IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
    Българският производител на състезателни коли SIN Cars се готви за IPO

    Първичното публично предлагане ще е на БФБ и е планирано за следващата година

    https://www.investor.bg/novini/444/a...a-ipo--270948/
    аз не разбирам нищо но борси и отчети ....... и затова не ми е ясно каква е връзката, че "ще се създаде ново дружество което ще се листне на борсата, а се показват резултатите на друго дружество?!?!?!"

    Даскалов, който е второ поколение автомобилен състезател, планира да предложи около 40% от акциите на специално създадено за целта дружество, което ще има за цел да финансира производството на малките изцяло електрически автомобили.

    SIN Cars очаква годишни приходи от продажби за 2018 г. в размер на 2,3 млн. долара. Тя произвежда около 50 специални състезателни автомобила годишно за клиенти в САЩ, Южна Америка и Австралия.
    и как така български производител като от тази кола нищо не се произвежда в Б-я, а само се сглобява
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Българският производител на състезателни коли SIN Cars се готви за IPO

      Първичното публично предлагане ще е на БФБ и е планирано за следващата година

      https://www.investor.bg/novini/444/a...a-ipo--270948/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

        Да, точно така е. Това правите с приятелчето си със сапа от години. Хората влизат, за да видят нещо ново по желаните теми и какво виждат? Цигания.
        нито купуваш, нито продаваш ......... седиш и си фантазираш

        този филм съм го гледал с участието на "много лица"
        fuск the bеаr - give me the bееr

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Рано сутрин или късно вечер що да не влизам да си бърборя с тоя или оня?
          не знаех, че 16 часа е рано сутрин за теб ............ уж пишеш за румънците, а от поста ти сега излиза, че си в австралия

          няма значение за мен
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            преди няколко часа виж как оценяваш това което правиш:




            като махнеш разходите ще видиш, че вършееш на загуба и 40-те % са се стопили на 4%

            Да, точно така е. Това правите с приятелчето си със сапа от години. Хората влизат, за да видят нещо ново по желаните теми и какво виждат? Цигания.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • но все пак подскачането ти е останало чиста печалба ....... не може да се отрече...
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение



                може и да е така както казваш, но цяло лято си във форума

                https://www.investor.bg/users/index/36491/2/26/

                нямаш акции, а си супер активен тук докато имаш работа другаде...
                Рано сутрин или късно вечер що да не влизам да си бърборя с тоя или оня?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение


                  От лятото до днес съм продал поне още 10 пъти.. С това се занимавам. С купуване и продаване. Ти не, нали? Ти с писане. С некадърно провокиране. Гониш цената надолу.. Очевидно тъпо и безсмислено, така го оценявам, а не интересно и нужно за дискутиране.
                  преди няколко часа виж как оценяваш това което правиш:


                  Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                  циганията е позната
                  като махнеш разходите ще видиш, че вършееш на загуба и 40-те % са се стопили на 4%

                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    разкажи как ги направи тези 40% .......... ето ти и малко помощ за да не изпуснеш някоя компания от софикс-а
                    [ATTACH=CONFIG]n3398578[/ATTACH]


                    не забравай и че ХИМ-а е вече над 20% надолу от февруари насам
                    Ето къде ме споменаваш.

                    ----------------------------------

                    От лятото до днес съм продал поне още 10 пъти.. С това се занимавам. С купуване и продаване. Ти не, нали? Ти с писане. С некадърно провокиране. Гониш цената надолу.. Очевидно тъпо и безсмислено, така го оценявам, а не интересно и нужно за дискутиране. Ае повече не ме занимавай.
                    The strongest stand last.

                    Коментар




                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      С акции се занимавам есента и зимата ,лятото си имам друга работа и всичко продавам щото парите ми трябват.
                      може и да е така както казваш, но цяло лято си във форума

                      https://www.investor.bg/users/index/36491/2/26/

                      нямаш акции, а си супер активен тук докато имаш работа другаде...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                        Ще ти отделя една минута, наборе.

                        Не ми пука, какво ще напишеш за хима, защото постовете ти са без особено важно за мен съдържание и си е безсмислено следенето им. нека ти припомня, че днешния разговор между нас е започнат от твоя реплика на моя публикация и не го изкарвай , че някой върви подир теб, защото времето на този някой е доста по ценно от това да се върви подир теб и безкрайното повтаряне на едно и също нищо в постовете ти (хима ще пада и ще влизаш през 2020-та.., това се разбира от тях, но не е ясно защо трябва да са стотици на брой за такава кратка мисъл). Ае не ме занимавай повече...!
                        никъде не съм те споменал, но ти до 1 мин. отговаряш ............. същото е положението от лятото насам при всеки мой пост

                        иначе си продал ......... вервай си, много лица ли си или кълбо от нерви, все ми е тая как си се писал
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          от много подскачане при всеки мой пост, дивидента дето взе от ХИМ-а си забравил да го сметнеш в профита
                          Ще ти отделя една минута, наборе.

                          Не ми пука, какво ще напишеш за хима, защото постовете ти са без особено важно за мен съдържание и си е безсмислено следенето им. нека ти припомня, че днешния разговор между нас е започнат от твоя реплика на моя публикация и не го изкарвай , че някой върви подир теб, защото времето на този някой е доста по ценно от това да се върви подир теб и безкрайното повтаряне на едно и също нищо в постовете ти (хима ще пада и ще влизаш през 2020-та.., това се разбира от тях, но не е ясно защо трябва да са стотици на брой за такава кратка мисъл). Ае не ме занимавай повече...!
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            много взехте да обявявате, че сте излезнали ........... че даже и април и ти си излезнал, а все още и ти подскачаш като напиша нещо за ХИМ-а


                            С акции се занимавам есента и зимата ,лятото си имам друга работа и всичко продавам щото парите ми трябват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              "всеки твой пост" ???

                              във форума няма толкова свободен човек, който да ти подскача на всеки пост, времето е пари както казахме
                              от много подскачане при всеки мой пост, дивидента дето взе от ХИМ-а си забравил да го сметнеш в профита
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Що да не му вярвам,аз още април излязох на кеш?Сега купувам отвреме на време някъде по-евтино.
                                много взехте да обявявате, че сте излезнали ........... че даже и април и ти си излезнал, а все още и ти подскачаш като напиша нещо за ХИМ-а



                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X