IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
    За дъното мисля, че ще е лятото, но същевременно съм почти сигурен, че няма да го уцеля
    То че няма да го уцелим - няма, за тая работа има доста хора от форума . Ние обаче поне да сме близо.
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Има 1 въпрос, който ме мъчи:
      Кога очаквате дъното по борсите заради Гърция? Имам предвид след седмица, месец, година...?
      Питам, защото нямам пари в платформата, сърбят ме пръстите, а в същото време мога да взема заем на почти 0% лихва.
      Ами ако отложат плащането на дълговете с 6 месеца(нали сега се хвалят гърчолята че са намерили вратичка в текстовете) може и тогава да е дъното,в смисъл не се знае!Моя съвет е да изчакаш борсата да тръгне и тогава,нищо че ще вземеш малко по скъпо !

      Коментар


      • Честно казано съм забравил, просто пиша прекалено много глупости явно
        Сега сериозно- съвсем възможно е БФБ да не реагира на Гърция, ние тук сме в собствен свят и от такива гръцки глупости често не се влияем, или поне в посока на горе не се влияем
        За дъното мисля, че ще е лятото, но същевременно съм почти сигурен, че няма да го уцеля

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
          А защо ще отиграваш Гърция през България, а не през Германия?
          Защото не ми стига акъла за там, както ти сам каза преди време .
          Та какво мислиш за дъното?

          П.П. Между другото хвърли обида за спор относно петрола - аз казах, че 60% от него се използва за горива, а колегата 90%. След като колегата пусна линк, ти обяви, че не е за прости хора /разбирай мен/, но в линка пишеше, че се използва на 74%. Та кое е по-близо до 74 - 60 или 90? Тогава не реагирах, но сега съм си сипал и съм в настроение
          Last edited by 15%; 16.06.2015, 20:16.
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • А защо ще отиграваш Гърция през България, а не през Германия?

            Коментар


            • Има 1 въпрос, който ме мъчи:
              Кога очаквате дъното по борсите заради Гърция? Имам предвид след седмица, месец, година...?
              Питам, защото нямам пари в платформата, сърбят ме пръстите, а в същото време мога да взема заем на почти 0% лихва.
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • Уж се напънаха мечките, ама слаба работа нещо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Лидерът на БСП Михаил Миков е сериозен акционер, сочи декларацията му пред Сметната палата.

                  Според нея социалистът си е купил 550 акции в "Химимпорт". Освен дяловете в холдинга, Миков има акции още в "Енемона" (1075 акции), "Енерго-Про Мрежи" (17), "Агрия груп холдинг" (50), "Парк АДСИЦ" (6605), "Трансстрой Бургас" (2), "Ломско пиво" (2000), "Българска роза – Севтополис" (1015), "Медика" АД (700), "Елхим-Искра" (992) и ЗАИ АД (3400)...
                  А Тиквата как е с акциите.....
                  Той има дялов фонд !

                  На едро играе.

                  Коментар


                  • Лидерът на БСП Михаил Миков е сериозен акционер, сочи декларацията му пред Сметната палата.

                    Според нея социалистът си е купил 550 акции в "Химимпорт". Освен дяловете в холдинга, Миков има акции още в "Енемона" (1075 акции), "Енерго-Про Мрежи" (17), "Агрия груп холдинг" (50), "Парк АДСИЦ" (6605), "Трансстрой Бургас" (2), "Ломско пиво" (2000), "Българска роза – Севтополис" (1015), "Медика" АД (700), "Елхим-Искра" (992) и ЗАИ АД (3400)...
                    А Тиквата как е с акциите.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie
                      Това пък точно с циганите ама хич не ме притеснява. Ще им хвърлят един хубав бой - ако решат да отвръщат ще ядат още по голям бой. И така докато омекнат и почнат да съ държат като нормални хора. Не знам само защо полицията пречи, то боя възпитава.
                      + 1

                      Коментар


                      • Не стига гръцката криза, а сега и етническото напрежение ще тежи, а може и даже да счупи клона както е тръгнало. Българинът е тъпо парче, винаги търси начин ако може сам да се дозакопа, без възможност за спасение

                        Нямам препоръка
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар



                        • Добра новина ....
                          БТН има ОСА..... най после....

                          При предишната такава заявка имахме скок до 52 лв...
                          Не е препоръка...

                          Коментар


                          • мастъре наистина пусни го този балоняк в дакса че там му е мястото . да се порадват орицата

                            Коментар


                            • Ръст ръст ръст . къде сте мечки скапани

                              Коментар


                              • Чат пат някой даде нещо , ама слабичко .

                                Нямат артии .

                                Коментар

                                Working...
                                X