IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На мен ми харесва положението. То показва, че играта е изчерпана. Че трябва нова игра.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      От къде и как да дойдат тези влизащи и излизащи, този проблем е от години ! При тази незаинтересованост от Гербавите за борсата толкова !
      Съгласен съм, че открай време имаме пробеми, но сега е направо плачевно положението. Единствения вариант да се навие някой да хвърля по бидовете е да види сривове навън от по 5%. Това не беше така преди...

      Абе знаем си положението какво е...
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

        Аз не очаквам ръст, просто се надявам да има повече излизащи и влизащи.
        От къде и как да дойдат тези влизащи и излизащи, този проблем е от години ! При тази незаинтересованост от Гербавите за борсата толкова !

        Коментар



        • Коментар


          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
            Вземете си малко дивидентни компании и изчакайте да отмине кризата,спекулативните ги оставете за по-късно,не разбирам какъв ръст очаквате на този етап.
            Аз не очаквам ръст, просто се надявам да има повече излизащи и влизащи.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • За да има оптимизъм, трябва да се промени играта. Играта не само на БФБ, в цялата финансова система се променя, когато един ден, дай Боже 2023 г. сменим лева с евро. Но това не значи, че чак тогава ще дойде оптимизма, той може да дойде много по-рано, стига да са ясни параметрите на бъдещата игра. Затова стискайте палци. Иначе няма шанс.

              Коментар


              • Вземете си малко дивидентни компании и изчакайте да отмине кризата,спекулативните ги оставете за по-късно,не разбирам какъв ръст очаквате на този етап.

                Коментар


                • Днес имам време да отделя на борсата и като гледам стигам до извода, че наистина сме останали основно твърди "играчори". Играта явно стана, че се чака голям срив навън и се купува, а след това се чака Мажо да изкупи плячката. В останалото време просто е безнадеждно. Няма отчаяни да замерят бидовете, няма и мераклии да купуват от асковете...
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    https://www.investor.bg/ikonomika-i-...elene--306544/
                    На времето Хърсев се беше изказал, че когато се обявяват такива проекти, борсите скачат с по 10%.
                    Да, добри новини май, засега. Тепърва да видим обаче дали няма да искат майка си и баща си....

                    А сергията ни днес като гледам, пак жива трагедия оборота, не че е нещо ново де.

                    Коментар


                    • https://www.bgdnes.bg/Article/7982995

                      Кали стана финансова акула

                      Коментар


                      • https://www.investor.bg/ikonomika-i-...elene--306544/
                        На времето Хърсев се беше изказал, че когато се обявяват такива проекти, борсите скачат с по 10%.

                        Коментар


                        • Как е бледолики? Надлъгвате ли се още на това измамно БФБ.Скоро ръст тук няма да видите.Междувременно зад океана имах компании които ми дадоха по 90% за един ден.Прибрах им парите.Хихихихи!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Мне е ...... Като гледам играчите си представям каква ще е "играта"...
                            Играта ще е на "сляпа баба" Младежите не го знаят това и ще сбъркат разбира се
                            ...."ораторе-бораторе, кой избираш!? - първи?? ...- тоз "
                            Last edited by precakanoto; 17.06.2020, 22:06.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Най-кратко и ясно е - "Не е на добре".
                              Мне е ...... Като гледам играчите си представям каква ще е "играта"...
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Раздалечи се вече Он от Божието слово. Изигра днес неква елементарна проба-профилактика-сондировка на статуквото. Общо взето като омърлушен и проскубан чакал, а не тигър. Това не изключва вече похвата на предизборното хвърляне на кърпата... за да се спре изтичане на гласове.
                                Все пак и Оня безскрупулен измекяр Цв. Цв, се включи в предизборните шоу-лакърдии/ Тоя човек няма ли съвест, няма ли морал. !??? Тук памфлети могат да се напишат за цялата безсмисленост на роенето на партии...Появи се и оня шапкар Гешев, И той в караманелата дрън дрън та пляс. Същевремнно в лицето на опозицията гледаме нула. Какво да ти кажа Греъме. Най-кратко и ясно е - "Не е на добре".
                                Днес ги гледах цялата хунта зад вожда всеки с измамна усмивка ,всеки се питаше какво ли може да пуснат за мен идва време всеки сам да се спасява .
                                Вожда се пита вече дали скоро няма да има клип ,щом имат аудио запис снимки от спалнята явно има и видео ,та за мен е много интересно .
                                Всичко дори и опозицията мълчат за ДПС както каза БХ обичат от зад
                                Та голямото реване тепърва предстои

                                Коментар

                                Working...
                                X