IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Коментар


    • Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        Доверие и още една... дай боже всички като мен и теб да ре инвестират дивидента, ще стане много интересен юли и август... със слабата ликвидност може и към софка 1000 да тръгнем!
        Доверие добавих около 10т на 6.50 от големия айсберг. Аконпадне до 7 бих взел, но не вярвам.... идва Юни други 2 са....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Яко ЪП..... аз имам около 5% кеш, но мисля другата седмица и него да вкарам в 2 позиции, след това ще кажа кои са!
          Доверие и още една... дай боже всички като мен и теб да ре инвестират дивидента, ще стане много интересен юли и август... със слабата ликвидност може и към софка 1000 да тръгнем!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

            Тонка, никой не е загубил кураж, на сто процента сме в акции ! Сега като почнат да идват и дивидентите и тях ще нагласим
            Яко ЪП..... аз имам около 5% кеш, но мисля другата седмица и него да вкарам в 2 позиции, след това ще кажа кои са!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Гъсти облаци са надвиснали над борсите...точно в такива дни изведнъж се чува тропот на бичи крачета . Бикове, не губете кураж!!!

              Тонка, никой не е загубил кураж, на сто процента сме в акции ! Сега като почнат да идват и дивидентите и тях ще нагласим

              Коментар


              • С.КАЦАРОВ

                Въпросът дали да сменим лева с еврото е въпрос на цивилизационен избор, който касае повече децата и внуците, отколкото нашето поколение. Какво искаме за тях Европа или средна Азия? Тези, които искат да сме по-близо до Русия, Казахстан и Туркменистан, отколкото до Франция, Белгия и Нидерландия, трябва да се срамуват от себе си. Най-сигурният начин да запазим суверенитет е да бъдем, колкото може по-близо до Европа, защото най-голямата заплаха за суверенитета ни е от Изток.

                Коментар


                • Гъсти облаци са надвиснали над борсите...точно в такива дни изведнъж се чува тропот на бичи крачета . Бикове, не губете кураж!!!

                  Коментар


                  • petrg5s, Щом не си разбрал, че икономиката на САЩ и развитието и е важно за развитието на света, то проблема си е твой..Що се отнася до спама ти там си силен..


                    "Приказките как това би увеличило инфлацията не са верни. Това ще доведе до по-добри инвестиции, по-добри условия по кредити. Ще донесе условия за развитие и растеж", каза Димитров.




                    novini.bg
                    Мартин Димитров: Хората не трябва да се плашат от еврото - Икономика - Новини Бг
                    Novini.bg - Актуалните новини - новините

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Aмериканска компания ще изгради най-големите в света биореактори за производство на изкуствено месо.
                      И какво общо има това с темата ,която е "Оптимизъм на БФБ" още повече тея биореактори ще са в САЩ,изградени от американска компания,ако изобщо тази "оптимистична" новина е вярна

                      И в тая тема яко жълтеникав спам
                      Last edited by petrg5s; 27.05.2022, 19:39.

                      Коментар


                      • Кире, ами колкото е по-скъпо, толкова повече ще може да пестят )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                          +
                          Почти сме го докарали вече дотам.
                          А филмчето май беше от детските години, дори не помня откога, но наскоро и аз се сещах за него

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Aмериканска компания ще изгради най-големите в света биореактори за производство на изкуствено месо.

                            Коментар


                            • Aмериканска компания ще изгради най-големите в света биореактори за производство на изкуствено месо.





                              novini.bg
                              Бъдеще без клане на животни: Изграждат биореактори за изкуствено месо в САЩ - Любопитно - Новини Бг

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Рязък спад на оборота се забелязва в търговията на облекло и обувки, а високите цени на бензина водят до над 30% намаляване на оборота на бензиностанциите
                                ]
                                Еми нормално, така работи пазарната икономика.. като надуят цените, хората ще намалят консумацията. Сега ще почне обратния процес, борейки се за по-ниското търсене търговците ще започнат да се цакат лекичко с цените и ще се нормализират. То и вече се случва.. олиото е доста надолу от ония 7-8 лв. дето гърмяха по ТВ, горивата също с 15-20 ст. на определени бензиностанции, краставиците са под 2 лв. вече.. Ама това не е интересно на журналистите.. нещастници

                                Коментар

                                Working...
                                X