IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    ... - малко ми разпродавате Неохима, ма то не може навсякъде да съм доволен
    Тук и аз като теб малко по-късно се усетих да натоваря, ама съм на борда с няколко стотин. Предпоставките ги има, така че би трябвало на 26-28 Април да останем доволни. Апропо, 3лв. дивидент е малко вероятен, понеже беше писал.

    Коментар


    • само да бърстне пиесата Халтурко, и ще гледате шоу - това го предупреждавам от мнооого време. Та все още я пазят някои с разпродажби по други позиции, но е смао въпрос на време. След това вече можем да мислим за растеж, и то сериозен, ако са остабали инвеститори де, че мисля, че Халтурко ще откаже дооооста хора - и за това предупреждавам от много време. Гледаме мача, аз съм си жик-так с търговото при Балоняка и дивидента в чезетката, та ви гледам сеира и се чудя за брефчето - малко ми разпродавате Неохима, ма то не може навсякъде да съм доволен
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

        пиянството на един народ,опасно еее
        Глупости, ако има пияснтво тое точно от другата страна на локвата. Тука тежкия мутро реализъм толкова е настъпил, че с няколко изключения, всичко е в ступор.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

          Забелязал съм, че обикновено става точно обратното, защото инвестирали навън след започнала корекция там, инвестират тук. Освен това, няма да има спад при положение, че БГ индексите не са мръднали кой знае колко.
          пиянството на един народ,опасно еее

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

            напомпиха,и ще размажат всичко,като тръгне корекцията отвъд гьола
            Забелязал съм, че обикновено става точно обратното, защото инвестирали навън след започнала корекция там, инвестират тук. Освен това, няма да има спад при положение, че БГ индексите не са мръднали кой знае колко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Ти пусна ли къси?
              на вън,да

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                напомпиха,и ще размажат всичко,като тръгне корекцията отвъд гьола
                Ти пусна ли къси?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                  Пари има, но за качество.
                  напомпиха,и ще размажат всичко,като тръгне корекцията отвъд гьола

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                    нещо замина оптимизма,пари нямааа
                    Пари има, но за качество.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                      нещо замина оптимизма,пари нямааа
                      като че ли и акции няма, в ниското де. Щото вече всичко поскъпна. Продавачите може да са решили че вече няма нужда да си дават хартиите за без пари и да са решили да се изтеглят на по-високите оферти. Само времето ще покаже .
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                        Не дърпай мечките за опашката....
                        нещо замина оптимизма,пари нямааа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                          Кого да нокаутираш, мечките ги няма на ринга
                          Не дърпай мечките за опашката....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Време е за нокаути
                            Кого да нокаутираш, мечките ги няма на ринга

                            Коментар


                            • Време е за нокаути

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение

                                тоя плампач се загуби а чакаше надолу . хяхяхяхя . пълна пародия на трол
                                след +20% ще се появи и ще каже, че е купил на софка 405 и повечето телета тук ще блеят възторжено ..... този филм сме го гледали доста пъти...
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X