IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

    Трейс колко беше на ИПО-то, че забравих? Сериозно питам.
    В абсолютно изражение, по спомен мина 145,00 леФа тогава... на пода... Беше е.ати боя за артии... ))))))))) То бЕха едни... не знам си колко пъти презаписвания...
    Last edited by maverik; 25.10.2017, 14:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

      Трейс колко беше на ИПО-то, че забравих? Сериозно питам.
      lobos да каже. Той ги знае нещата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

        Безкозовия кога да чакаме Трейса на 35-40 лева коя година?
        Казах ти таз игра не е за теб
        Такива не съм имал никога, но съм имал някакви намерения преди 7 години, кеширал многознайко. И се запиши на вечерно, може и да вдигнеш нивото.
        Last edited by Три без коз; 25.10.2017, 14:20.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

          Безкозовия кога да чакаме Трейса на 35-40 лева коя година?
          Казах ти таз игра не за теб
          Трейс колко беше на ИПО-то, че забравих? Сериозно питам.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Стои изпотен някъде с дядо си Коледа, прецаканата и нета и чакат lobos и Мечето Монти да се потят заедно.
            Безкозовия кога да чакаме Трейса на 35-40 лева коя година?
            Казах ти таз игра не е за теб
            Last edited by lobos; 25.10.2017, 14:16.

            Коментар


            • Aбе спатията .... спатия .... купа ... каро .... важното е Черния Петър да не му остане в ръцете на човек
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                Какаво затишие само... но според мен спатията още не е минала...

                Няма препоръка
                Мноо ясно... Репетиции...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  Маверик къде е?
                  Стои изпотен някъде с дядо си Коледа, прецаканата и нета и чакат lobos и Мечето Монти да се потят заедно.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                    Маверик къде е?
                    Потни са му ръцете и сигурно се плъзгат по клавиатурата та затова не може да пише

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Повишение при паричната маса в обръщение, повишение при депозитите, повишение при кредитирането... Кеширалите, що мълчите!
                      Маверик къде е?
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Повишение при паричната маса в обръщение, повишение при депозитите, повишение при кредитирането... Кеширалите, що мълчите!

                        Коментар


                        • Какаво затишие само... но според мен спатията още не е минала...

                          Няма препоръка
                          Custodite sortem vestram

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            +++
                            Почти абсолютен консенсус се оформя относно средата ...
                            Различията идват при отговор на основния въпрос - При тая обстановка дали цените са ок, подценени или надценени ...
                            Трудно се дава оценка за непрозрачен бизнес в непрозрачна среда ... те и затова цените са такива ...
                            Не кажеш за една жена просто, че е грозна ... но и така да е - винаги може да те изненада с нещо хубаво
                            Вчера си казал една вярна принципно приказка: Като си казал "А", кажи и "Б". Не реагирах, въпреки че го видях, защото естествената ми реакция беше да отвърна, че така неминуемо ще се наложи да стигнем до "Я". А изглежда, че тук май не е нито времето, нито мястото.
                            Въпреки това гледам, че от вчера са положени сериозни усилия да се преполови азбуката.

                            А пък приказката тръгна от едно изкривено и дълбоко невярно изказване на Нинова.
                            Моите уважения към "опонентите", но другият отбор разсъждава по един друг въпрос (всъщност много повече от един въпрос), а не по поставения от Нинова. Права си, Съни, че плоският данък за да е плосък, трябва да е плосък. (Което трябваше и да е тезата на социалистката). Права си и за това, че не трябва да се изпада в някакъв вид социална шизофрения и раздвоение на личността, което се случва масово в нашата територия, където един собственик на ЕООД не може да направи разлика между себе си в лично качество и капиталовото дружество.
                            Отам насетне се различаваме.

                            Равния е прав да се "възмущва".
                            Вчера и днес съм доста назад и в това се корени въпросът.



                            Коментар


                            • Корадото 8% нагоре. Къде е шуса, къде е шанцата, питам аз и чакам кеширалите многознайковци да отговорят.

                              Коментар


                              • Еврибари, еврибари, кой каквото свари. По-здрав за кеширалите.

                                Коментар

                                Working...
                                X