IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За информация - семинар за БФБ

    Привет!

    Да Ви информирам, че поради засилен интерес обявяваме втора дата за семинар "Ликвидните компании на БФБ - състояние и прогнози" - 18 ноември, 18:30 ч.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      +
      Добро наблюдение, да не стане "ахо-ихо и накрая накрая тихо".!?? Нещо като всяко чудо за 3 дни (разбирай 3 дни след отчета)
      Дори и три дни не беше "ихо"-то, едва два дни, а по-някой позиции и ден само

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
        Умря живеца. Много сме малко търгуващите активно, така нищо няма да стане
        Господата от КФН трябва да вземат мерки, но тях ги боли г*з* за БФБ
        +
        Добро наблюдение, да не стане "ахо-ихо и накрая накрая тихо".!?? Нещо като всяко чудо за 3 дни (разбирай 3 дни след отчета)
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Умря живеца. Много сме малко търгуващите активно, така нищо няма да стане
          Господата от КФН трябва да вземат мерки, но тях ги боли г*з* за БФБ

          Коментар


          • Лупкам ги яко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Аз съм доволен след като и последния отчет, който ме интересуваше излезе..... Сега който когото иска да бие Важното е "моите" компании да подобряват резултатите си
              Важно е всички да са доволни!!!

              Коментар


              • Аз съм доволен след като и последния отчет, който ме интересуваше излезе..... Сега който когото иска да бие Важното е "моите" компании да подобряват резултатите си
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Не знам за вас, но аз съм много доволен. При това не е излязъл консолидираният на Свилоза, който вероятно също ще ме зарадва.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Кой кого днес?
                    Бичетата ще бият мечетата по дупетата

                    Коментар


                    • Кой кого днес?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Ще се бием или ще се борим?

                        Коментар


                        • Отчетите показват доста добри насоки!
                          Безработицата намалява!
                          Депозитите дават смешна доходност, абе кеша си пари!
                          Е само тиквата засили властта, но и това все някога ще свърши!

                          Успех на оптимистите - наострете рогцата!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Мечонките май хич не схващат какво им се готви.. гледам още се пънат да продават по някой позиции
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • спряха и сайта на Дарик финанс, останаха малко места за четене!

                              Коментар


                              • В понеделник ми се струва, че ще има веселба. Има отчети на няккои компании които предизвикват задоволства! Ако сега съм на кеш, има няколко места които се открояват за евентуални покупки
                                Поздрави и успех на всички!

                                Коментар

                                Working...
                                X