IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    Бия ги като тъпан на циганска сватба
    Еййй, де що имаше мечка всичко изтрепа

    Коментар


    • Бия ги като тъпан на циганска сватба
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Баларев, защо не погледнеш икономическите показатели на Румъния и Борсата им и да сравниш с тези на България ..Може да погледнеш ръста на кредитите за последните 10години..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

          Не знам дали съм достоен да си списвам с Вас, нали вие печелехте по 30 % месечно някъде по света.
          По 7% на ден в определени дни. В момента нямам позиции по света. Чакам обръщане. Ако искаш си пиши с Нас, успех...
          The strongest stand last.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

            А ние с тоя дълг, взет от охранителя на Тодор Живков, по пътя на Швеция ли сме тръгнали?
            Не знам дали съм достоен да си списвам с Вас, нали вие печелехте по 30 % месечно някъде по света.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
              http://www.investor.bg/centralna-i-i...yrciia-243763/

              А некакви хорица тука ни ги даваха за пример.
              А ние с тоя дълг, взет от охранителя на Тодор Живков, по пътя на Швеция ли сме тръгнали?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • http://www.investor.bg/centralna-i-i...yrciia-243763/

                А некакви хорица тука ни ги даваха за пример.

                Коментар


                • на 620 индекс се беше оттеглил,, сега над 700 пак тръгна да ги гониш, по-добре викай мечката че пак тръгнахме нагоре))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • хем ги бих, хем ги ****
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dddd
                      Никой не се интересува от български акции. От това по-здравослаовна среда здраве да е. Хората се интересуват от политика, имоти, форекс, злато и биткойн, както и от пазара на енергия. Да изкажем благодарност към БСЕтрадер, ОРК,и VNM за петте поста свързани с български акции.
                      Да, изказвам им благодарност, заслужават хората!!! И аз се канех да пиша снощи, но не успях, и то добре че така стана защото как щеше да звучи - да благодарим и на "прецаканото", представяш ли си !?!? и то когато хората живеят с бума на имотите, златото и койна,!?!? въпреки че за биткойна се надявам да покаже значително по-добра успеваемост от златото))))))))) да направят от бфб да се търгашат ценните книги срещу койни, да сме в крак с технологиите някак ли що !?!?))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                        кои са тия? с к'во се занимават? некуф булшит ми изглежда
                        за софтуер чували ли сте

                        Коментар


                        • Важното в случая е какво влиза в портафелата а не какво излиза в полза роду/на мажу и неговата покер дружинка/.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ferry Разгледай мнение

                            кои са тия? с к'во се занимават? некуф булшит ми изглежда
                            Може да са всякакви ,но ще удвоят стойността си а любимите ти Химчо,Дръвчо и Газчо во главе с
                            банката се държат като припикано мошкато.

                            Коментар


                            • Днес нов връх на Софикса. май май ...!?

                              Коментар


                              • Като гледам как се купуват и тн шитове, усещате ли как кешът пари...Няма да се учудя на едно августовско рали докато всички са отпуска

                                Коментар

                                Working...
                                X