IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79

    Акции или права? Да не се бъркаш нещо?
    Осъзнах го това по-късно

    Коментар


    • Христо Иванов: Руските агенти, които угаждат на Путин у нас, са Доган и Борисов (ВИДЕО)

      https://www.actualno.com/politics/hr...s_1573415.html
      Last edited by petyob; 06.06.2023, 17:11.

      Коментар


      • Тоя Радев си тръгна преди клетвата на новото правителство. Рядко използвам тази дума, но този е наистина поZор.
        Last edited by aleks262; 06.06.2023, 17:19.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
          Честито правителство
          дано нямат иZдънки

          Коментар


          • Честито правителство

            Коментар


            • Няма 6 има без 5 даже,- всичко е в действие...

              -"Ако правителството бъде гласувано днес, още утре ще започнем работа с министерствата, ще изтеглим текущия вариант на бюджет и се надявам в рамките на десетина дни до две седмици да можем да имаме вариант на бюджет, който да е с 3 процента дефицит. Това съобщи номинираният за министър на финансите в кабинета "Денков-Габриел" Асен Василев, цитиран от БТА.

              На въпрос откъде ще намери ресурс за намаляване на дефицита – в частта за разходите или за приходите, Василев коментира, че ще бъде комбинация от двете. „Влизайки в министерството, ще прегледаме всичко в детайл и предполагам, че до седмица ще можем да излезем с доста по-детайлна картина“, посочи той."
              Асен Василев отговори положително на въпроса дали все още е реалистичен вариантът България да влезе в еврозоната през 2025 г. „Възможно е по-рано да бъдат пуснати и двете валути едновременно, за да бъде извършен преходът към еврото по-плавно“, е мнението на бившия вицепремиер и предложение за министър на финансите в кабинета "Денков-Габриел", изказано на финансовия форум "Шумът на парите".

              Коментар


              • Японският индекс Nikkei удари 33-годишен връх


                https://www.investor.bg/a/538-pazari...-godishen-vrah

                Коментар


                • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                  BSE, *9.20-0.703= 8.497/ 2 = 4.2485 Ха Дано..., амааа - на дали
                  Според мен ще е интересно тук! Новият министър на финансите изявява желание за 100% от печалбата за миналата година, така че можем да видим и по-голям дивидент. Също така бе същият, който не пусна увеличението на капитала миналата година. Тук дневния ред за ОСА, може да се измени много от първоначално обявения! Няма как да знаем крадливита схема, която е в главата на Асенката!
                  Last edited by Key Ru; 03.06.2023, 11:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                    Ще скъсат синджира
                    Направо го покъсаха

                    DJI+2,12%
                    S&P 500 +1,45%
                    CAC40 +1.8%
                    DAX +1.1%
                    UK100 +1.6%


                    Ще хапеш ли?

                    Last edited by petrg5s; 03.06.2023, 13:10.

                    Коментар


                    • Пиленцето иска да хвръкне

                      https://tvc-invdn-com.investing.com/...aa9167bf14.png

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                        Изненада = цената след сплита?
                        К'во не ти харесва?

                        Много скъпо 4,30 ми се вижда, та се загрижих за потребителите

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

                          не ! трябва да е пак неуспешно и да се повиши дивидента ! никаква промяна в капитала
                          Точно така ! Увеличения на капитала не ни трябват, да дават цялата печалба като дивидент и това е !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                            Дежа вюто го предвидих по рано и то си зрее, сеа се опитвам и изненадата да сметна, ама и от там не ми...
                            -се връзват нещата
                            Изненада = цената след сплита?
                            К'во не ти харесва?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                              Тук е малко дежа вю... ама не съвсем

                              Този път трябва да е успешно, щото иначе ще е за бой Човека

                              Дежа вюто го предвидих по рано и то си зрее, сеа се опитвам и изненадата да сметна, ама и от там не ми...
                              -се връзват нещата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

                                не ! трябва да е пак неуспешно и да се повиши дивидента ! никаква промяна в капитала
                                Даааа, обаче аз си мисля... (то верно, че мисленето не ми се удава много, ама все пак...)

                                ... Маню веднъж като го пляснаха през ръцете, може ли да е толкова ***, че пак на своя глава, без благословия отгоре да тръгне на увеличава капитала?

                                ... пък и като увеличат капитала, ще могат "по-ефективно" да го управляват ресурса в мътните води

                                Според мен този път ще мине увеличението...
                                Last edited by sunny; 02.06.2023, 16:39.

                                Коментар

                                Working...
                                X