IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • КЪСО НА СОФИКСА ОТ САТАНЯРСКОТО 666

    ЕВЕРЙЧЕТО МНОГО ОБИЧА САТАНАТА

    ЗАРАДИ ТОВА КЪСИТЕ МИ ОТ 666 ЩЕ ИЗЛЯЗАТ

    ХЯХЯХЯХЯХЯХЯХ

    ПЪК И НАЧАЛОТО НА ДЕКЕМВРИ, ЕВРЕЙЧЕТО ИЗЧИСТИ НАЙ ГОЛЕМИЯ ОБЕМ НА ДНЕВНА ОТ БАЯ ГОДИНИ НАСАМ

    СЕЧТА ИДВААААААААААААААААААА. ХЯХЯЯХЯХЯХЯХЯХЯ
    Last edited by the architect; 06.01.2022, 00:49.

    Коментар


    • Dow Jones 36,407.11 36,952.65 36,400.39 -392.54 -1.07% 16:18:11
      S&P 500 4,700.58 4,797.70 4,699.44 -92.96 -1.94% 15:32:21
      Nasdaq 15,100.20 15,586.30 15,095.20 -522.5 -3.34% 16:46:00
      Small Cap 2000 2,196.51 2,275.32 2,196.51 -72.37 -3.19% 15:59:58
      Утре ли ще се "приземяваме" или ще изчакаме "бурята да премине"?
      За един приятел питам
      Last edited by 15%; 06.01.2022, 01:43.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Васил Велев от АИКБ твърди, че това ще потисне и инфлацията




        btvnovinite.bg
        Бизнесът обещава ръст на заплатите, ако падне таванът на компенсациите за тока

        Коментар


        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
          Не съм оптимист за БФБ-то, защото борсата е част от държавата, а тя е в окаяно състояние, всяка една институция и министерство. Толкова сме жалки, че не ми се седи тук на тази територия(не бих използвал държава). Най-добре е народното събрание да бъде закрито- като не може да свърши нещо - поне да не пречи и да не харчи пари. Всички закони да бъдат копирани едно към едно от някоя просперираща държава заедно със всичко необходимо за функциониране на държавата. Видя се, че колкото и избори да има, няма за кой да се гласува.
          пп. С гласуването за мораториума се видя, че само от ДПС имат някакъв разум, но как да се гласува за етническа партия?
          Не бъди оптимист, Петьо, никой не те кара. Софикс е с над 40% ръст за година без Баце! Огромна част от "глупаците" на БФБ направиха и много по-добри резултати!
          Не бъди оптимист, Петьо, никой не те кара!
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

            Законите и сега са копирани от други държави. Те просто не се прилагат. Няма воля да се прилагат. Т.е. как да си изменим манталитета?
            все се пънат нещо да измислят, мораториума кой го измисли? Всичко се преписва, НС избира правителство на 4 години и веднага се разпуска

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
              Не съм оптимист за БФБ-то, защото борсата е част от държавата, а тя е в окаяно състояние, всяка една институция и министерство. Толкова сме жалки, че не ми се седи тук на тази територия(не бих използвал държава). Най-добре е народното събрание да бъде закрито- като не може да свърши нещо - поне да не пречи и да не харчи пари. Всички закони да бъдат копирани едно към едно от някоя просперираща държава заедно със всичко необходимо за функциониране на държавата. Видя се, че колкото и избори да има, няма за кой да се гласува.
              пп. С гласуването за мораториума се видя, че само от ДПС имат някакъв разум, но как да се гласува за етническа партия?
              Законите и сега са копирани от други държави. Те просто не се прилагат. Няма воля да се прилагат. Т.е. как да си изменим манталитета?

