IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само минавам да ви кажа, че днес затворихме точно на ЕМА 100

    Коментар


    • Гледам си дъното на чашата от кафе, почесах се по лявото ухо и се изкашлях три пъти - струва ми се, че скоро трябва да тръгваме ...да видим

      Коментар


      • От компанията няма да предприемат първично публично предлагане, като набирането на капитал е планирано за по-късен етап

        Коментар



        • [/QUOTE]

          Би трябвало кота 607 за Sofix вече да е подкрепа... До края на седмицата ще разберем, дали е така.

          Коментар


          • 16 февруари 2023 г., Брюксел

            Днес четиринадесет европейски борсови групи, сред които и Българска фондова борса, присъстващи в двадесет и шест държави-членки на ЕС, обявиха съвместна инициатива за участие в бъдещия процес на подбор за предоставяне на консолидирани пазарни данни (consolidated tape - CT) за акции в Европейския съюз. Проектът е в отговор на предложението на Европейската комисия за консолидиране на пазарни данни, което да допринесе за развитието на Съюза на капиталовите пазари.

            Участващите борси, крайъгълни камъни на финансовите пазари в цяла Европа с десетилетия опит в управлението на критична пазарна инфраструктура, подписаха споразумение за създаване на съвместна компания (joint venture), която ще оцени и подготви кандидатура като доставчик на консолидирани пазарни данни в бъдещ процес на подбор. Участниците са признати специалисти в предоставянето на надеждни и висококачествени пазарни данни и са в добра позиция да създадат такъв доставчик бързо, ефективно и според най-високите оперативни стандарти.
            Проектът ще се съсредоточи върху създаването на доставчик, предназначен да осигури изчерпателен, стандартизиран и последователен източник на пазарни данни и ще се стреми да си сътрудничи с регулаторите за разработване на оптималното решение за инвеститорите.

            Чрез тази съвместна компания участващите борси, като ключови играчи в екосистемата на капиталовите пазари на ЕС, потвърждават своя ангажимент за насърчаване на отворената стратегическа автономия на ЕС.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
              Кое тук е полуфалшив и кое полуистински пробив ,може ли да изясниш ситуацията ,за да не сме в неведение ?

              Че някои ще взема да купи както ти Алтерко ТОЧНО след пробива на 16 месечен бичи тренд и после година и нещо да я носи тази позиция на загуба
              Виж какъв си глупак и ТА невежа.Не си научи тогава урока и пак същата грешка правиш !!!

              Грам нищо не разбираш от ТА ,пък ехидно критикуваш малка,не важна графика,че не е излезла тик по тик.Важни са големите графики,седмична и месечна Ганъо.
              И както виждаш ,западните борси са точно под върховете си ,UK е на ATH,CAC40 е на 1% под ATH,аз нямам вина,че на БФБ няма никакъв обем и цената не се движи тик по тик и то на малките графики !


              https://www.tradingview.com/x/Kdm4ymc1


              Last edited by petrg5s; 16.02.2023, 06:52.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                Рибарче
                Рибок,24 часа чакам да покажеш графика с виждането ти за пазара оттук нататък. Пълно мълчание както винаги Защо ? Ами не знаеш,а и те е страх да постнеш поредния гредоред

                И все още не си казал фалшив ли е този пробив,истински ли е ,или е полуфалшив- полуистински

                Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                Тази графика я пускам специално за Рибарчето, за да види какво е фалшив пробив в ТА и как се случват нещатав реалната търговия Това е последния урок от мен и оттук нататък да чете и да се учи сам

                Last edited by petrg5s; 16.02.2023, 06:13.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  Подкрепям тезата за "застой " от около период за 1г. Ако трябва да се позова на ТА се Дължи се на вълново броене "Елиът"
                  Какво ще рече това? бъдете малко по-конкретни,а не като оня дебил шарана по-отдолу"може да направи 2% движение,но не съм сигурен"
                  Най-добре да видим една графика ,за да стане ясно
                  Не виждам как ще има застой в конкретната ситуация на база Елиът,но ще се радвам , да видя графика с идеята.
                  Last edited by petrg5s; 16.02.2023, 06:15.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                    Рибарче, това си го написал на 09.02 а вече сме 15.02 Пак греда! Ми не те бива в прогнозите и това е!


                    Подкрепям тезата за "застой " от около период за 1г. Ако трябва да се позова на ТА се Дължи се на вълново броене "Елиът" , но това да призная мен никак не ме притеснява - дължа благодарност на Ендер за усвояването на това възприятие
                    (без препоръка. ,като винаги)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                      Рибарче, това си го написал на 09.02 а вече сме 15.02 Пак греда! Ми не те бива в прогнозите и това е!
                      Намерил кой да го каже ...човека без нито една ВЯРНА прогноза за 3 год !!!

                      Ако си ми плащал, тогава може да имаш някакви претенции рибо ,иначе за пореден път демонстрираш ,че хем нищо не разбираш от тази графика ,хем си едно злобно дебилче.
                      И като си такъв голям "познавач" и "разбирач",вместо да пишеш някакви глупости за 2% движение ,че можело да стане,но не си бил сигурен ,начертай една графика на Софикс от днес ,е така както аз съм начертал,да видим каква познаваемост ще имаш,макар че е пределно ясно на всички

                      Дай да ти видим идеята,а и познанията ,а не кретенизма !
                      Last edited by petrg5s; 15.02.2023, 12:18.

                      Коментар


                      • Рибарче, това си го написал на 09.02 а вече сме 15.02 Пак греда! Ми не те бива в прогнозите и това е!

                        Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                        След тази надъхваща ода е време да забият бойните тъпани и да дадем посока на зажаднелите за меча кръв орди .Мисля,че днес или утре звездите са подредени идеално за започване на настъплението


                        https://www.tradingview.com/x/Yhy1CDtI


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение
                          Как може да се инвестира на БФБ? Има ли приложение, което може да се ползва?
                          всеки посредник си има собствено приложение за БФБ, тук има сравнение на най-големите: - https://karollbroker.bg/bg/sravneniya-s-drugi-brokeri
                          може и да не е напълно актуално, може да потърсиш инфо и да пишеш тук.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ever Разгледай мнение
                            Как може да се инвестира на БФБ? Има ли приложение, което може да се ползва?
                            Избираш си посредник ,примерно този ,четеш и после ги почваш

                            https://karollbroker.bg/bg/platforma...-aktsii-na-bfb

                            Коментар


                            • Как може да се инвестира на БФБ? Има ли приложение, което може да се ползва?

                              Коментар


                              • Червеното е много хубав цвят

                                Коментар

                                Working...
                                X