IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тук незнам кви графики и черти гледате ,ама хвърлите една око и на Дау

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      ти февруари, март и април пишеше, че всеки момент ЦКБ ще струва 1,70 и следващата седмица щеше да бъде 1,80

      така, че твоите мераци са известни на целия форум ........ но за твое съжаление ЦКБ отиде там където казах аз => 1,50
      Май не си разбрал, че излязох от ЦКБ на 1.70 даже пусках скрийншотове от платформата си в темата. Впоследствие влязох на Химимпорт на 1.75

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Както снизходително съм казвал и до сега - не вярвам на чертичките, защото сме на неликвиден пазар на който цените на затваряне се манипулират с няколко бройки, а и те по-скоро са следствие и само потвърждават отдавна възникнало движение, но ето
        някой прекален оптимист може да види пресичане на 50 и 200 дневната СМА, дали ще се потвърди в понеделник - след новините от БРЕФ, Спиди, Мбат, Сирма че и Софарма ...мисля че да. БГТР 30 представлява доста по-широка и представителна извадка на тенденциите ан БФБ!
        Успех на оптимистите!!!


        Като начало ползвай ...Exponential


        3:
        Exponential


        4:
        Exponential
        ... и няма да видиш пресичане все още...!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Както снисходително съм казвал и до сега - не вярвам на чертичките, защото сме на неликвиден пазар на който цените на затваряне се манипулират с няколко бройки, а и те по-скоро са следствие и само потвърждават отдавна възникнало движение, но ето
          някой прекален оптимист може да види пресичане на 50 и 200 дневната СМА, дали ще се потвърди в понеделник - след новините от БРЕФ, Спиди, Мбат, Сирма че и Софарма ...мисля че да. БГТР 30 представлява доста по-широка и представителна извадка на тенденциите ан БФБ!
          Успех на оптимистите!!!
          началник, не знам на кое вярваш, но те виждам, че си обезверен и се чудиш на кой Господ да се поклониш, само и само, да се случи това което ти се иска ..... а именно, че оптимизма на БФБ е дошъл и ще започнеш да забогатяваш...

          искам да ти кажа още, че всичките ти писаници с графики са "една гаща плява"

          техн.анализ се прави не за да убедиш слепите в теорията ти, а да подпомогне решение за инвестиция!!!

          искаш да напаснеш нещата и оптимизма да се случи, но това е равносилно да напишеш, че другата неделя ще познаеш шесте числа от тото 2 трето теглене ........ с напасване не става!!! ....... запомни го от мен...

          препоръката ми е, ако не запишеш някакъв курс по техн.анализ, то поне да прочетеш нещо за техн.анализ преди да го ползваш ............ а когато го ползваш достатъчно дълго време и се убедиш, че "работи" ... чак това да слагаш графики в който и да е форум и да изказваш мнение...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Както снизходително съм казвал и до сега - не вярвам на чертичките, защото сме на неликвиден пазар на който цените на затваряне се манипулират с няколко бройки, а и те по-скоро са следствие и само потвърждават отдавна възникнало движение, но ето
            някой прекален оптимист може да види пресичане на 50 и 200 дневната СМА, дали ще се потвърди в понеделник - след новините от БРЕФ, Спиди, Мбат, Сирма че и Софарма ...мисля че да. БГТР 30 представлява доста по-широка и представителна извадка на тенденциите ан БФБ!
            Успех на оптимистите!!!

            Last edited by tony1975; 31.05.2019, 19:09.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              както искаш го разбирай, само дето Софикс вече 3-ти ден е на зелено и другата седмица пак ще е така......
              ти февруари, март и април пишеше, че всеки момент ЦКБ ще струва 1,70 и следващата седмица щеше да бъде 1,80

              така, че твоите мераци са известни на целия форум ........ но за твое съжаление ЦКБ отиде там където казах аз => 1,50
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                a пари имаш за финансиране на това мероприятие или ти ще ръководиш операцията от форума?
                както искаш го разбирай, само дето Софикс вече 3-ти ден е на зелено и другата седмица пак ще е така......

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Айде момци, започва лова на мечки
                  a пари имаш за финансиране на това мероприятие или ти ще ръководиш операцията от форума?
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
                    Мизерният оборот е индикатор, че хартиите на бфб-то са свръх-надценени. Това е мое мнение, разбира се.
                    Доста силно казано, ма разбираемо е като се рече от кешовик...
                    Все пак има доза истина, грубо речено около половината са с незаслужена премия/твърде малък дисконт и за мен.

                    Коментар


                    • Мизерният оборот е индикатор, че хартиите на бфб-то са свръх-надценени. Това е мое мнение, разбира се.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Хаа..Растял пазара на плодове и зеленчуци- ами то 80% са вносни..И колко са по скъпи от съседите ни..Сравнявай нашият пазар с конкурентите ни а, не самостойно..Гола вода сме .. Само в телекомуникациите имаме някакво постижение , защото не се пречеше там.. Огромен чиновнически апарат с растящи заплати, никакви реформи и мизерни пенсии..Увеличаващо се брутално социално неравенство..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Не е точно така,пазара на имоти,на кредити,на плодове и зеленчуци защо расте?Ако политиците бяха виновни щеше да има пълна стагфлация
                          навсякъде а то само при пазара на акции.
                          Всичко по реда си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Абе всичко ни е Пунта Мара- и мажоритарите и контрола и политиците..
                            Не е точно така,пазара на имоти,на кредити,на плодове и зеленчуци защо расте?Ако политиците бяха виновни щеше да има пълна стагфлация
                            навсякъде а то само при пазара на акции.

                            Коментар


                            • Абе всичко ни е Пунта Мара- и мажоритарите и контрола и политиците..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                И защо този тесен вход го няма вече 11г. и даже не можем да достигнем 1000пункта..Да не би защото сме най- бедни и корумпирани в ЕС, с най- нисък икономически ръст на БВП от конкурентите ни и с най- висока смъртност.. Стабилната държава нещо не я приемат в Шенген..Сантимента са ред показатели , по които ние за съжаление сме по- зле от конкурентите ни.. Дай идеи защо да дойдат тук инвеститори, а не в Румъния, Чехия, Словакия и даже Гърция .. Нищо де пишете и хвалете крадливата шайка, а ние да стоим с години на 500-700 пункта..
                                Виж какви ги вършат мажоритарите и нататък недей пита.

                                Коментар

                                Working...
                                X