IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.investor.bg/evropa/334/a...virusa-304629/

    Но според ъпърите на бефебето ще има яко ъп.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Няма мач!
      Ще има голям рев!
      гледай, гледай и не философствай, а се учи как се правят яки кинти

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

        Не съм сигурен кои ми са по смешни - апокалиптосите или антиподите им с пяната на устата....и двата вида са забавни, ма повече май досадни
        Думата "апокалиптос" е мой патент!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от див осорляк Разгледай мнение
          Козунака вика :"юруш на нанадолнището", Мадона вика:"отлитаме" и накрая нищо не става ...
          няма ли да се намери някой оракол от Торбалъжи да познае посоката
          Не съм сигурен кои ми са по смешни - апокалиптосите или антиподите им с пяната на устата....и двата вида са забавни, ма повече май досадни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

            само гледай мача от първия ред.... ако въобще ползваш платформа де
            Няма мач!
            Ще има голям рев!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

              Твоите планове всички ги знаят.
              Големи приказки и накрая едно голямо няма нищо.
              Целият свят смята да затяга коланите до 2023 и само ти, полковника, алчния, агресивния и още няколко набълбукани ми разказвате розовите си сънища.
              Но това си е ваш проблем разбира се.
              само гледай мача от първия ред.... ако въобще ползваш платформа де

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                https://www.segabg.com/touche/tush-0...B9oEcnH-WiYzW0

                Какъв ли е истинския замисъл?
                Елементарно Уотсън, още една схема с вкл % за партийните касички, при това тая е не по малко дашна от хазартната.

                Коментар


                • Козунака вика :"юруш на нанадолнището", Мадона вика:"отлитаме" и накрая нищо не става ...
                  няма ли да се намери някой оракол от Торбалъжи да познае посоката

                  Коментар


                  • https://www.segabg.com/touche/tush-0...B9oEcnH-WiYzW0

                    Какъв ли е истинския замисъл?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Имам страхотен план за утре за няколко супер сделки, но ще ги обявя след като ги направя...... само гледай маркета и после само ще завиждаш!!!
                      Твоите планове всички ги знаят.
                      Големи приказки и накрая едно голямо няма нищо.
                      Целият свят смята да затяга коланите до 2023 и само ти, полковника, алчния, агресивния и още няколко набълбукани ми разказвате розовите си сънища.
                      Но това си е ваш проблем разбира се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Трейски никога не съм имал.
                        Ако обичаш, лягай си, че трябва да си свеж за пързалката.
                        Набълбука се и сега ще ревеш.
                        Утре се чудя между Мусала и Мальовица кой връх да изкача ,ще погледна дали има сняг да ходиш на пързалка ...

                        Коментар


                        • Хари, ти пак си тук да ни веселиш и размиваш.. Викаш този е преподавател и не разбира..Може ли да ти подсетиш ти кой си, че толкова си мислиш, че разбираш..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Спокойно бе момче!
                            То всичко се вижда.
                            Каква ти е тото прогнозата за утре.
                            Имам страхотен план за утре за няколко супер сделки, но ще ги обявя след като ги направя...... само гледай маркета и после само ще завиждаш!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Ама чакаме го вече 2 месеца откакто ти продаде на абсолютното дъно!!! И оттогава се скъса да ревеш, а то точно наобратното е пазара...... и не те е срам да твърдиш, че не съм познал..... ако бях на твое място бих се гръмнал с патрони за глиган, че излагацията ти е пословична
                              Спокойно бе момче!
                              То всичко се вижда.
                              Каква ти е тото прогнозата за утре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                                Мадончо, спокойно, пързалката ти е вързана в кърпа.
                                Лошото е, че си се набълбукал и ще ревеш с всичка сила.
                                Но това си е твой проблем разбира се.
                                Ама чакаме го вече 2 месеца откакто ти продаде на абсолютното дъно!!! И оттогава се скъса да ревеш, а то точно наобратното е пазара...... и не те е срам да твърдиш, че не съм познал..... ако бях на твое място бих се гръмнал с патрони за глиган, че излагацията ти е пословична

                                Коментар

                                Working...
                                X