IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За по-малко от месец активите на ВФ растат главоломно. Някой следи ли в кои фондове влиза този кеш?
    Очертава се бурна година на БФБ!!!


    Click image for larger version

Name:	Screenshot (05h 45m 05s).jpg
Views:	1
Size:	22.6 КБ
ID:	3281321



    п.п. сега като се порових май има някаква грешка с отчитането на брой дялове на Златен лев...или старшините от Тихина са ги погълнали и тях?
    Last edited by tony1975; 06.01.2018, 07:12.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
      2018 г. може да доведе до атака на SOFIX на границата от 1000 пункта

      Има упорити слухове за голямо първично публично предлагане, коментират финансистиhttps://www.investor.bg/novini-i-ana...punkta-253308/
      Миналата година пък се носеха слухове за две големи IPO-та на нашата борса.

      Коментар


      • 2018 г. може да доведе до атака на SOFIX на границата от 1000 пункта

        Има упорити слухове за голямо първично публично предлагане, коментират финансистиhttps://www.investor.bg/novini-i-ana...punkta-253308/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
          За много години! Да сте здрави, прави и корави!

          Батка, ма тия твойте са виртуални, бре! Както и на останалите..., за прАцентите иде реч...
          Тапата, дето ви пречеше до края на годината днес я пробиха..., гледам си се изказал - "чичака не бил постъпил правилно..." и т.н.
          Ама..., да си имаме уважението - не си Усреднявайте позициите с апокалиптосите..., както си ме нарекъл...

          п.п. Тия, дето ти акомпанират на песнопенията..., чакат средна, за да излязат... )))))))))))))

          п.п.п. Много проценти за всеки да има...! В коя посока..., зависи от играчора и ... най-вече от мажовците...!
          Хайде спри попските номерца и пиши -имаш ли акции на БФБ.да няма после като онези мишоци,знем ги кой и в двето посоки на пазара са отгоре.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

            130%
            Това обясни всичко.

            Коментар


            • За много години! Да сте здрави, прави и корави!

              Батка, ма тия твойте са виртуални, бре! Както и на останалите..., за прАцентите иде реч...
              Тапата, дето ви пречеше до края на годината днес я пробиха..., гледам си се изказал - "чичака не бил постъпил правилно..." и т.н.
              Ама..., да си имаме уважението - не си Усреднявайте позициите с апокалиптосите..., както си ме нарекъл...

              п.п. Тия, дето ти акомпанират на песнопенията..., чакат средна, за да излязат... )))))))))))))

              п.п.п. Много проценти за всеки да има...! В коя посока..., зависи от играчора и ... най-вече от мажовците...!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                Гледам си ги мерите,ама и аз да се похваля 4-ри сесии 15.15% толкова показва инвестора .Повече се кефя на сумата и на моята улица изгря Райко
                Кой тоз Райко, че да се запознаем и ний с него?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение

                  Как ти беше стария ник във форума?
                  Не казвам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение

                    Колко ти тежи Хима?
                    130%

                    Коментар


                    • Абе някой да е виждал Монти? Борсата се качи и Монти се скри

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                        Гледам си ги мерите,ама и аз да се похваля 4-ри сесии 15.15% толкова показва инвестора .Повече се кефя на сумата и на моята улица изгря Райко
                        Колко ти тежи Хима?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                          Ами защо ги четете,аз например съм ги игнорирал всичките без Ташунко и Монти щото са ми забавни
                          Е те бяха за*рали почти всичко... само техни постове се виждаха

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                            Аз мога от 2001 г. насам. Засега всичко е повече от ОК. Най-много ме е яд, че не пазарувах Гуугле и Амазон, ама толкова и разбирах тогава.
                            Засега няколко нагоре-надолу сме преживели. И сегашния ЪП ще мине набързо.

                            ПП: на Батя "бетата" на портфейла се различава от моята, което е въпрос на профил на инвеститора.
                            Как ти беше стария ник във форума?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              На 10-годишна база като цена съм много вътре(може би 11-годишна по-скоро). А като бройка сега съм доста отгоре. Та да видим...
                              Аз мога от 2001 г. насам. Засега всичко е повече от ОК. Най-много ме е яд, че не пазарувах Гуугле и Амазон, ама толкова и разбирах тогава.
                              Засега няколко нагоре-надолу сме преживели. И сегашния ЪП ще мине набързо.

                              ПП: на Батя "бетата" на портфейла се различава от моята, което е въпрос на профил на инвеститора.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pjc50313869 Разгледай мнение

                                Напълно съм съгласен! Но някои хора тук (няма да споменавам имена, че всички ги знаят кои са) не спираха да бълват и едва ли не всички които имаха акции на БФБ бяха идиоти! Тези хора не бяха просто песимисти, а чисто и просто си хейтеха във форума. За това и аз пиша така!
                                Ами защо ги четете,аз например съм ги игнорирал всичките без Ташунко и Монти щото са ми забавни

                                Коментар

                                Working...
                                X