IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пазарен ветропоказател 1Q 2017 и временни резултати

    Очаквания за основните български акции 1Q 2017 и временни резултати
    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

      Не знам дали случайно я пускаш днес, но снощи стана дума точно за това. Дали е възможно след като затвориш настоящата, да сравниш или поне дадеш линк към предишна такава на нива Софикс около 300?

      Поздрави
      Вчера ми беше трудно да заспя и след като почетох малко от форума разбрах защо.
      Обещах си, че сутринта ще направя това което се канех от миналата седмица да направя и вече лесно заспах...

      Тези анкети съм ги почнал от 2012 година началото. На 2Q 2012 се появява въпроса – Видяхме ли дъното на Софикс, при което отговорът е бил – Да подминахме го с 62 %, а Има още надолу е бил 18 %, останалите 20 % не са били уверени – Не знам

      За първи път въпросът кога ще си продадете всички акции съм го използвал в

      Пазарен ветропоказател 2Q 2013, обаче не бях предвидил отговори над 1000

      Въпросът е зададен както и сега в Очаквания за основните български акции 4Q 2013
      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

      Коментар


      • ОТГОВОРИХ- БРАВО БИГ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
          на изборите - нищо хубаво нама да ни се случи
          дали борсата ще бъде засегнат анезнам, но в политиката - само проблеми
          Засега пазарите ни гласуват доверие в по-дългосрочна перспектива. Достатъчно за да си направят балансиран портфейл големите играчи. Пласирахме 10.5 годишни ДЦК само на 137 пункта над 10 годишните германски такива. Това ме навежда на мисълта, че може да не видим разпродажби от големите играчи при неблагоприятно политическо развитие в близката година... две
          Keep going ...

          Коментар


          • Поздравления за анкетата, попълних я! Не знам дали случайно я пускаш днес, но снощи стана дума точно за това. Дали е възможно след като затвориш настоящата, да сравниш или поне дадеш линк към предишна такава на нива Софикс около 300?

            Поздрави
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
              на изборите - нищо хубаво нама да ни се случи
              дали борсата ще бъде засегнат анезнам, но в политиката - само проблеми
              Тази седмица ще е добра за купувачите , има причини за малки разпродажби по дадени позиции в последните дни на седмицата......
              Проблема ,другата седмица да не излезе ,че тази е била добра за продавачите...
              политиката и икономиката вървят заедно ..
              Проблема е как ще реагират ПФ ,ДФ и и софикс фонда....
              Всяко събитие се интерпретира в полза на големите...
              За сега съм оптимистично настроен и купувам ,но не на пазарна....
              Гледам позициите който са пълни при софикс фонда има наченки на продажби...
              Не е препоръка..

              Коментар


              • попълнени и двете успех
                бавно и тихо нагоре

                Коментар


                • Новите анкети за сезона


                  Пазарен ветропоказател 1Q 2017

                  Очаквания за основните български акции 1Q 2017
                  Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                  Коментар


                  • на изборите - нищо хубаво нама да ни се случи
                    дали борсата ще бъде засегнат анезнам, но в политиката - само проблеми

                    Коментар


                    • Цари предизборна предпазливост.
                      Оптимистично е, че не са предизборни изсипвания, вземайки предвид прогнозите, би трябвало да са..
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Бик в атака, спри да ни занимаваш със себе си защото много олекваш...Да има много хора продали евтино и ние всички сме грешали и губили, но ти не спираш да спамиш и да се хвалиш, а на практика не защитаваш хвалбите си..Всички разбрахме, че си във форума повече да се хвалиш и може би да се самодоказваш..Какво като си от 16г. или аз от 26г.Важен е резултата..Засега ги биеше когато мечките вършееха и продаде, когато дойдоха Биковете... Отгоре на всичко и претенциозно раздаваш акъл в много теми..Така сам караш другите да те оценяват..Гледай си търговията и както вече съм ти казвал- чети и учи повече, засега имаш слаби резултати за 16г. присъствие- малък ти е порфейла и допускаш много грешки....И по малко и по скромно ни занимавай със себе си..
                        Това са приятелски съвети- Бъди здрав и успех..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Нови почти 500 хил. лв. влизат в ЕТФ-а и първите милиони от дивиденти се задават към инвеститорите... а активите в ДФ растат ежедневно http://baud.bg/
                          Да няма после изненадани

                          Ръководството на Стара планина холд АД предложи на Съветите на директорите на предприятията от групата на холдинга Общите събрания на акционерите да разпределят част от печалбата на дружествата за 2016 година, както следва: Стара планина холд АД, 4 531 164 лв.; М+С Хидравлик АД, 10 151 232 лв.; Хидравлични елементи и системи АД, 3 274 876 лв.; Елхим-Искра АД, 502 168 лв.; Българска роза АД, 401 324 лв.
                          +1 бях забравил дивидентите . то и от тях ще влязат едни 450-500К свеж кеш.
                          Last edited by tony1975; 21.03.2017, 09:42.

                          Коментар


                          • Кире, а защо не кажеш нещо за хората, които продаваха CHIM на 1.10, CCB под лев, SFARM на 2.50, MONBAT на 7? Те какво да правят? Да съжаляват до края на живота си ли? Така е на борсата - едните продават рано, други по-късно, а трети се вричат във вечна вярност и никога не се разделят с акциите си и си ги държат и в добри и в лоши времена.

                            Айде успешен ден на всички!
                            Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                            Коментар


                            • Нови почти 500 хил. лв. влизат в ЕТФ-а и първите милиони от дивиденти се задават към инвеститорите... а активите в ДФ растат ежедневно http://baud.bg/
                              Да няма после изненадани

                              Ръководството на Стара планина холд АД предложи на Съветите на директорите на предприятията от групата на холдинга Общите събрания на акционерите да разпределят част от печалбата на дружествата за 2016 година, както следва: Стара планина холд АД, 4 531 164 лв.; М+С Хидравлик АД, 10 151 232 лв.; Хидравлични елементи и системи АД, 3 274 876 лв.; Елхим-Искра АД, 502 168 лв.; Българска роза АД, 401 324 лв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                То винаги едни и същи излизат първи Голдмани , Мерил ,Моргани и още 3-4 .То кризата почва от тях за там е ясно едва ли ще има изненади ,но за БФБ сега инвеститорите са доста по грамотни не като 2008 когато Алианц продадоха тук им се смеехме ,относно Софикс ,че продал нямаше да е проблем ако имаше ликвидност на пазара и влезни в други позиции аз това го правя постоянно на вън ,там все се намира нещо за спекула .
                                Но това е нашия пазар и за сега се съобразяваме с него хубав и доходен ден на всички

                                Коментар

                                Working...
                                X