са го задържали някъде.
                          Обикновено се появяваше в петък- денят на майстора
                          Няма го Хари, а и растежните акции не паднаха повече от пиб-а
                          Last edited by precakanoto; 20.05.2022, 11:59.

                          Коментар


                          • Стана милионер и се пенсионира...

                            Коментар


                            • Абе Хари Кейн нещо ми се губи последните месеци, някой да знае къде е ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                                Пълни глупости! Как правиш анализ на индекс като ползваш друга графика??? Това е все едно да правя анализ на Софикс като ползвам графика на биткойн :
                                Като не разбираш нещо ,не значи че то е глупост,нали ?

                                Коментар

                                Working...
                                X