IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    има ли оптимисти?
    да

    Коментар


    • има ли оптимисти?
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Netware5
        Когато и да влезем в чакалнята, ще го разбереш изненадващо някоя неделя. Новината ще ни падне върху главите изневиделица. Може да е следващата неделя, може да е след 6 месеца или след 6 години. Цялата досегашна история на влизането в чакалнята на други държави показва, че банкерите от ЕЦБ пазят много упорито тайната и наистина ти стоварват новината внезапно.
        Здравей Нет, мислим наистина еднакво))) И не случайно си бил първия в списка, който следвам (сега погледнах) ))) Една шега и по случая чакалнята - днес сутрина си отворих хладилника и видях котката на Шрьодингер - беше наполовина празен а другата половина я изядох снощи ))))) т.е. 100% реализирано събитие ))) Мислех да ти пиша и за койна, а все не остава време... ((((
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

          Когато и да влезем в чакалнята, ще го разбереш изненадващо някоя неделя. Новината ще ни падне върху главите изневиделица. Може да е следващата неделя, може да е след 6 месеца или след 6 години. Цялата досегашна история на влизането в чакалнята на други държави показва, че банкерите от ЕЦБ пазят много упорито тайната и наистина ти стоварват новината внезапно.
          То такова "стоварване" ще е цвете за мирисане.
          Да не вземе само някоя неделя да ни се стовари "отмяна на Омразния борд", маааалко преди влизането в чакалнята на гарата, че тогава да видиш!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
            ..............
            п.с. А бре какво стана с тая евро-чакалня
            Когато и да влезем в чакалнята, ще го разбереш изненадващо някоя неделя. Новината ще ни падне върху главите изневиделица. Може да е следващата неделя, може да е след 6 месеца или след 6 години. Цялата досегашна история на влизането в чакалнята на други държави показва, че банкерите от ЕЦБ пазят много упорито тайната и наистина ти стоварват новината внезапно.

            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Вие хубаво си мечтаете и се надявате ама това мен ми прилича на целенасочена манипулация.
              Жалко ... ако си го разбрал тия дни ...
              Иначе обобщената картинка ми показва:
              - добри показатели в държавата (полит. климат, ръст )
              - липса на големи играчи (чужди) желаещи да напуснат сцената ... родните лесно се управляват ... по-лесно от детска играчка с дистанционно
              - поява на нови дребни пазарни участници
              В случай, че има "целенасочена манипулация" се увеличава ефекта на ластика и най-печеливши могат да станат малките участници ... по-търпеливите
              п.с. А бре какво стана с тая евро-чакалня
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Навсякъде зелено,само ние на обратно.
                мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                Коментар


                • Аз мисля, че когато добри отчети не повлияват на борсата в посока нагоре, пътя ще е надолу. За това според мен тия дни ще са показателни, за мен. Поне така съм чел. Може и да греша.Имам акции и нямам препоръки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                    1.196 млрд. лв.
                    Нетни активи под управление
                    към 30.08.2017 г.
                    http://baud.bg/
                    и какво мислиш че ще покажеш с това, като го друснеш тук?!
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Прогнози за днешната сесия?
                      1.196 млрд. лв.
                      Нетни активи под управление
                      към 30.08.2017 г.
                      http://baud.bg/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        Прогнози за днешната сесия?
                        1.3 % up
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Прогнози за днешната сесия?
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                            Когато доларът пада акциите стават евтини,така че ДАУ може до издържи още 6 месеца.При Долар /Евро 1.40-1.50 нищо чудно да
                            видим дау на 25000.
                            Ти ако мислиш, че долар/ евро ще бъде 1,40-1,50 защо въобще гледаш Дау?
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                              Предполага с ниски обеми търпение това ,не става от днес за утре
                              И аз чакам на доле
                              Когато доларът пада акциите стават евтини,така че ДАУ може до издържи още 6 месеца.При Долар /Евро 1.40-1.50 нищо чудно да
                              видим дау на 25000.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение

                                Поне Сащ са на зелено днес.
                                Предполага с ниски обеми търпение това ,не става от днес за утре
                                И аз чакам на доле

                                Коментар

                                Working...
                                X