Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
Collapse

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма такова нещо, аз съм 90% в акции, заради такива като Батинката.Лошото е , че те се превърнаха от инвеститори в ъпари, без да отчитат реалното положение.Знаеш ли колко новобранци поведе Батката.Ти не би ли се радвал индекса да е 1000.Батинката с месеци ни убеждаваше, че ще стане, за съжаление не позна..За пореден път се видя, че няма значение ние какво искаме, пазара е цар.Ти колко процента си в акции, като си такъв голям ъпър- или ти си само писател.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
      Киро, като те чета се чудя все едно нещо, хубаво бе да вземат да се развият зле нещата и Батя да изпие много вода имам чувството че ще си умреш от кеф. Обясни ми го това чудо "на Вуте да му е зле" .....
      Ами то при хроничния ликвиден проблем на БФБ има само един вариянт на БФБ някой да изкара пари и да е добре - ако на много други им е зле.
      Ти как си правиш парите на БФБ, като се прецака някой да купи шита на висока цена, след което да чака с години ако въобще дочака.
      Така е когато за спекулата няма спирачка.
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Батинка, под вола на твоите репа има ли телета.Ти биеш ли ги яко- нещо се умълча..
        Кога ще става индекса 1000, вече 2 години минаха от твоите прогнози.Хайде ние чакаме
        Киро, като те чета се чудя все едно нещо, хубаво бе да вземат да се развият зле нещата и Батя да изпие много вода имам чувството че ще си умреш от кеф. Обясни ми го това чудо "на Вуте да му е зле" .....

        Коментар


        • Батинка, под вола на твоите репа има ли телета.Ти биеш ли ги яко- нещо се умълча..
          Кога ще става индекса 1000, вече 2 години минаха от твоите прогнози.Хайде ние чакаме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Честито- дългът ни мина 30% от БВП.
            Това добре ли е за инвеститорите
            http://www.dnevnik.bg/biznes/finansi...i_niski_lihvi/
            България зае 2 млрд. евро от пазарите при ниски лихви
            Под вола (бика) теле търсиш, ама друго ще намериш Кирчо

            Коментар


            • Не само за инвеститорите е добре.

              Коментар


              • Честито- дългът ни мина 30% от БВП.
                Това добре ли е за инвеститорите
                http://www.dnevnik.bg/biznes/finansi...i_niski_lihvi/
                България зае 2 млрд. евро от пазарите при ниски лихви

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Почваме ли ги?
                  Почнаха ги,извадиха тежката кавалерия!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Почваме ли ги?
                    След пласиране на 2 милиарда евра на такива ниски нива, е нормално да ги започнем Това са сериозни пари
                    Bulls on BSE

                    Коментар


                    • Почваме ли ги?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Добър бой стана днес



                        - Така по нарядко и с по голяма страст - ми харесваш !!!
                        Моите трофеи ;- някои от тях си дойдоха обработени , в смисъл балсамирани и достатъчно изсушени - готови за изложбата на следващ аукцион .

                        Коментар


                        • Добър бой стана днес

                          Коментар


                          • - Айдеее, стига Ви за днес !
                            Счупих дватри чифта рога , панаплесках и някоя друга мецана ! - дойде време за разходка

                            Коментар


                            • Колкото и да е "умряла" нашата борсичка, колкото и Мъро и разни други субекти да я сравняват с труп, днес явно видяхме че пазара приветства и уважава коректните мениджъри! Надявам се скоро да видим приятни изненади и от други дружества!
                              Успех!

                              Коментар


                              • Няма мрънкане, има недоволство от това, че 8г. Тъпчим..Преди е имало позиции с обем да правят по 20, 30 процента.Никога няма да стана празен ъпър, реализъм на първо място, още утре може всичко да се изтрие

                                Коментар

                                Working...
                                X