IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
    Така като гледам БФБ -то май ще се ориентирам към "Исторически Парк"
    Аз пък съм се преориентирал към лов на тиранозавър Рекс от,, Юрски парк,, , щот тези мумии на Бфб нема да стане работата.



    13.02.2019, 04:41 Увеличаване на обема дълъг Биткойн стоп на дъното
    При мен е на 3211.


    Todor Sabev

    Junior Member







































    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Спадовете при Сирма и Монбат предизвикаха спадове и по много други позиции.
      На какво основание?

      Живея с усещането, че ако не Лемън Брадърс, то поне някоя системно значима българска банка фалира в момента. Изпускам ли нещо от новинарския поток, който да обяснява винено червените цветове днес и напоследък на БФБ? Нещо убягва ли ми?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2105 Разгледай мнение
        Но, засега е само тъмно и по - тъмно, ....до кога ли?
        Докато Тиквата и корумпираните му калинки не бъдат свалени от власт и натикани в затвора.
        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

          Както беше казал 4д "аз съм много доволен" каквото държа се държи добре/е, винаги има малки изключения/, а останалото ще си го купя като му дойде времето/или поне не много след това/
          +
          Предполагам, че е липсвало допълнение от вида "винаги е късно за човек, да си купи ракета" Той имаше интересна теория, че при балонизаcия ликвидността расте. - Може би, е имал предвид преобладаващо оборотa, а не обемa
          Last edited by precakanoto; 11.04.2019, 17:52.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            И какво ако устиска,твойте луканки ще ги нападнат червейчета?

            Нямам. Но станат ли годни за консумация, Дядо Коледа(yes) ще добави към коледните изненади

            Коментар


            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

              Все едно сме във война. Но си мисля,че това е оценка на ПП "Видимите резултати" и на отговор на парадираната им сигурност.
              За ПП не знам до колко е оценка случващото се на БФБ, но със сигурност е оценка на основните дружества, които се търгуват там, решенията на медиджмънта им и основните акционери. И малкото доверие, което е имало в тях се губи тотално....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Пак добре, че не е "ледена пързалка", ... ако устиска до Димитровден
                И какво ако устиска,твойте луканки ще ги нападнат червейчета?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  Пак добре, че не е "ледена пързалка", ... ако устиска до Димитровден
                  Както беше казал 4д "аз съм много доволен" каквото държа се държи добре/е, винаги има малки изключения/, а останалото ще си го купя като му дойде времето/или поне не много след това/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от caller Разгледай мнение
                    Те затова умните хора от партията си купуват апартаменти, а не разни фърчащи книжа. Ама то ум требе да има човек ...
                    Как да си купиш сега апартамент при тия цени........фърчащите книжки нямат никаква нормална оценка,но какво от това?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      То и самото БФБ може да се прекръсти така
                      Пак добре, че не е "ледена пързалка", ... ако устиска до Димитровден

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                        Години минаха без да има ясно изразен бичи пазар,дисконт след дисконт и така докато последният загаси лампата.
                        Те затова умните хора от партията си купуват апартаменти, а не разни фърчащи книжа. Ама то ум требе да има човек ...

                        Коментар


                        • Години минаха без да има ясно изразен бичи пазар,дисконт след дисконт и така докато последният загаси лампата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                            Така като гледам БФБ -то май ще се ориентирам към "Исторически Парк"
                            То и самото БФБ може да се прекръсти така

                            Коментар


                            • Така като гледам БФБ -то май ще се ориентирам към "Исторически Парк"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Спадовете при Сирма и Монбат предизвикаха спадове и по много други позиции.
                                Ми съвсем нормално - една част от инвеститорите искат да усредняват, щото нивата им се виждат ниски и т.н. Понеже масата няма свободен кеш или пък не иска да слага нов кеш, то продава по други позиции, за да си купи по основната. Логично

                                Винаги много съм се "кефел", когато някой каже, ама то как да си играч на БФБ, ако нямаш Хим, Софарма, Монбат, Стара планина и т.н. и като тръгнат да ми правят едни портфейли по 10-15 различни вида акции, основната част от тях на хипер набалончени цени, щото така "трябвало", и се спуквам да се хиля. Аз лично никога не съм имал повече от 4 позиции по едно и също време на БФБ - просто няма смисъл - нито може да ги следиш като хората, нито пък можеш да вкараш сериозен процент по някоя позиция, щото иначе ти отива лелеяната диверсификация, да не говорим как например едната позиция отлита, но друга си оре на едно място. Да, знам, че е по-рисково, но личното ми мнение е, че всеки с портфейл под 7 цифрено число, следва да се пробва да е максимално рисков, т.е. да не инвестира в повече от 2-3 акции.

                                не е препоръкЪ, разбира се
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X