IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
    Днес се случиха три четири важни неща и никой не ги коментира.... е те туй ни е борсичката...
    Лош човек си Скоти, каза А, кажи и Б
    иначе изпадаме във фрустрация,
    какво толкова важно се е случило вчера, и то не едно, а четири неща

    Коментар


    • Скота като го знам къв ревлъо е,и като знам какво ще се случи с тея измислени дронове Москвич,дано не си посегне на живота това момче

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        “Панама”.... ми звучи като “ панамера”...а от вчера съм и бесен на тази марка...а и като не искам все аз да съм говорител на борсата. И да Смилям информацията на готово....всички гледате всички четете...всички си имате по нещо в главата.... има много други които са по умни но не им се пише и не им се помага на другите!
        "Панама" има толкова общо с "панамера", колкото "Пипън" с "пипане". Толкова по темата с долуспоменатите словесни "докосвания".

        Г-н Рippen, чували сте, предполагам, тази една мисъл: "Като си казал А, кажи и Б.". Не държа да ми "Смиляте" нищо. Просто се надявах да конкретизирате.

        Като крупен инвеститор в DRON, вероятно за Вас никак не е бил маловажен временния спад по позицията с 20-25%. И обратно: няма как да не носи душевна наслада оттласкването от дъното и тръгването обратно нагоре. (Мен също ме радва.)

        Но тъй като вълненията при DRON-а не са общовалидно важни за БФБ, сте предпочели да се радвате, без да го изтъквате тук.

        Коментар


        • Днес нагоре ли ще сме или на долу?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

            Нямам такъв мерак да те докосвам . Нещо те е притеснило или вдъхновило днес и търсиш потвърждение. Просто го кажи, за да го обсъдим, ако искаш, разбира се. За мен днес НЕ се случи нищо, освен обявяване за така или иначе обявеното обратно изкупуване при Агрия и окончателното оневиняване на Донев. Водещите борси си падат нормално. А ако е някаква тайна какво се е случило днес, прощавай, 007.

            "Милия я бягай да си играеш на парзалката". На работа ли си утре, че ме пращаш на пързалката? Налага ли ти се да ставаш рано
            За мен лично щом нищо не си видял осъзнал разсъдил с хора като теб няма смисъл от дискусия... беден си душевно и мозъчно...за това е и пързалката...започни отначало живота си...белкем наваксаш... няма смисъл да пишеш...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

              Милия я бягай да си играеш на парзалката.... всичко друго може да съм но по харектер трудно ще ме докоснеш....
              Нямам такъв мерак да те докосвам . Нещо те е притеснило или вдъхновило днес и търсиш потвърждение. Просто го кажи, за да го обсъдим, ако искаш, разбира се. За мен днес НЕ се случи нищо, освен обявяване за така или иначе обявеното обратно изкупуване при Агрия и окончателното оневиняване на Донев. Водещите борси си падат нормално. А ако е някаква тайна какво се е случило днес, прощавай, 007.

              "Милия я бягай да си играеш на парзалката". На работа ли си утре, че ме пращаш на пързалката? Налага ли ти се да ставаш рано
              Last edited by 15-; 27.09.2022, 01:01.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                Ти ставаш един от тях - що за изречение е "И да Смилям информацията на готово....всички гледате всички четете...всички си имате по нещо в главата"?
                Ти намекваш за нещо, а после се дърпаш. Да ти кажа, това е доста слабохарактерно поведение.
                Милия я бягай да си играеш на парзалката.... всичко друго може да съм но по харектер трудно ще ме докоснеш....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                  “Панама”.... ми звучи като “ панамера”...а от вчера съм и бесен на тази марка...а и като не искам все аз да съм говорител на борсата. И да Смилям информацията на готово....всички гледате всички четете...всички си имате по нещо в главата.... има много други които са по умни но не им се пише и не им се помага на другите!
                  Ти ставаш един от тях - що за изречение е "И да Смилям информацията на готово....всички гледате всички четете...всички си имате по нещо в главата"?
                  Ти намекваш за нещо, а после се дърпаш. Да ти кажа, това е доста слабохарактерно поведение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от panama Разгледай мнение

                    На мен ще ми бъде интересно да чуя кои са.
                    “Панама”.... ми звучи като “ панамера”...а от вчера съм и бесен на тази марка...а и като не искам все аз да съм говорител на борсата. И да Смилям информацията на готово....всички гледате всички четете...всички си имате по нещо в главата.... има много други които са по умни но не им се пише и не им се помага на другите!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Ей ........не си само "ТИ" който защитаваше тази теза че ще паднем значително то-малко от останалите
                      О, далеч съм от мисълта, че съм само аз . Реших да го постна това, за да се преброим сега как сме като съотношение. Мисля, че е подходящ момент.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                        Какво стана с мантрата "Ако САЩ кихне Европа се разболява, а на БФБ я хваща диария"?

                        YTD:
                        DAX - 23.7%
                        SP500 - 23.8%
                        Sofix - 7.2%
                        Ей ........не си само "ТИ" който защитаваше тази теза че ще паднем значително то-малко от останалите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          Днес се случиха три четири важни неща и никой не ги коментира.... е те туй ни е борсичката...
                          На мен ще ми бъде интересно да чуя кои са.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                            Е ние сме си в депресивно разстройство от 2008 г
                            С това съм съгласен, но липсва корелацията при спадовете и все още вярвам, че това ще остане така!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                              Какво стана с мантрата "Ако САЩ кихне Европа се разболява, а на БФБ я хваща диария"?

                              YTD:
                              DAX - 23.7%
                              SP500 - 23.8%
                              Sofix - 7.2%
                              Е ние сме си в депресивно разстройство от 2008 г

                              Коментар


                              • Какво стана с мантрата "Ако САЩ кихне Европа се разболява, а на БФБ я хваща диария"?

                                YTD:
                                DAX - 23.7%
                                SP500 - 23.8%
                                Sofix - 7.2%

                                Коментар

                                Working...
                                X