              Коментар


              • Не съм оптимист за БФБ-то, защото борсата е част от държавата, а тя е в окаяно състояние, всяка една институция и министерство. Толкова сме жалки, че не ми се седи тук на тази територия(не бих използвал държава). Най-добре е народното събрание да бъде закрито- като не може да свърши нещо - поне да не пречи и да не харчи пари. Всички закони да бъдат копирани едно към едно от някоя просперираща държава заедно със всичко необходимо за функциониране на държавата. Видя се, че колкото и избори да има, няма за кой да се гласува.
                пп. С гласуването за мораториума се видя, че само от ДПС имат някакъв разум, но как да се гласува за етническа партия?
                Last edited by petyob; 05.01.2022, 19:27.

                Коментар


                • Хруйчо, за да сме по темата - ти сега оптимист ли си или не си

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Ако няма мораториум на тока, правителството най вероятно ще падне бързо. Хората не могат да понесат голямо увеличаване на цената.
                    Аз съм оптимист и мисля че ако се задържи правителството ще видим 5-7% ръст на БВП на година.
                    бе ай сиктир с това сиромахомилство. Значи на бгстанецът не можеш да му отнемеш две неща, с които особено се гордее - че е бил роб по турско (здравствуйте, братушки) и че е беден. каквото искаш му говори, той ще е роб и ще е беден. Точка!

                    Та и с тока така - значи имаш пари за по една кутия цигари на ден (150 лева минимум) или половинка шльокавица (пак поне 150 лева минимум), ама нямаш 10-15-20 лева за увеличението на тока. Ми той Петьоб ви го е предложил - 100-200 киловата на старата цена (държавата дотира ерп-тата), останалото на новата и това е. Пенсиите са вдигнати от 160 на 430 лева (с добавката), максималната е нараснала от 910 на 1500, средната се качила от 300 на 550 и пак рев до възбог. В същото време средната работна заплата е нараснала от 900 на 1500 лева - всичко това за период от 6 години. И пак рев, рев и рев, че сме бедни, че сме роби и т.н.. Ми айде стига с този рев, щото по пътишата е страшно от коли, при цена на горивата над 2,50 за литър, Лидл, Кауфланд и т.н. са като панаир всеки уикенд, а задръстванията на Кулата или сега по модерно му на Одрин са умопомрачителни!

                    Толкова за бедните роби в България - мрънкалници, които искат немски заплати, ама да се осигуряват на минимума, и швейцарско здравеопазване срещу вноска от 20 лева на месец, дето може и да не плащаш, щото кой ти дава 20 лева бре, аланкоолу!
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Ако няма мораториум на тока, правителството най вероятно ще падне бързо. Хората не могат да понесат голямо увеличаване на цената.
                      Аз съм оптимист и мисля че ако се задържи правителството ще видим 5-7% ръст на БВП на година.
                      не е вярно това! написал съм отдолу- на всяко домакинство по 20лв. помощ за ток на месец (или колкото там струват 150 кВат-а)
                      пп. толкоз просто се реализира това. Даже хората не е нужно да ги получват лично.ЕРП-тата ще ги получат по абонатен номер.
                      Last edited by petyob; 05.01.2022, 15:50.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Твърде вероятно да е така, но този ръст ще е изкуствен до много голяма степен и ще е основно строителство - купувай Трейс, ако вярваш с тунелите под Балкана и мостовете над Дунав. От друга страна, една грешна стъпка, каквато почти се мъчат да направят, в посока Македония и това правителство си отива, преди да е започнало. А Кирчо и кокорчо много ги влече да дадат зелена светлина на севернофиромците по заръка на Козяк. та не бъди излишно оптимист - перЕспективите пред България са отлични от 2007 насам, въпреки 11 години на БХ пак имахме ръст, но перЕспективи са едно, реализиацията им към чекмеджета (или социалки/пенсии, както е модерно в сегашно време).

