IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
    малкото останал матриял свърши...аз следя ЦКБето и там продавачите се свършиха вече - слаба работа беше
    Взех те за тъпак , но се извинявам !

    Аграрни типове !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
      Поприключи ли полюцията !?
      малкото останал матриял свърши...аз следя ЦКБето и там продавачите се свършиха вече - слаба работа беше
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Поприключи ли полюцията !?

        Коментар


        • Износът на България за първите три месеца расте с 13% и надхвърля 10.7 млрд. лв. Скокът през март е почти двоен за пазарите извън евросъюза и достига 1.5 млрд. лв. Макар и с по-бавни, но устойчиви темпове расте и износът към по-ключовия за България партньор - евросъюза, закъдето отиват над 70% от стоките. За тримесечието увеличението е почти 12%, показват предварителните данни на НСИ.
          По-слабото евро, възстановяваща се европейска икономика и поевтинелият транспорт са ключовите фактори, които издърпват българския износ нагоре. Сухата статистика е важна, защото ръстът в продажбите на стоки в чужбина най-вероятно ще донесе по-осезаемо съживяване на икономиката и на пазарa на труда...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
            Фондовете огладняха. Единствения начин е като продеш акции на цена 1.05 и да се купиш евентуално на 1.00 - маржа не е лош.
            Значи да чакаме да я продадат, за да стане истинска с къси.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
              Фондовете огладняха. Единствения начин е като продеш акции на цена 1.05 и да се купиш евентуално на 1.00 - маржа не е лош.
              одеве друго ни разказваше в съседната тема:

              Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
              Много добре съм запознат. Празнят ги евтино, като им разпродават ЦКБ на 1 лв. и ги пълнят скъпо примерно СФИ на 4 лв.
              тези твои размисли и страсти ми напомнят за мисирката която навремето пишеше:

              Първоначално изпратено от мисирката
              как може една банка (ЦКБ) на която акцията струва 1 лев да купи банка (БАКБ) на която акцията струва 10 лв.


              празнили на 1 лев и пълнели на скъпо по 4 лв.

              леле-мале
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Абе тук всички се включиха в хор надолу, аз реално не вижам кой знае каква причина да слизаме надолу...
                Фондовете огладняха. Единствения начин е като продеш акции на цена 1.05 и да се купиш евентуално на 1.00 - маржа не е лош.
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Абе тук всички се включиха в хор надолу, аз реално не вижам кой знае каква причина да слизаме надолу...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Резултатът е само 2-1, а мача е още в първото полувреме
                    нали знаеш че мача е най оспорван при равен и с един гол повече ... като стане 3 на един и шест на един може да се очаква....
                    за сега само Хиката и ССВ воюва още.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Е и сега като ме напускаш кой ще ми коригира постовете....
                      Никой, ще тормозиш очите на горките хорица..

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                        Ами.. постоянно грешиш, дори и сега - фенове нямаш!

                        Е и сега като ме напускаш кой ще ми коригира постовете....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Те за това професорите преподават а не търгуват Щото може и да знаят че печалбите идват от събиране на рискови премии, ама това знание веднага бива отричано от страхливата им природа

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                            Добре си го написал. Учудващо е отхвърлянето на действителността от болшинството. Няма да е учудващо обаче, че никой няма да си признае грешката. При следващата корекция на низходящия тренд отново ще започнат да ни "спукват от бой" и да пеят мантри.
                            Резултатът е само 2-1, а мача е още в първото полувреме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              ти си единсвения ми верен фен ..днес ,не пропускаш нито една моя дума ,една запетайка....
                              Ами.. постоянно грешиш, дори и сега - фенове нямаш!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
                                ти си единсвения ми верен фен ..днес ,не пропускаш нито една моя дума ,една запетайка....

                                Коментар

                                Working...
                                X