IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    Нещо май никой никого не бие днес?
    В необявена стачка се намираме на БФБ. Пенсионните стачкуват определено, понеже ги няма на БФБ, дребните и те стачкуват като цяло - никой не иска да прави сделки.
    Bulls on BSE

    Коментар


    • Нещо май никой никого не бие днес?
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
        А четете ли въобще нещо ?
        И аз не съм фен на Прокопиев ,но информацията е полезна винаги и може да се погледне през собствена призма.
        И какво правят съседите - Румънската борса се отваря за малки и средни компании
        Според ръководителя на букурещката борса България е един от пазарите в ЦИЕ с най-голям нереализиран потенциал

        http://www.capital.bg/vestnikut/dail...edni_kompanii/
        Нито съм видял интервю с шефа на БФБ, нито това за Румъния, аз следя тук за да не пропускам статии дето са важни http://www.capital.bg/all/ само дето тук статия от 17:55 няма, а тази дето си дал е от този час, мерси, но явно имат проблем.

        Коментар


        • А четете ли въобще нещо ?
          И аз не съм фен на Прокопиев ,но информацията е полезна винаги и може да се погледне през собствена призма.
          И какво правят съседите - Румънската борса се отваря за малки и средни компании
          Според ръководителя на букурещката борса България е един от пазарите в ЦИЕ с най-голям нереализиран потенциал

          http://www.capital.bg/vestnikut/dail...edni_kompanii/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
            Показателно за безвремието е в което сме попаднали е и ,че никой дори не споменава за интервюто на шефа на БФБ в Капитал относно развитието на борсата.
            просто вече никой не чете тоз вестник тука

            Коментар


            • Показателно за безвремието е в което сме попаднали е и ,че никой дори не споменава за интервюто на шефа на БФБ в Капитал относно развитието на борсата от 2.11.2015
              Last edited by vale1; 04.11.2015, 11:14.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                Вероятно стачката е принудителна и по скоро клони към безработица
                На текущите нива търговията е поизчерпана и е време за промяна - нанякъде.
                Болинджъра е твърде тесен вече.
                Възможности винаги има.Стига всеки да знае какво иска и да знае какво да прави ако го постигне.
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Стачка ... да бе да.Ако некой ви сипне по вашите позиции ще купувате и хоро ще играете. А даже и тук ще се похвалите
                  Вероятно стачката е принудителна и по скоро клони към безработица
                  На текущите нива търговията е поизчерпана и е време за промяна - нанякъде.
                  Болинджъра е твърде тесен вече.

                  Коментар


                  • Стачка ... да бе да.Ако некой ви сипне по вашите позиции ще купувате и хоро ще играете. А даже и тук ще се похвалите
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Аз обявявам стачка - нито покупки, нито продажби. Няма пазар, няма системи, няма кой да ти защите интереса, няма ликвидност.

                      Стачка!
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                        Остава и ние да блокираме БФБ и да спрем и ние да купуваме и да продаваме.
                        +++++++++++++++++

                        Коментар


                        • Днес ще стачкуваме
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • И днес кой кого?
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Остава и ние да блокираме БФБ и да спрем и ние да купуваме и да продаваме.
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Системите не работят. Пенсионната, сигурността, инвестициите.

                                Нали виждате, освен полицаите, протестират и Пенстионните и Договорните фондове - не искат да купуват Оборота на БФБ е 100 хил на ден правен от такива като мен.
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X