IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Американците взеха да губят търпение
    говори се, че новия посланник ще дойде със втори списък по Магнитски
    Това заяви американският посланик Херо Мустафа на среща, посветена на върховенството на закона в България и бизнес климата

    Коментар


    • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение
      Хоризонталните черти са по-надеждни. Вече за 3-ти път тества ниво около 625. Което е позитивно. Ако отиде до 600 и надолу не е добре. Техническият анализ не е шаманско предричане, а носи вероятностен характер. Аз лично съм 100% инвестиран. Не е препоръка за покупко-продажби.
      Само с това не съм съгласен.
      Силата на тренд линия се гледа по това колко пъти е атакувана неуспешно.Така се валидира нейният статус.От по-голяма или по-малка важност.
      Тази ,която съм начертал е с около 17 докосвания,преди да я чупят.Идеалния вариант ще е ,да се върнат и да я тестват неуспешно,което пък ще валидира този пробив.
      Хоризонталната от 620 или колко е там,е само с 5-6 докосвания.Като по-наляво от нея, има цена по-висока ,което я прави слаба.
      Но всички тези схеми са на заден план.Американците дават посоката на всички.Там тече нормална тех.корекция за момента,Дакс също е натежал ,тук даже тръгнаха преди тях.

      едит:горното в графичен вид

      https://www.tradingview.com/x/YMgs17Sj
      Last edited by petrg5s; 19.01.2023, 10:04.

      Коментар


      • Хоризонталните черти са по-надеждни. Вече за 3-ти път тества ниво около 625. Което е позитивно. Ако отиде до 600 и надолу не е добре. Техническият анализ не е шаманско предричане, а носи вероятностен характер. Аз лично съм 100% инвестиран. Не е препоръка за покупко-продажби.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
          Красота!

          казваш, че ще иде под 600 ли, защото според канала на рибаря ще върне до около и малко над 600? В огледалото всеки вижда, кажете през предното стъкло на къде ви водят чертичките!
          п.п. сложих ти лайк на чертежа без текст.

          Коментар


          • Красота!

            Коментар


            • По-скоро това е играта


              https://www.tradingview.com/x/coVlCy1P


              Коментар


              • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                Пак ли греда уцелихме ? И много на често са тези съпротиви от ТА. Тамън минахме предната на 610 ли беше, на колко и сега нова на 620. Следващата на колко е, ако вземем та случайно минем тази?
                Дайте и някакъв наклон де на тази линия, че така на мъртвец ми прилича индекса !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                  Пак ли греда уцелихме ? И много на често са тези съпротиви от ТА. Тамън минахме предната на 610 ли беше, на колко и сега нова на 620. Следващата на колко е, ако вземем та случайно минем тази?

                  Коментар


                  • Коментар


                    • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                      Ти пък к'ъв си бе? Аз се закачам в темата, ти се заяждаш. Не съм визирал твои графики, ако си правил такива. Не си мисли, че някой си хаби очите да се взира твърде дълго в тия елхички, чуканчета и чертички на обеми от по една панелка в Гео Милев.

                      Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                      ама нали чертахме пробиви някакви...
                      Да виждаш в темата някой да е говорил за пробиви освен мен? още повече и да го е начертал ?
                      или си като този на аватара ти... те помнят само по 7 секунди
                      Last edited by petrg5s; 17.01.2023, 16:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                        Доста "интелигентен" коментар.....
                        0.7% спад ли да гледаме или ,че от 4 месеца само растем,като някои артии в портфейла ни и с над 30% ?????
                        Продал си ти долу на дъното и сега те е яд

                        Между другото,каква е твоята прогноза ? ...да ти се посмеем после
                        Ти пък к'ъв си бе? Аз се закачам в темата, ти се заяждаш. Не съм визирал твои графики, ако си правил такива. Не си мисли, че някой си хаби очите да се взира твърде дълго в тия елхички, чуканчета и чертички на обеми от по една панелка в Гео Милев.

                        Не знам на кое дъно съм продавал, но последната ми продажба на БФБ е от края на март 2021 г. (ПИБ на 2.74 лв.). Трябваше да се разровя, за да си спомня.

                        Аз да не съм метеоролог, че да ти давам прогнози? Изчакай емисията новини и ще получиш прогноза.

                        Коментар


                        • Това за императора


                          Путин разрешил крупным компаниям в сфере энергетики, торговли и машиностроения временно не учитывать голоса граждан вражеских стран при определении кворума и подсчете голосов в структурах управления российских компаний.

                          Путин разреши на големи компании в сферата на енергетиката, търговията и машиностроенето временно да не вземат под внимание гласовете на граждани на вражески страни при определяне на кворума и преброяване на гласовете в управленските структури на руски компании.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                            За много години!
                            Чакаме данъчните облекчения за деца и пак купуваме
                            +1, то само те да бяха
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Нищо, просто свършиха спекулантските пари от коледните бонуси и едни хорица спряха да бутат цената с малки обеми на определени позиции. Реално сега се отвори гап за запълване, ама надолу - се ла ви
                              За много години!
                              Чакаме данъчните облекчения за деца и пак купуваме

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение
                                Доста трябваше да скролвам, за да я намеря темата за оптимизма. Какво калкулираме днес - новите избори в България, вторият опит за превземането на Киев? Какво пък толкова не знаем? Не че има обеми, ама нали чертахме пробиви някакви...
                                Доста "интелигентен" коментар.....
                                0.7% спад ли да гледаме или ,че от 4 месеца само растем,като някои артии в портфейла ни и с над 30% ?????
                                Продал си ти долу на дъното и сега те е яд

                                Между другото,каква е твоята прогноза ? ...да ти се посмеем после
                                Last edited by petrg5s; 17.01.2023, 14:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X