IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Борсата ще тръгне надолу.Аз съм разпродал 70 % от всичките си артии.Останалите ще ги шитна колкото мога ако ли не здраве да е.Прибрах прекрасна печалба от БФБ и ми стига толкова.Успех на останалите,но аз лично съм на мнение че ръста на борсата беше до тук и ще има разпродажби.Кога не знам,но не ме и нтересува много.Когато тогава.Като му дойде времето ще вляза пак ако все още има държава
    Ташунко, продаде ли заложните къщи?
    Пътека се прави камък по камък!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
      ...Прибрах прекрасна печалба от БФБ и ми стига толкова....
      Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
      ...Не ме кефи.Другаде има по-хубава борса...
      Великия дух да не би да чува два гласа, вожд !? Хем е прибрал прекрасна печалба (и тя дори му стига!?), хем не го кефи !?
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        На тая борса така действам.Не ме кефи.Другаде има по-хубава борса с ясни правила и с обороти.Това нашето бфб си е пълна смехория с развитие на ниво ембрион .Успех ти желая !
        Определено съм наясно с недостатъците на БФБ, но съм сигурен, че от тези нива може да се постигне двойно по-добра доходност сравнено с Дакс или S&P ... Просто не трябва да правиш големи позиции...
        Успех и на теб !
        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
          Сори пич ама гледаш на БФБ с очите на day trader... На тая писта се тича с маратонки а не със шпайкове ...
          На тая борса така действам.Не ме кефи.Другаде има по-хубава борса с ясни правила и с обороти.Това нашето бфб си е пълна смехория с развитие на ниво ембрион .Успех ти желая !

          Коментар


          • Хубаво се оплакваме но все пак БВП-то ръсте с 4% , заетостта е близо до макса, заплатите с двуцифрен ръст, а потреблението и кредитирането тепърва се засилват. Виждам как хората се отпуснаха да харчат и инвестират и това ще подкрепи ръста през следващите години.

            Българските държавни облигации са на рекордно ниски лихви та явно инвеститорите имат доверие в държавата.

            А това че БФБ зацикли е мисля въпрос на време да се промени. Та на база на силни макро данни очаквам позитивно развитие и на БФБ. Верно оставаме си най бедни в ЕС но пък това е предпоставка и за по голям ръст в бъдеще.




            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Борсата ще тръгне надолу.Аз съм разпродал 70 % от всичките си артии.Останалите ще ги шитна колкото мога ако ли не здраве да е.Прибрах прекрасна печалба от БФБ и ми стига толкова.Успех на останалите,но аз лично съм на мнение че ръста на борсата беше до тук и ще има разпродажби.Кога не знам,но не ме и нтересува много.Когато тогава.Като му дойде времето ще вляза пак ако все още има държава
              Сори пич ама гледаш на БФБ с очите на day trader... На тая писта се тича с маратонки а не със шпайкове ...
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • Борсата ще тръгне надолу.Аз съм разпродал 70 % от всичките си артии.Останалите ще ги шитна колкото мога ако ли не здраве да е.Прибрах прекрасна печалба от БФБ и ми стига толкова.Успех на останалите,но аз лично съм на мнение че ръста на борсата беше до тук и ще има разпродажби.Кога не знам,но не ме и нтересува много.Когато тогава.Като му дойде времето ще вляза пак ако все още има държава

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Поради фундаменталното си и епохално значение за историята на човечеството, лекцията на проф.д-р Бойко Борисов, следва да бъде записана на DVD и да се продава с в-к "Телеграф" ..... или в краен случай "Монитор".
                  При толкова прост народ из таз територия, нормално тиква да управлява..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Може и да се прати в космоса,.......
                    Излел е Бойко хайдутин .....?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Може и да се прати в космоса, като символ на политическия ум..А защо не и да тече постоянно в ООН..

                      Коментар


                      • Поради фундаменталното си и епохално значение за историята на човечеството, лекцията на проф.д-р Бойко Борисов, следва да бъде записана на DVD и да се продава с в-к "Телеграф" ..... или в краен случай "Монитор".
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          А Бойко няма как да не носи вина след като трето правителство вече управлява и не е направил никаква промяна и реформа в нито една област, а само се носи по течението.
                          И къде казвам, че Бойко няма вина? Цялата ми идея е, че въпросът за "вината на Бойко" е редно да се дискутира в тема "Политика". Както казах и преди това, политиката и икономиката са взаимосвързани, но това не значи, че в тема "Политика" е приемливо аз и още някой да пишем по цял ден за П/Е- то на Софарма, за срещата с инвеститорите на Еврохолд и т.н., нали?
                          Явно няма да ми се удовлетвори молбата, но все пак живеем в свободна страна.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Заповядайте на онлайн семинар „Инвестиция в български акции: Избор на стратегия“ - 28 ноември, вторник, 18:30 ч.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                              Искам да гледам лекцията на бат Бойко пред студентите, има ли я някъде на запис?
                              Канал 3 май я излъчи. Може да имат запис на сайта.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Разбира се, че са свързани нещата. Средата и условията за бизнес се създават от управлението на държавата. Процентния да каже дали добри и качествени реформи в съдебната система, вътрешния ред и сигурност не биха повлияли на борсата, и на това да привличаме качествени и повече инвеститори. А това е само един от примерите, да не говорим колко други области влияят: демографски срив, образование, здравеопазване, работеща правилно администрация и т.н. и т.н. Нещата са много комплексни и няма как да очакваме при нереформирани или неработещи системи борсата ни да върви напред.
                                Само с реформи май няма да стане ,трябва и воля .И сега имаме добри закони само дето тотално не се спазват,трябва и желание да има да се прилагат. Извинявам се на процентния че май наистина не сме в темата

                                Коментар

                                Working...
                                X