IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Всички знаем какво ще стане с борсите когато/ ако този конфликт спре. Въпросът е какво е вкарано в цената дотук /говоря за големите борси и най-вече Дакс/. Днес има провал на преговорите и индексът е на червено с малко под 3%. Мисля си, че при следващият провал, това число ще бъде по-малко, тоест ще клони към нормален спад за деня. Какво би отежнило, какво не е вкарано? Спирането на петрол и газ от Русия според мен би довело до значителен спад, както и ако недай боже се хварли някаква "по-специфична" бомба. Един вид всичко останали развои без тези двата вече са вкарани в цената ???
    Както дддд много добре писа - войната е само шум, нещо като сметанката на пудинга. Основния цирк е вдигане на лихвите от Фед. Войната беше подготовка. Може да опитат да маскират с нея инфлацията като новото нормално но трябва да се изпратят всички надежди които звучаха "няма страшно, инфлацията е временно явление и след няколко месеца ще отшуми". Е вече няма да отшуми, а Фед ще е изправен пред сложни дилеми кога и колко да вдига лихвите. Цяло поколение инвеститори на Уолстрийт живяха без изобщо да имат идея какво става когато не само се спре печатането, a дори обратно - се връщат кинтите от надутите индекси...
    Но може и да не вдигнат лихви и този път, под претекст- не сме стабилни още с тази война....Но отложените решения пак ще се наложат да се решават след време така че спих ще има рано или късно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Тони ако дойдат нидерландските банки, ПФ, ИФ и венчър фондове ще е по-добре за оптимизма
      преди банките и др. ,- първо чистачките ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

        Тони ако дойдат нидерландските банки, ПФ, ИФ и венчър фондове ще е по-добре за оптимизма
        За да дойдат, първо трябва да са убедени, че ние сме НАТО и ЕС, а не да се водят спорове дали един диктатор-убиец е такъв или е спасител! А това очевидно трябва да мине през самолети, войни и т.н.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Тони ако дойдат нидерландските банки, ПФ, ИФ и венчър фондове ще е по-добре за оптимизма
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Дневник - Най-важното и най-новото, Избрано съдържание от България и света, Новини, Анализи, Видео, Фотографии.

            Коментар


            • Всички знаем какво ще стане с борсите когато/ ако този конфликт спре. Въпросът е какво е вкарано в цената дотук /говоря за големите борси и най-вече Дакс/. Днес има провал на преговорите и индексът е на червено с малко под 3%. Мисля си, че при следващият провал, това число ще бъде по-малко, тоест ще клони към нормален спад за деня. Какво би отежнило, какво не е вкарано? Спирането на петрол и газ от Русия според мен би довело до значителен спад, както и ако недай боже се хварли някаква "по-специфична" бомба. Един вид всичко останали развои без тези двата вече са вкарани в цената ???
              Пътека се прави камък по камък!

              Коментар


              • По тъпо име не успяха ли да измислят

                Коментар










                • telefax.bg
                  Вече няма ЧЕЗ в България! „Електрохолд" е новото име на компанията

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    През гегата ми е кой какво е казал! Аз печеля от борсова търговия, а не от мненията на форумците.
                    Печелиш един гол ***
                    Виж темата за Експата и за Балонерко ,там си пише всичко

                    Коментар


                    • През гегата ми е кой какво е казал! Аз печеля от борсова търговия, а не от мненията на форумците.
                      Last edited by Агресивен бик; 10.03.2022, 16:54.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                        Гледаш ли DAX-а?
                        Както няколко пъти ти пишат колегите.. Цъкай си демото и да не ти пука!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Гледаш ли DAX-а?
                          Колко милиарда печалба направи ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Хаха, струва ми се че някой се опита да изманипулира пазара и да всее паника, ама май няма да му се получи.. Немците си клатят на -2% от сутринта.. драми няма.
                            Просто ще му бъдат прибрани евтинджос акциите на тоя хитрец
                            Гледаш ли DAX-а?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Хаха, струва ми се че някой се опита да изманипулира пазара и да всее паника, ама май няма да му се получи.. Немците си клатят на -2% от сутринта.. драми няма.
                              Просто ще му бъдат прибрани евтинджос акциите на тоя хитрец
                              Батя, в интерес на истината и аз продавам от известно време ! Просто си прибирам печалби там където бях на голям плюс !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                                Много ги разбирам нещата
                                Ама разбира се ! И при ръст и при спад все го разтягаш ! Щастлив човек !

                                Коментар

                                Working...
                                X