IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Почваме ли ги?
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sgeorgi Разгледай мнение
      Къде са документите на ЦКБ и Монбат? На x3news и http://www.bse-sofia.bg/?page=Financ...017&period=Q1& аз ли не ги виждам или по-скоро трябва да гледам на друго място?

      Благодаря!
      ЦКБ от сайта на БНБ ги гледах, Монбат от месечните данни.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

        Аз го сънувах на 759,33.
        На най интересното си се събудил

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

          Аз го сънувах на 759,33.
          Ама важното е дали там спира или просто минава
          Хайде лягай си пак да довършиш работата

          Коментар


          • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

            UP 1000
            Аз го сънувах на 759,33.

            Коментар


            • Къде са документите на ЦКБ и Монбат? На x3news и http://www.bse-sofia.bg/?page=Financ...017&period=Q1& аз ли не ги виждам или по-скоро трябва да гледам на друго място?

              Благодаря!

              Коментар


              • Момчета, какво мислите за утрешния ден? Аз го очаквам наистина с интерес. Отчетите, които излязоха наистина са добри. Последните, които излязоха в петък след затварянето на пазара изненадаха приятно. Албена, ЦКБ, Гагарин наистина впечатлиха. Индустриалните дружества, които рипортнаха по-рано през седмицата и те са доста добри, МЦХ, Хес, Емка, Монбат. Като цяло липсваха негативни отчети. Кажете какви са ви впечатленията и отбележете какво ви е направило впечатление позитивно и негативно.

                Коментар


                • Както каза един голям български боксьор вчера: "Само с молитва не става"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                    В сряда приключва ретроградния Меркурий ....
                    UP 1000
                    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      тъй де няколко рипнаха, но аз говоря за останалите включително и избушеняците на прецаканото. Има и едни да ги нареччем "дърварите" те също дремят, но там отчетите не са хубави, Свилоза си кюта в рейндж 2,9 - 3,10 и на Монти шишитата...... и мамата на СФИ и СФТРД.....
                      Мамата направи движение от 2,6 до 4,1 с 10ст предложен дивидент - какво искате бе душмани?
                      Вярвам, че пазара е готов за следващия скок и той ще дойде.....поне докато не чуе Горанов какви нови ведри идеи има във финансовата сфера
                      Last edited by tony1975; 29.04.2017, 22:04.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Знам ама с тези телевизии ....там има много интереси.
                        Еми желая успех на държащите акции на Булгартабак.Дано да даде парите като дивидент.Това ще повлияе и на оптимизма като цяло.....А и ще си върне кредита към БАКБ
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          Че то пазара отдавна рипна - и Спиди и МЦХ и СЕНХЛ и ХЕС и СФТРД и СФИ и Алкомет и Пиииииииииб. Те само тази група, нека е Фанданго и една друга продаваща Дачия, Опел и Мазерати, нека я наречем бягащия маратонец...... та тези стожери на бфб нито правят нещо, нито пазара ги оценява
                          тъй де няколко рипнаха, но аз говоря за останалите включително и избушеняците на прецаканото. Има и едни да ги нареччем "дърварите" те също дремят, но там отчетите не са хубави, Свилоза си кюта в рейндж 2,9 - 3,10 и на Монти шишитата...... и мамата на СФИ и СФТРД.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Шиши никога не си е тръгвал от власт
                            Знам ама с тези телевизии ....там има много интереси.

                            Коментар


                            • Е .... два дни няма да са проблем .... ще се поизчака малко
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                След това, което видях в отчетите - мисля че и тук Ретроградния Меркурий свърши
                                Успех на всички!
                                +1

                                успех на всички

                                Коментар

                                Working...
                                X