IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ситуацията се скофтари. Английските селяндури ще закопат милиарди по цял свят, а май ще успеят да разпаднат собственото си Обединено кралство. Шотландските и ирландските националисти не успяха, но английските по способни.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      В момента наблюдавам GBP/USD и златото
      GBP/JPY

      Коментар


      • Доларът полудя,май печели Брексита.

        Коментар


        • В момента наблюдавам GBP/USD и златото

          Коментар


          • Днес ще е много интересен ден Ще наблюдавам с интерес

            Коментар


            • излизането на Великобритания ще бетонира ниските лихви в ЕС за доста дълъг период
              и не само в ЕС
              относно субсидиите - без тях не могат земеделците в ЕС, не нашите

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Като гледам май няма голяма вероятност да се промени резултата но ще видим до няколко часа. Явно съм бил наивен да вярвам че ще останат


                За нашето рали не се знае Нашата борса е доста независима от случващото се по света
                ами например без вноската на УК, може да се наложи предоговаряне на бюджетната рамка, а и защо не намаляване на субсидиите за земеделските производители - спекулирам разбира се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                  http://www.capital.bg/politika_i_iko...ite_za_brexit/

                  В статия за Guardian Сорос заявява, че в случай на Brexit лирата ще загуби от 15 до 20 на сто от стойността си, като може да стигне равнище под 1.15 долара спрямо сегашното си равнище от 1.46 долара.

                  Вече около 800 хил повече за напускане на ЕС та вече знаем резултата

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                    Като гледам май няма голяма вероятност да се промени резултата но ще видим до няколко часа. Явно съм бил наивен да вярвам че ще останат


                    За нашето рали не се знае Нашата борса е доста независима от случващото се по света
                    http://www.capital.bg/politika_i_iko...ite_za_brexit/

                    В статия за Guardian Сорос заявява, че в случай на Brexit лирата ще загуби от 15 до 20 на сто от стойността си, като може да стигне равнище под 1.15 долара спрямо сегашното си равнище от 1.46 долара.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      мда.... жалко! Май ралито ни свършва....
                      Като гледам май няма голяма вероятност да се промени резултата но ще видим до няколко часа. Явно съм бил наивен да вярвам че ще останат


                      За нашето рали не се знае Нашата борса е доста независима от случващото се по света

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                        Над 500 хил гласа повече за напускане на ЕС броени са повече от половината гласове.

                        Паунда се срина с 9%!
                        мда.... жалко! Май ралито ни свършва....

                        Коментар


                        • Над 500 хил гласа повече за напускане на ЕС броени са повече от половината гласове.

                          Паунда се срина с 9%!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                            Мензиси, брат ми
                            Той безкраен бре

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              "Правната несигурност и корупцията са като вдигната ръчна спирачка, която пречи на българската икономика да се движи така, както би могла. Свалете я." Toва заяви президентът на Германия Йоахим Гаук на форум на Германо-българската търговско-индустриална камара.

                              Без коментар
                              Ми как да дойдат тогава така дълго и чакани инвеститори

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                                Аз се чуя ква е тук таз цензура следя и испански форум но там такова чудо като тук няма .тук си триете за щяло и нещяло
                                Минал си на червено, брат ми

                                Коментар

                                Working...
                                X