IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
    Повечето компании направили IPO на дадена цена сега са доста по надолу от нея,какъв е смисъла да се учавства при падащ пазар като пак в скоро време първо ще падне ,а по-нататък може и да дръпне.....по добре ако решим да си купим от пазара!Разбира се говоря от позицията на спекулант с мижави бройки по позициите де,за голямо количество може и да е удачно
    Що светкаш цялата масовка. Нека участват. Ако не са се научили от мошенгяс Ипотата от 2007, нека повторят прецакванката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
      Не знам, не виждам много желаещи да участват в това IPO
      Повечето компании направили IPO на дадена цена сега са доста по надолу от нея,какъв е смисъла да се учавства при падащ пазар като пак в скоро време първо ще падне ,а по-нататък може и да дръпне.....по добре ако решим да си купим от пазара!Разбира се говоря от позицията на спекулант с мижави бройки по позициите де,за голямо количество може и да е удачно

      Коментар


      • Удри с голямата пръчка!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
          Очаквам играчорите да се кешират заради IPO-то на сирма. Преди да се набабанят там, може да свалят някои хартийки, които ми се иска да притежавам на по-ниска цена, затова предпочитам да не им преча а само да ги изчакам
          Не знам, не виждам много желаещи да участват в това IPO
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Хората тихичко си пълнят от два три дни насам...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Очаквам играчорите да се кешират заради IPO-то на сирма. Преди да се набабанят там, може да свалят някои хартийки, които ми се иска да притежавам на по-ниска цена, затова предпочитам да не им преча а само да ги изчакам
              Правилно мислиш!! Аз също чакам да разкешират по мои аблюдавани позиции и да взема някоя друга мазна артия

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                А след боя какво следва?
                Очаквам играчорите да се кешират заради IPO-то на сирма. Преди да се набабанят там, може да свалят някои хартийки, които ми се иска да притежавам на по-ниска цена, затова предпочитам да не им преча а само да ги изчакам
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Според мен май само масажи им правите.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    набити ходят и пак ръмжат
                    А след боя какво следва?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      биете ли ги?
                      набити ходят и пак ръмжат
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • биете ли ги?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          добро утро на играчори и камилчета
                          Сега на камилчета ли ще се обиждаме......
                          Според мен покупките в Емка ,Алкомет и МиС днес са на един и същи ....
                          та някой се раздвижи ,за гагарин си много права ,само че плюс к3 с много добри резултати , трябва и онези туфлеци в НС да приемат едно законче , което са обещали до края на годината....
                          Не е препоръка..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            БФБ-то направо като Титаник към дъното е тръгнало.
                            Нема, бе, на есенес ще изплува. Коя точно есен обаче не смея да прогнозирам. Най-вероятно тая, де идва след лятото, но може и да е оная, коя предхожда зимата.

                            Коментар


                            • добро утро на играчори и камилчета
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение
                                Брей, голям кеф им праиш, май ще поостанат още месец-два. Да не сте се заклещили, ей, че пропадна БФБ-то.
                                БФБ-то направо като Титаник към дъното е тръгнало.

                                Коментар

                                Working...
                                X