IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

    Пеца, от седене на сигурно изтървахме трикратни увеличения на портфейлите от 2008г. насам !
    всичко е до момента, както при недвижимите имоти е локацията .Трябва да се улучи момента, сега(от миналата година) са много рискови международните.
    ПП. Аз съм заложил на сигурно - Агрия
    Last edited by petyob; 14.02.2023, 11:52.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

      абе за по-сигурно седи си на БФБ !
      Пеца, от седене на сигурно изтървахме трикратни увеличения на портфейлите от 2008г. насам !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

        Който разбрал, разбрал ! Моите чужди акции повечето са на +20% от дъната си !
        абе за по-сигурно седи си на БФБ !

        Коментар


        • Който разбрал, разбрал ! Моите чужди акции повечето са на +20% от дъната си !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

            Изсушаването на обемите е добре. Продавачи няма. Външните пазари тръгнаха нагоре. Ралито предстои всеки момент
            Крис Харви: Мечият пазар в САЩ приключи - infostock.bg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              С тези обеми най-добре само понеделник да работи БФБ,през останало време почивка.
              Изсушаването на обемите е добре. Продавачи няма. Външните пазари тръгнаха нагоре. Ралито предстои всеки момент

              Коментар


              • С тези обеми най-добре само понеделник да работи БФБ,през останало време почивка.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                  дано
                  Защо тогава се радваш на някакви малки спадове от 0.5%,това не мога да разбера

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    Последна седмица на мъки
                    дано

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

                      Мдааа, няма да съм изненадан
                      Последна седмица на мъки

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                        Мдааа, няма да съм изненадан
                        Такива малки движения от 612 до хипотетично 600 ,което е 2% не са важни.Това е така наречения "шум".
                        Важно е да ти е ясна голямата картина.Месечна ,седмична графика

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                          Преди около месец тук се пускаха графики от ФБ на някакъв си специалист по ТА, чертаеха се възходящи канали, пуснаха се графики с пробиви на съпротиви и много оптимистични прогнози Но аз лично няма да се изненадам, ако индекса слезе под 600
                          Мдааа, няма да съм изненадан

                          Коментар


                          • Удри, Мецо!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение

                              Струва ми се, че другаде го стяга чепика бързоходещия.
                              Ако ще ползваме алегории, по- добре пасва "Фермата на животните".Най-вече за кремълските терористи, но и за нашенските pigs
                              В България много хора ги стяга чепика когато става въпрос за корупция, защото знаят колко са омазани ! Ако пък случайно превзетите институции започнат да работят ще трябва да строим много затвори !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от unsworth Разгледай мнение

                                И цялолото това литературно четене и погрешна художествена аналогия са ни плеснати тук, за да ни стане мъчно за корполентния Делян Пеевски, а.к.а Шиши, който преди време явно е бил "нацапан с цел забавление" и е паднал жертва на приятелски клюнски огън. Ясно...
                                Струва ми се, че другаде го стяга чепика бързоходещия.
                                Ако ще ползваме алегории, по- добре пасва "Фермата на животните".Най-вече за кремълските терористи, но и за нашенските pigs

                                Коментар

                                Working...
                                X