IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    И ти не тичаш и печелиш от депозита на 0 процента.Браво добра ученичка.Поне купи малко елмази от Ипето или вземи от облизвациите на Ирен
    Е не, оня шит жабата ме отблъсна безвъзвратно. По-зле ми идва там отколкото дирижабъла)))) Няма как да стане
    А импето ми е обещал да ми даде да близна от синия сапфир, засега се въздържам. Не знам колко е истински, не съм спец по скъпите камъни. Дори критикувам и импето че си хаби средствата по тях, но той има колекционерски дух))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Отдавна има един стар съвет на старите борсаджии...
      Продай през м. май и купи през октомври....
      мисля че това лето ще има доста пени акции за купуване ако има кой де....
      като гледам при хим и сие и еубг и сие , как ги оставиха в блатото ,какво ли ще стане като останат както Императора прогнозира 18+ участници на БФБ...
      Тони ще показва на елана анализите в който и те не си верват щото са главните продаващи по много позиции.. а репата са на дневен ред....вече и в качествените акции..
      Не е препоръка...
      Монти, кои са читавите с проблемните репа, заинтригувах се, а и кеша мързелува. (Кирето се опасява, че не е добре да седи на 0 лихва, вместо 0,3)
      В кои позиции очакваш да се увеличи търговията, холдчето!?!?
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • И ти не тичаш и печелиш от депозита на 0 процента.Браво добра ученичка.Поне купи малко елмази от Ипето или вземи от облизвациите на Ирен

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Ха..И ти ще ми помогнеш..Благодаря, но гледай да не си загубиш депозита от 0 процента, докато аз губя от дивиденти и ми падали акциите.Костолани беше ли казал нещо за това да се набиваш само в шитове и дардържиш кеша на 0 процента
          Да, той беше казал точно по този повод да не тичаме след акциите, защото те сами идвали))) Благодаря, че ми го припомни
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Ха..И ти ще ми помогнеш..Благодаря, но гледай да не си загубиш депозита от 0 процента, докато аз губя от дивиденти и ми падали акциите.Костолани беше ли казал нещо за това да се набиваш само в шитове и дардържиш кеша на 0 процента
            Преци, поне купи като Импето малко златце и елмази, да не си хептен валат с тези твои шитове
            Last edited by Kiro; 28.05.2016, 22:35.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Да идват новите стотинки от дивидентите, но нали знаеш как кляка цената след това. Подозирам че някъде няма да може да се върне до предишните нива. Но сигурно ще си доволен поне да задържат да дадат дивиденти и в бъдеще. Неприятно е да има разочарования през летните жеги и какво да се прави - трябва да си помагме в трудни моменти. Някой отгоре с папирите, някой отдолу с кеша - знаеш как е, иначе ще разправяш пак, че нямало ливидност)))) Все някой трябва да се жертва за нея, не може само да стискаш акциите и да искаш ликвидност))))
              Отдавна има един стар съвет на старите борсаджии...
              Продай през м. май и купи през октомври....
              мисля че това лето ще има доста пени акции за купуване ако има кой де....
              като гледам при хим и сие и еубг и сие , как ги оставиха в блатото ,какво ли ще стане като останат както Императора прогнозира 18+ участници на БФБ...
              Тони ще показва на елана анализите в който и те не си верват щото са главните продаващи по много позиции.. а репата са на дневен ред....вече и в качествените акции..
              Не е препоръка...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                ,,,Идват и новите дивиденти, а имам и буфери.Аз не мога да те разбера защо този кеш не вкараш например в соф имотите или трейда, или чакаш да купиш нещо на сгода от Батката или други гръмнали репа
                Да идват новите стотинки от дивидентите, но нали знаеш как кляка цената след това. Подозирам че някъде няма да може да се върне до предишните нива. Но сигурно ще си доволен поне да задържат да дадат дивиденти и в бъдеще. Неприятно е да има разочарования през летните жеги и какво да се прави - трябва да си помагме в трудни моменти. Някой отгоре с папирите, някой отдолу с кеша - знаеш как е, иначе ще разправяш пак, че нямало ливидност)))) Все някой трябва да се жертва за нея, не може само да стискаш акциите и да искаш ликвидност))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение


                  Иначе пепи изполваше термина ..Валяка...
                  Не - валяка той ползваше за патката))) Щеше с валяка да влезе в гърция като прокарват магистралата натам...Водеше на отчет и цяла кариера за павета
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Стари са, не толкова свежи. Кръстника беше Пепи. Старая се да запазя светлите спомени за него)) Той обичаше да казва, как дирижабъла пикира в небето)))
                    (Биовет)

                    домуза , та тоя е голям мошеник и ако не сее лепнал сега за тиквата ще ходи в киреча....
                    Те там с чичо оги голем съюз правят и командват държавата ....
                    Там в Биовет и свилоза ще има дивидент когато космонафта кацне на Марс а разградския селянин стане гражданин...

                    Иначе пепи изполваше термина ..Валяка и империята...
                    Булстрад и пътищата...
                    Last edited by Монти; 28.05.2016, 22:10.

                    Коментар


                    • Много ме кефите двамата.
                      Дайте си номерата да ви звънна

                      Коментар


                      • Засега няма изгледи да продавам.Идват и новите дивиденти, а имам и буфери.Аз не мога да те разбера защо този кеш не вкараш например в соф имотите или трейда, или чакаш да купиш нещо на сгода от Батката или други гръмнали репа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Интересно мислиш след като ти от твоите шитове и стотинка дивидент нямаш..
                          Кеша на 0, 3 депозит ли го държиш
                          Не е депозит. На 0 лихва е. Нали ти казах, че съвсем добронамерено ми се иска да ти помогна да освободиш някоя папира, ако ти се наложи в труден момент разбира се. Не те карам насилствено. Изхождам от това, че държиш широк портфейл с картони. Все някъде може да ти се прииска да размениш хартията срещу реален кеш))))
                          А от моите папири имам доста дивидентни, те дори са и с доста по-голяма тежест от шитовете)))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Интересно мислиш след като ти от твоите шитове и стотинка дивидент нямаш..
                            Кеша на 0, 3 депозит ли го държиш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Полупразна е Преци, а имаш ли представа колко дивиденти имам всяка година докато ти топлиш дирижабълски шитове.Ще ти припомня грешката при първия дивидент на ФппДали Пепи ще се завърне някога, да му извикам Пепиииии
                              Не е полупразна Кире, нали виждам какво има вътре, като я отворя)))) Насъбра се и още кеш в последно време, но се прави на глупав и не иска да влиза в играта. Ще се радвам да ми припомниш че фпп е изплувал най-после, но дано не е след 10 г (ако не се е разформировал дотогава) и дано не е под 1% въпросния дивидент. За Дивидентите на управляващия знаем че са друга категория, за тях нямаме опасения)))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Полупразна е Преци, а имаш ли представа колко дивиденти имам всяка година докато ти топлиш дирижабълски шитове.Ще ти припомня грешката при първия дивидент на ФппДали Пепи ще се завърне някога, да му извикам Пепиииии

                                Коментар

                                Working...
                                X