IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес се случиха три четири важни неща и никой не ги коментира.... е те туй ни е борсичката...

    Коментар


    • Ай сега нагоре

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ти що си с ник на български
        Явно така съм бил регистриран навремето. Иначе ника ми е ATILA... Но инвесторци ме изтриха с "мъдрите" си модификации...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

          Много е рано да се каже още, но според мен няма да е като 2008
          тогава изчезнаха изведнъж парите, просто за миг
          сега това ще става по-бавно,
          в момента пари има, пазара се движи от страха
          Всеки път хората си казват , че е различно и няма да стане, а накрая става СЪЩОТО..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            На накой да му прилича на 2008г...
            Много е рано да се каже още, но според мен няма да е като 2008
            тогава изчезнаха изведнъж парите, просто за миг
            сега това ще става по-бавно,
            в момента пари има, пазара се движи от страха

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение

              Ще ти се, ама няма!

              По нищо, ама нищо не прилича на 2008!
              Ти що си с ник на български
              Дреме ми дали е 2008 - бих дал всичко да съм 14 години по-млад, ама нъцки Иначе аз 2008 бях сравнително ок - даже Енемона я затворих на + - баси времената. Но не, и аз не мисля, че 2008 - ако сега има краш, ще последва ресет на системата, а тогава за никого няма да е добре
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Здравко, само гледай..Не на мен , а на ФЕД и ЕЦБ им се ще и вдигат лихвите..
                Ти как ще обясниш тези разпродажби..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  На накой да му прилича на 2008г...
                  Ще ти се, ама няма!

                  По нищо, ама нищо не прилича на 2008!

                  Коментар


                  • На накой да му прилича на 2008г...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Кой ли организира тази разпродажба , Алианц?
                      ФЕД

                      Коментар


                      • Кой ли организира тази разпродажба , Алианц?

                        Коментар



                        • Само това ни липсваше сега!

                          Коментар


                          • Коментар


                            • Ако му е останала и една незасегната клетка в мозъка на болния лилипут, би трябвало да присъедини 4-те републики и да се кротне. Според мен ще има сражения там с години, но ще спадне напрежението. Санкциите ще останат, руския народ ще страда най-жестоко, ние по-малко. Хвала за смелите украинци, които пазят целият свят от 9 месеца! След това доставките на суровини ще се преориентират и инфлацията ще кротне също. Просто няма друга причина /освен войната и съответно преориентирането на доставчици-клиенти/, която да надува цените, но това е временно. Нито потребелението се е вдигнало в пъти, нито суровините са изчезнали, за да се поддържат тези цени. В момента, в който само замирише на това, пазарите ще се стабилизират и започнат възход. След това и центарлните банки ще спрат вдигането на лихвите. Рано или късно тези области ще се върнат в Украйна, просто трябва търпение от страна на украинците. Това е добрият сценарии.
                              Лошият е Путлер съвсем да е откачил и да продължи със завземането на територии. Тогава аз мисля, че ще трябва да мислим за физическото си оцеляване! Разбира се, че ще го смачкат за часове/ дни, но не знаем какви поражения върху света ще направи преди да бъде екзекутиран.

                              Коментар


                              • Charles Dow

                                https://www.youtube.com/watch?v=Dkzq9bckWgs

                                Коментар

                                Working...
                                X