IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    петия ник на хайрсъза....това вече е болестно състояние..... но щом модераторите разрешават мултиакаунти....
    никой не се вълнува от клеветите ти тип детска градина


    Как да заработи положително БФБ, след като никой не иска, да си харчи парите в държава, чийто чиновници въртят частна далавера в работно време.
    Такава практика в нормалните и успешни държави няма.
    Как да инвестират хората тук, след като демонстративно чиновниците въртят далавера в работно време..

    Пишейки демонстративно тук, въртейки печалби (по скоро грешни прогнози), ти Монти, сриваш достойнството на българския чиновник, уронваш престижа на страната ни, което е против правилата на сайта, против моралните правила, против законовите правила.


    Няма ли, да престанеш, да се подиграваш с българския данъкоплатец с демонстративното си вършене на частни дела в работно време???
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
      Доста си активен днес.. Натягаш се.. Типично за теб.
      То само с натягане и лизане не става.

      Къде е цената на ЦКБ от 0.70 лева прогнозирана от теб, чиновнико, крадящ от данъкоплатеца??? нещо май.. положението е "Опять двойка"
      петия ник на хайрсъза....това вече е болестно състояние..... но щом модераторите разрешават мултиакаунти....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение
        Доста си активен днес.. Натягаш се.. Типично за теб.
        То само с натягане и лизане не става.

        Къде е цената на ЦКБ от 0.70 лева прогнозирана от теб, чиновнико, крадящ от данъкоплатеца??? нещо май.. положението е "Опять двойка"
        А ако се реализира този сценарий какво ще правите?

        http://paravankofivan1.blog.bg/bizne...hluiat.1392230

        и някои страни започнат да напускат ЕС.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          Не ми пука ама всичките който хулеха табака ,Гагарин и петрол са за софикс 1100000 +...
          Вярно петрол не е добре в момента ,но .... и шлифера беше виновен и осъден ама...сега е чист като Сълзица...същото може да стане и за Ганчев....
          Доста си активен днес.. Натягаш се.. Типично за теб.
          То само с натягане и лизане не става.

          Къде е цената на ЦКБ от 0.70 лева прогнозирана от теб, чиновнико, крадящ от данъкоплатеца??? нещо май.. положението е "Опять двойка"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Repoman Разгледай мнение
            Време е да се повишат лихвите, макар и символично, защото ако не го направят ...


            И какво ако не го направят , ще си купим тенекии ли ??(говоря за злато , сребро и всякакви други никому ненужни дрънкулки).
            Хората по света работят за ПАРИ , затова и ние сме тук на борсата. Ако ще още 100 Трилиона долара да напечатат ФЕД пак ще сме тук и ще се цакаме един друг за някой лев горница .
            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

            Коментар


            • +1
              Last edited by MrSi; 16.09.2015, 17:38.
              Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Когато човек обявява дадено мнение ,тогава вярва да стане в рамките на няколко месеца......и купува ,купува ,купува а вече шест месеца маркета пада ,пада и той трябва да губи ,губи ,губи....
                Хич не ми пука, кой колко е загубил! Да се оправят както могат

                Коментар


                • Спокойно Ралито започна от вчера...
                  При някои акции които се радваха на рали досега, обратното започва даунтренда (Спийди, СФИ и Атера).
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Нещо залезна вчерашния дирижиран оптимизъм. Опитът да се подбутне пазара към раздвижване може бая парички да е струвал някому. Таковате ли го, ааааа?
                    П.п. Само космонавтите излитат в космоса, ама после и те се сгромолясват. Да не са ги прибрали извънземните?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Знам....тогава се покри май за под 200 ставаше въпрос но може и да бъркам... нещо водеш се пишеше и беше набрал онази кифла ,която заслужаваше от монбат.....
                      Подгони го ЧСИ/ДСИ и се покри .... Иначе баса ни беше още от 2008 края.Той каза, че през пролетта на 2010 Софикс ще е 2200 и сбърка.Но не си даде зеленото "Джони".Макар че при Софикс 2200 аз с удоволствие щях да си платя загубения бас
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Ганчев НЯМА да го осъдят.Там проблема е друг знаеш
                        А за Софикса Пешо Млекото ми дължи едно зелено "Джони" още от пролетта на 2010 г.
                        Знам....тогава се покри май за под 200 ставаше въпрос но може и да бъркам... нещо водеш се пишеше и беше набрал онази кифла ,която заслужаваше от монбат.....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Не ми пука ама всичките който хулеха табака ,Гагарин и петрол са за софикс 1100000 +...
                          Вярно петрол не е добре в момента ,но .... и шлифера беше виновен и осъден ама...сега е чист като Сълзица...същото може да стане и за Ганчев....
                          Ганчев НЯМА да го осъдят.Там проблема е друг знаеш
                          А за Софикса Пешо Млекото ми дължи едно зелено "Джони" още от пролетта на 2010 г.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Монти, като си гледаш Табака и Гагата пука ли ти, че Софикс е вече под 450?
                            Не ми пука ама всичките който хулеха табака ,Гагарин и петрол са за софикс 1100000 +...
                            Вярно петрол не е добре в момента ,но .... и шлифера беше виновен и осъден ама...сега е чист като Сълзица...същото може да стане и за Ганчев....

                            Коментар


                            • Монти, като си гледаш Табака и Гагата пука ли ти, че Софикс е вече под 450?
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                И това ще стане...
                                Когато човек обявява дадено мнение ,тогава вярва да стане в рамките на няколко месеца......и купува ,купува ,купува а вече шест месеца маркета пада ,пада и той трябва да губи ,губи ,губи....

                                Коментар

                                Working...
                                X