IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

    Пак ще те изненадат както всеки път и ще ревеш като магаре,ама защо акцията ми е 22лв ,а не 60 както я чакаш от 2 години вече ...Нищо,ще чакаш още 10год докато ти уври главата ако не си фалирал дотогава


    S&P 500 записа най-лошия си ден от април насам


    https://www.investor.bg/a/538-pazari...ot-april-nasam

    https://www.investor.bg/a/538-pazari...-uspeshen-yuli

    Акциите приключиха юли успешно. S&P 500 записа 3,1% ръст, като това е петият му пореден месец на растеж – първо такова постижение от 7-месечната му успешна серия, завършила през август 2021 г. Nasdaq пък сложи край на юли с 4,1% повишение за месеца, като за първи път от април 2021 г. записа пети пореден успешен месец.

    Dow прибави близо 3,4% за юли. Миналата седмица индексът успя да се задържи на зелено за 13 дни, което беше най-дългата му подобна серия от 1987 година насам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Средна на придобиване 8,44 взети три дивидента и кеширана на 50% позиция в диапазона 25-32 лв. Много ми е зле, Шъ знайш!
      Такива като теб сме ги надживяли 100! Монтита, полкита, безкозови разни... Почвай да мислиш нов ник.. препоръка е
      Това са твои съчинения,които ние няма как да знаем истина ли са,или послъгваш.
      Помним кога лъга камилчета да купуват Агробалона ,а продаваше през тях.На теб вяра няма как да се има !
      И ние не сме спали през това време....
      А ник имам само един . Ако твърдиш обратното може да го докажеш ! Щото и аз мога да почна да говоря ,че си педофил примерно
      И такива риби като теб съм ги виждал,виждал...за 20 г не може да си представиш колко много
      Риба беше когато купуваше върха на Балонерко,риба си и сега.За толкова години никакво развитие не виждам и все те изненадва пазара

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Пак ще те изненадат както всеки път и ще ревеш като магаре,ама защо акцията ми е 22лв ,а не 60 както я чакаш от 2 години вече ...Нищо,ще чакаш още 10год докато ти уври главата ако не си фалирал дотогава


        S&P 500 записа най-лошия си ден от април насам


        https://www.investor.bg/a/538-pazari...ot-april-nasam

        Средна на придобиване 8,44 взети три дивидента и кеширана на 50% позиция в диапазона 25-32 лв. Много ми е зле, Шъ знайш!

        Такива като теб сме ги надживяли 100! Монтита, полкита, безкозови разни... Почвай да мислиш нов ник.. препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Е да, за който няма акции
          Пак ще те изненадат както всеки път и ще ревеш като магаре,ама защо акцията ми е 22лв ,а не 60 както я чакаш от 2 години вече ...Нищо,ще чакаш още 10год докато ти уври главата ако не си фалирал дотогава


          S&P 500 записа най-лошия си ден от април насам


          https://www.investor.bg/a/538-pazari...ot-april-nasam


          Широкият S&P 500 записа спад за трета поредна сесия тази седмица и най-лошия си ден от април насам
          Last edited by petrg5s; 04.08.2023, 07:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Е да, за който няма акции.
            Не се научи.Все последен разбираш и докато разбереш ,те те разпорили
            И в Балонерко и в Агробалона и къде ли не,И сега пак същата работа
            Но да,чакай си 60лв .Само с чакането ще си останеш обаче

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
              Място за оптимизъм няма в момента.
              Е да, за който няма акции..

              Коментар


              • Място за оптимизъм няма в момента.

                Коментар


                • Чакайте да вдигна темата за Оптимизма с едно заглавие

                  Капитал: Борсовите компании отчитат по-слабо полугодие

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение
                    Днес обороцията кърти!
                    Лято е, предотчетно ...

                    Превели са дивиденти от 11C и TIB

                    Коментар


                    • Днес обороцията кърти!

                      Коментар


                      • Не станаха ли много ОБЛГАЦИОНЕРИТЕ???
                        За нашия тънък пазар, ако са решили да го налазят, какви мисли ме спохождат само...

                        -Из КФНето;- "1.Одобрява проспект за допускане до търговия на регулиран пазар на емисия обезпечени облигации, издадени от „Българска Финансова Къща“ АД.

                        Емисията е в размер на 8 000 000 евро, разпределени в 8 000 броя обикновени, поименни, безналични, лихвоносни, неконвертируеми, свободнопрехвърляеми, обезпечени облигации с ISIN код BG2100018220, с номинална и емисионна стойност на една облигация от 1 000 евро, с фиксиран годишен лихвен процент в размер на 4%, платим на 12-месечен период, с дата на емитиране 28.11.2022 г. и дата на падеж 28.11.2025 г.

                        Вписва посочената емисия облигации в регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа, воден от КФН, с цел търговия на регулиран пазар.

                        Вписва „Българска Финансова Къща“ АД, гр. София, като емитент в регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа, воден от
                        КФН."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                          Написано от Инта на 28.05.2023 в темата на BSE



                          Написано от Инта днес в темата за ИмПулс



                          И къде точно инвестира парите от Хес?
                          Май някой в стремежа си да се хвали колко успешен инвеститор е се омота като пате в калчища Нищо де ние ще се правим че вярваме
                          Дааа ( не съм длъжен),- но за начинаещ(покълващ фий) като теб,- по него време (края на ноември 20г.), бройките на ХЕСа надхвърляха 38Кила, тк че 10-12К*3,70 (1/3 част от дъното по ковид) ги дрънах рано рано и не беше грешка!!!
                          Колкото за остатъка - ти се надявам да разбираш - Що цитираш! -

                          Коментар


                          • Написано от Инта на 28.05.2023 в темата на BSE

                            Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Браво! Купуваш със сериозна премия пред посоката на пазара!
                            -Размер на капитала след увеличението (лева): 13 165 720 (при консервативен резултат от БНЕБ от 7мил. див. към БСЕ за 2023г. - в най лошия случай си 2акц* 0,40/ на сегашната ти покупка за акция- НАЙ КОНСЕРВАТИВНО)!
                            Ланшната ми маневра от целия ХЕС в БСЕ-75%;- само до тук е с над 2 500лв.+( ланшните 0,4682 са сторнирани още тогава от цена на придобиване), и ще повторя че тук нещата са в развитие за мен, дори и да бъде атакувано увеличението- то не променя нищо!
                            +25% в 11С - чертежа предстои да го дооцени...
                            -Само подкрепа и субективно предположение свързано с въображение вероятно,- без препоръка!!!
                            Написано от Инта днес в темата за ИмПулс

                            Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Интересна е тази сметка!
                            При мен е започната с един гараж, при увеличението добавих още един от Хес и един от други сборно, а сега клонят тия трите към един луксозен имот
                            До пролет дали няма да добави и още нещо?
                            И къде точно инвестира парите от Хес?
                            Май някой в стремежа си да се хвали колко успешен инвеститор е се омота като пате в калчища Нищо де ние ще се правим че вярваме
                            Last edited by Спекулант79; 25.07.2023, 10:42.

                            Коментар


                            • Спас Кьосев и Добромир Иванов поясниха какви са плюсовете на ДПК

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                                След 5 години усилия на BESCO и отбора ни от реформатори...
                                !!! БЪЛГАРИЯ ВЕЧЕ ИМА ДПК !!!
                                Дружеството с Променлив Капитал, инициирано от BESCO, е най - радикалната промяна в Търговския ни закон от 30 години и представлява алтернатива на наличните ООД и АД за бизнеса.
                                Честито на българските предприемачи!
                                Аз тука виждам само възможности за измекярщина
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X