                        П.С. 12 милиарда лева са само пенсиите за 1 година - и предстои да се вдигат още! като ви казвам, че пенсионерите изядоха бъдешето на внуците си, пак ми викайте какъв черен неблагодарник съм и как и аз съм шял да бъда пенсионер някога си
                        Да вземем да избием пенсионерите за по-лесно, а? Сякаш цял живот са се излежавали и са чакали да се роди Грую - лев Балканский, за да ги хрантути с пенсионните си осигуровки
                        Не ви ли е съвестно, че вирусът вече върши мръсната работа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                          и аз имах надежди, но бързо бяха попарени. Първо се започна със спеца от НАП - как му вервали, че го потърсил малоимотен за да му купи фирмата, или са изключително нагли и ни се подиграват или изключително наивни, и двете са еднакво зле. Сега пък с мораториома за тока - значи с тези дотации всички плащаме за да могат големите консуматори на ток - като крипто-копачите или тези дето топлят басейни да ги подпомагаме вместо да се подпомогне бизнеса. Това показва, че въобще не мислят за държавата, а са готови на всичко за да се задържат повечко на власт

                          пп. можеше много просто да се подпомогнат енергийно бедните - на всяко домакинство по 20лв. помощ за ток на месец
                          Ако няма мораториум на тока, правителството най вероятно ще падне бързо. Хората не могат да понесат голямо увеличаване на цената.
                          Аз съм оптимист и мисля че ако се задържи правителството ще видим 5-7% ръст на БВП на година.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                            Правителството готви инвестиционна програма за 12 млрд. лв. за четири години

                            Правителството готви инвестиционна програма за 12 млрд. лв. за четири години (capital.bg)


                            Предчувствам че ще видим 5%-7% ръст на БВП на година следващите няколко години!
                            и аз имах надежди, но бързо бяха попарени. Първо се започна със спеца от НАП - как му вервали, че го потърсил малоимотен за да му купи фирмата, или са изключително нагли и ни се подиграват или изключително наивни, и двете са еднакво зле. Сега пък с мораториума за тока - значи с тези дотации всички плащаме за да могат големите консуматори на ток - като крипто-копачите или тези дето топлят басейни да ги подпомагаме вместо да се подпомогне бизнеса. Това показва, че въобще не мислят за държавата, а са готови на всичко за да се задържат повечко на власт

                            пп. можеше много просто да се подпомогнат енергийно бедните - на всяко домакинство по 20лв. помощ за ток на месец
                            Last edited by petyob; 05.01.2022, 15:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                              Правителството готви инвестиционна програма за 12 млрд. лв. за четири години

                              Правителството готви инвестиционна програма за 12 млрд. лв. за четири години (capital.bg)


                              Предчувствам че ще видим 5%-7% ръст на БВП на година следващите няколко години!
                              Твърде вероятно да е така, но този ръст ще е изкуствен до много голяма степен и ще е основно строителство - купувай Трейс, ако вярваш с тунелите под Балкана и мостовете над Дунав. От друга страна, една грешна стъпка, каквато почти се мъчат да направят, в посока Македония и това правителство си отива, преди да е започнало. А Кирчо и кокорчо много ги влече да дадат зелена светлина на севернофиромците по заръка на Козяк. та не бъди излишно оптимист - перЕспективите пред България са отлични от 2007 насам, въпреки 11 години на БХ пак имахме ръст, но перЕспективи са едно, реализиацията им към чекмеджета (или социалки/пенсии, както е модерно в сегашно време).

                              П.С. 12 милиарда лева са само пенсиите за 1 година - и предстои да се вдигат още! като ви казвам, че пенсионерите изядоха бъдешето на внуците си, пак ми викайте какъв черен неблагодарник съм и как и аз съм шял да бъда пенсионер някога си
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Правителството готви инвестиционна програма за 12 млрд. лв. за четири години

                                Правителството готви инвестиционна програма за 12 млрд. лв. за четири години (capital.bg)


                                Предчувствам че ще видим 5%-7% ръст на БВП на година следващите няколко години!

                                Коментар

                                Working...
                                X