IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Колеги, има ли начин да се държим малко по-сериозно? Вие наистина ли смятате че нямам сделки на БФБ и просто така си пиша във форума? Все пак всеки може да види кога ми е регистриран ника. Вие сериозно ли мислите, че толкова време ще пиша в инвестиционен форум без да търгувам акции?
    Да

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
      Колеги, има ли начин да се държим малко по-сериозно? Вие наистина ли смятате че нямам сделки на БФБ и просто така си пиша във форума? Все пак всеки може да види кога ми е регистриран ника. Вие сериозно ли мислите, че толкова време ще пиша в инвестиционен форум без да търгувам акции?
      1. Да
      2. Да
      3. Да
      BSE is dark and full of terrors...

      Коментар


      • Колеги, има ли начин да се държим малко по-сериозно? Вие наистина ли смятате че нямам сделки на БФБ и просто така си пиша във форума? Все пак всеки може да види кога ми е регистриран ника. Вие сериозно ли мислите, че толкова време ще пиша в инвестиционен форум без да търгувам акции?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Често се дразня със Софикс, но този път ще се съглася.....
          КЪДЕ ОТИВАТЕ БРЕ???
          Нали знаете че там където отивате трябва да надхитрите милиони и милиарди, като вас? Ще забогатеете ли там - не вярвам.
          Тук сме тигри, а там мишки и все пак успех!
          Какво да надхитряват бе тони!???)))), та виж им чарта на чужденецките - олл тайм хай не е ли !??!! Виж сега нашия чарт - олл тайм мин ли е ??? Е какво повече да се обяснява - хейтърите може да си плюят на воля по собствените акции, но както казва падре - да плюеш върху майката-кърмилница е като да си плюеш на себе си плюс черна неблагодарност!!! Мъдър е падре и невероятен събеседник!!!
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Който иска ме е разбрал. Не ми се спори с никой. Желая успех на всички и да удвоите, както аз със СФТРД, МСХ, ХЕС и СФИ, че и да утроите. Искрен успех Ви желая!
            Но не забравяйте, за да спечелите в този живот трябва да сте наопъки на тълпата. УСПЕХ!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Не коментирам и не ме интересуват инвестициите на другаря Софикс,
              казвам че тук сме силни, а там сме мърша за акулите
              Успех!
              Кое му е силното с 100 лева дигате 2– 3 % индекса или дадена компания

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Често се дразня със Софикс, но този път ще се съглася.....
                КЪДЕ ОТИВАТЕ БРЕ???
                Нали знаете че там където отивате трябва да надхитрите милиони и милиарди, като вас? Ще забогатеете ли там - не вярвам.
                Тук сме тигри, а там мишки и все пак успех!
                Ха ха тигри викаш ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Тони моите уважения но повечето сме писали в Дакс кой къде влиза и на какви нива а тук Софикс веднъж не казал в коя позиция влиза и само облъчва тук начинаещите
                  Като видим една негова сделка може да говорим иначе само плаши гаргите
                  Не коментирам и не ме интересуват инвестициите на другаря Софикс,
                  казвам че тук сме силни, а там сме мърша за акулите
                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    не ми обяснявайте къде търгувате, ами кажете какво постигнахте! милионери ли станахте като търгувате в чужбина?!
                    На този етап по-добре от БФБ . Проблем ли е че търгуваме в чужбина ? Най- малкото огромна ликвидност .спрямо нашта борса . Ако имаш шест цифрен портфейл , как се излиза ? Ако ти кажа че съм станал милионер да не би ми поверваш ?

                    Коментар


                    • Работи трол.Спам до дупка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Често се дразня със Софикс, но този път ще се съглася.....
                        КЪДЕ ОТИВАТЕ БРЕ???
                        Нали знаете че там където отивате трябва да надхитрите милиони и милиярди, като вас? Ще забогатеете ли там - не вярвам.
                        Тук сме тигри, а там мишки и все пак успех!
                        Тони моите уважения но повечето сме писали в Дакс кой къде влиза и на какви нива а тук Софикс веднъж не казал в коя позиция влиза и само облъчва тук начинаещите
                        Като видим една негова сделка може да говорим иначе само плаши гаргите

                        Коментар


                        • Често се дразня със Софикс, но този път ще се съглася.....
                          КЪДЕ ОТИВАТЕ БРЕ???
                          Нали знаете че там където отивате трябва да надхитрите милиони и милиарди, като вас? Ще забогатеете ли там - не вярвам.
                          Тук сме тигри, а там мишки и все пак успех!
                          Last edited by tony1975; 12.07.2016, 20:54.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            не ми обяснявайте къде търгувате, ами кажете какво постигнахте! милионери ли станахте като търгувате в чужбина?!
                            Чакаме теб да те видим

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              не ми обяснявайте къде търгувате, ами кажете какво постигнахте! милионери ли станахте като търгувате в чужбина?!
                              На демо има хилядонери, но чак пък милионери, не е ли прекалено !>??
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • не ми обяснявайте къде търгувате, ами кажете какво постигнахте! милионери ли станахте като търгувате в чужбина?!

                                Коментар

                                Working...
                                X